Preseed kullananlar

Kız bende nerdesin diye merak ediyordum yeşimcim monitör pahalı olduğu için her eczane satmıyor internet üzerinden sipariş verebilirsin.alternatif olarak acilse normal ovulasyon testleriyle devam edebilirsin takibine

canım benim yaa ben de tatile gitmeden nerelerdesin azize diye yazmıştım ama o ara da sen yoktun....şimdi burdaki eczanelerde normal ovulasyon monitorü bile yok hatta o ne diye bana soruyorlar bulamıyorum :1no2::1no2: internet adresi ya da tel var mı ya da marka da olabilir yoksa bulamayacam galiba

yaseminim nasılsın canım?

bende bu yasemin kim acaba diyorum :roflol: sayfada başka yasemin varmıydı diye düşünmeye başladım..öyle dalmışım ki yazılanları okumaya kaydirigubbakcemile3 sonradan jeton düştü bu benim diye
iyiyim canım sen nasılsın?
eşimi yürüyüş yapmak için ikna etmeye çalışıyorum ama nazlanıp duruyor..klava:

kibelecim bebeğine milyon kere maşallah..çok tatlı bir kız bu tıpkı annesi gibi..sağlıkla büyüsün edalı kızımız...Şeniz

hayatım gitti gidiyor da var ovulasyon testleri yaz bir dünya çıkıyor aynı gün teslim bile ediyorlar nerdeyse hemde çok hesaplı

kızlar biz çıkıyoruz yürüyüşe,dönüşte burada olursanız devam ederiz öpüyorum hepinizi

Beni bu ayki listeden çıkarabilirsiniz çünkü detimin 12.günü ovulasyon testi silikti, 13. günü desilikti,silik günlerde preseedi boşa harcamayalım diye preseedsiz çalıştık, bugün tekrar ovulasyon testi yaptım tek çizgi çıktı, sinir oldum yani bu ayı preseedsiz değerlendirmek zorunda kaldım, ovulasyon testleri niye silik çıkıyor anlamadım gerçekten, yumurtlamıyor muyum ben :sinifsinif:

Deli kız :) canınmı sıkıldı gwzmekmi istiyosun sen :)

canım ya bu umutsuzluk niye gülsün bakim yüzün yumurtlamışsındır sen farketmemişsindir belki testler sorunludur allah allah yıkılmak yok hemen öyle kısmetten öteye geçemessin birde bakmışsın adetin geç kalmış aksi bile olsa şükür hala hayattayız devam ederiz cicim ya :teselli:a.s.

canım ister kullan ister kullanma listeden hamiş olmadan çıkmak yok.......klava: sen çalışmalarına devam et bize yaz... gerisi allaha kalmış. :lepi:

Cnm Allah bağışlasın, sana da bebişine de uzun sağlıklı güzel ömürler versin inşallah, maşallah çok tatlı senin gibi:)

neden durgunsun canım bişeyemi üzüldün

valla komşum deli galiba bana huzur vermiyor canım ya yürümeye korkuyorum evimin içinde herşeyi sorun ediyor balkonda yürüsem toz kaldırdın diyor şaşırdım ne yapacağımı iyi söylüyorum bağırıyor kötü söylüyorum bağırıyor hiçç ama hiç susmuyor günün rahat 6 saati kendi kendine deyim yerindeyse bıdır bıdır söyleniyor duymamayım diyorum olmuyor söyleneyim diyorum olmuyor olmuyor ööööööö olmuş durumdayım sırf onu duymamak için ilaç içiyorum içmesen tir tir titriyorum sinirden

sen ilaç içeceğine ona bir ilaç içir sorun kökten çözülsün :))) şaka bir yana ne biçim komşuymuş o öyle.... tam dayaklık klava:

canım ister kullan ister kullanma listeden hamiş olmadan çıkmak yok.......klava: sen çalışmalarına devam et bize yaz... gerisi allaha kalmış. :lepi:

Ayrederyacım,durucum doğru söylüyorsunuz,umutsuzluk yok,yılmak yok; ikiniz de çok tatlısınız:)

Ayrederyacım,durucum doğru söylüyorsunuz,umutsuzluk yok,yılmak yok; ikiniz de çok tatlısınız:)

bak bana listeyi kaçıncı dönüşüm.... bu ay hiçbir şey yapmıyom ama çalışıyoz.. allahın izniyle bir gün gelecek bizim kucağımıza da bir melek... bak ezan okunuyo allah dualarımızı kabul edecek birgün mutlaka :lepi:

Cnm bence ilaç içme, ilaç dediğin antidepresan değil mi, antidepresanlar yumurta kaliteni kesinlikle düşürür, benim doktorum adetken çok ağrımadığı takdirde ağrı kesici bile almamaya çalış demişti,alacaksan da minoset al demişti, özellikle ilk 14 günlük yumrtaların büyüdüğü periyotta antidepresan alma bence cnm,hiiç kafana takmamaya çaılş o kadını da söylensin kendi kendine:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…