Preseed kullananlar

Kibelecim,cnm,hayırlı uğurlu olsun birtanem meleğin,tatildeydim,az önce geldim,bir baktım Edalım gelmiş:)Bu ne büyük mutluluktur yaaa,Allah bizlere de bu mutluluğu yaşatsın rabbim,en kısa zamanda.Eşini de,seni de çokkk tebrik ediyorum tatlım.Bugün benim doğumgünümdü,güzel bir haber verdin bana.Mutluluğunuz daim olsun...

hohoyyytt şu surata bakın yarabbimmmmmmm...çikilatam benim yerim ben o bi karış suratı...
allahım ya gördüğüm en güzel bebek...tütütütütütütü

kibelecim canım allahım sağlıklı uzun ömürler versin inşallah bebişine sana aileneee

yarabbim ne kadar güzel bebek maaşallah aynı annesi gibi güzelliği anneden almışş

öpüyorum canım ikinizide

cnm allah bağışlasın, çok güzel bir bebeğin var..allah analı babalı büyütsün cnm, inşallah rabbim bizlerede nasip eder kucağımıza almayı.. çok tatlı ya ısırasım geldi yanaklara bak maşallah

kibele cim harika bir bebek... allah nazardan saklasın. zaten teyzelerin nazarı değmezmiş.. allah analı babalı büyütsün. bahtı güzel olsun inş.... seni öptüm bebişi kokladım....opuyorumnanaktan

babylove canim sen ne yaptin?
takvim bile yapmissin:)
hayirli olsun güzelim

cnm benim napıyım çarşambayı iple çekiyorum, inşallah bir sorun çıkmazda çarşamba görürüz artık keseyi, dr düşük olabilir die bir hafta yatak istirahati verdi ama ben yatamıyorumki zaten cokda sıcak bide kendimi alamıyorum bilgisayardan ve forumlardankaydirigubbakcemile3
hala hiçbir hamilelik belirtim yok, midemde bulanmıyo bende var bi anormallik ama hadi hayırlısı:Saruboceq:

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :CüvCüv: :hooray: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

selmas88.................4/ağustos
aymes....................10/ağustos
ss2302...................10/ağustos
Pınar&Musti............12/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
ayrederya ...............14/ağustos
kukuleta09..............16/ağustos
cicekcik..................19/ağustos
aurora79..................22/ağustos
SadeceMeyra..........22/ağustos
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
anjelic
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz

Son düzenleme:

babylove'cum oncelikle sana bakayim ne oldu dedim bayagi gerilerde kalmis yazin. ancak buldum. canim neden bu kadar karamsarsin anlamadim. lekelenmen yok, degerin katliyor. yani karamsar olmak icin elinden geleni yapiyorsun desem kizma.

simdi hadi degerin katlamaz lekelenmen olur boyle kara kara beklersin. ama onlar yok aksine iyi gelismeler var. dis gebelik riskin yok. daha ne? tam da dedigim gibi cikmis. cuma icin 1100 ler falan demistim degil mi?

kese de gorunmez. seninki gorunmus bile. kese ancak bhcg seviyesi 1500 lerde gorunur. yani gorunmemesi cok normal.

ya canim sen dr un dediklerini tersten anliyorsun ya da senin dr ozellikle sik sik gelsin diye seni karmsarliga itiyor. bekleyip gorecez ne demek? 9 ay bekleyeceksin daha ne ilginc tahlil sonuclari koyacaklar karsina. sen herseye gozunu kapatip hayir benim bebegim cok iyi her sey yolunda diyeceksin yoksa o hamilelik burnundan gelir soyleyeyim.

miden bulanmasin, mide yanman olmasin, halsiz olma insallah rahat bir hamillelik gecir.

eger bak yumurtlama gununden (adet gununden degil bak, yumurtlama gununden) 3 hafta veya daha sonra gidersen dr a kalp atisini da gorursunuz. yani simdi sen keseyi gorecen ama kalbi atmiyor diyecek gene gun verecek. sen gene acaba neden kalbi atmiyor diye kafayi duvarkara vuracaksin. biraz teslim ol. olacagi varsa oluyor, olmayacagi varsa duz duvara da tirmansan olmuyor. benden bu kadar canim. sert yazdim biraz insallah kizmadin, optum.

bu arada tebrik eden, etmeyen, edemeyen, vakti olan, olmayan, kalbinden gecirip firsat bulamamis olan vs vs herkese tsk ederim.

Kibele canım bebişinde sende çok güzelsiniz allah bahtınızıda güzel eylesin canım SEVGıLER

arkadaşlar herkese merhaba.....şu anda tatildeyim yaklaşık 5 gündür giremiyorum KK'ya...bu arad kibelenin bebişi doğmuş galiba hayırlı olsun.....benim sizden çok acil bir bilgi almam lazım ben ovulasyon monitörünü eczanelerde ya da medikallerde bulamıyorum...lütfen bana nasıl temin edebileceğimi çok acil yazarsanız sevinirim tel. veya adres verirseniz çok iyi olur çünkü ovulasyon dönemim yaklaşıyor

Kız bende nerdesin diye merak ediyordum yeşimcim monitör pahalı olduğu için her eczane satmıyor internet üzerinden sipariş verebilirsin.alternatif olarak acilse normal ovulasyon testleriyle devam edebilirsin takibine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…