Preseed kullananlar

sen ilaç içeceğine ona bir ilaç içir sorun kökten çözülsün :))) şaka bir yana ne biçim komşuymuş o öyle.... tam dayaklık klava:

bu akşam bende burdayım kociş yokkkk....
canım onu bile teklif ettim sende rahatsızssın gel seni benim dr.uma götüreyim dedim valla kadın hasta yoksa bir açıklama bulamıyorum bu duruma kafamçokkarıştı
Ayrederyacım,durucum doğru söylüyorsunuz,umutsuzluk yok,yılmak yok; ikiniz de çok tatlısınız:)
sende öylesin canım benim opuyorumnanaktan

allah büyük hiç umumadık anda zamanda birde bakmışsın sürprizzz a.s

kafama göre aldığım ilaçlar değil canım mecburiyetten aldığım dr. kontrolünde ilaçlar...bir aydır dozajı azaltarak bırakmaya çalışıyordum yine dr. kontrolünde çocuk istediğimiz için ama o kadar zor anlar yaşıyorumki şu kadın yüzünden bu gün yine dr.uma gittim dozu yükseltti bu sinirle zaten olacağı varsada olmaz dedi

kibele Allah bebegıne ve sana hayırlı omurler versın ailece saglıklı omurler dılerım .Arkadaslar bu presed acaba spetrm hareketsızlıgı olanlardada ıse yarıyormu benım esımde sperm hareketsızlıgı var hamıle kalamıyom acaba presed kolaylastırıcımı

canım özelliklede bu konuda yardımcı bir ürün preseed

Geçmiş olsun cnm, kusura bakma bilmiyodum

kibelecim cnm sağol üşenmeyip uzun uzun yazmışsın ve yazdıklarında da haklısın aslında ama napıyım cnm ya benim gittiğim dr bana hep ikilemli konusuyor, ya gebelik vardır ya yoktur, daha bişey söylemek için erken ümitlendiremem seni diyor, o öyle söyleyince bendede bir karamsarlık hakim oluyor ister istemez neyse bu dr a çarşambada gidiyim bidaha gitmicem, benim dr um izinde olduğu için buna gitmek zorunda kaldım. vandayım ben burda iyi bir kadın doğumcu bulmak zor inan cnm..

a.s.hayırlı,uğurlu olsun kibelecim:ecrin_bebek:allah nazarlardan saklasın ikiniz de birbirinizden güzel görünüyosunuz maaşallahallah analı babalı büyütsün,kaderi de kendi kadar güzel olsun inşallah canım:asigim:darısı bizlerin başına:Saruboceq:laelaelaelaelae

kizlarrrr bensiz kaynatmissiniz bu gece:)
geldim ama yoksunuz. e tabi bu saatte benden baska deli yokki :))
adet oldugum icin calisma yok bende solugu burda aldim. ilac almadan bugünü atlattik cok sükür.
Allah'im su anda yardima ihtiyaci olan hangi inanan kulun varsa hepsinin yardimcisi ol, dertlerini gider.
bu topikteki bu güzel insanlarin da evlat hasretiyle yanip tutusmasina son ver, kucaklarina mis kokulu yavrularini yolla.
amin

canim kac gunde bir regl oluyorsun? bir de sadece 3 gun yaptiysan testi yetmemis ya da gec yumurtlamis olabilirsin. ben 17. gun yumurtlarim saniyordum stresten 28. gun yumurtlmistim bir ay.

canim tam da Van'da benim bir arkadsasim var kadin dogumcu. surekli yazisiyoruz. daha dogrusu liseden arkadasimin karisi. Zeliha Gul Caglar. sanirim universite hastanesinde. cok tatli bir hanim. bak bir arastir istersen. Ya ona git. ya da Onun bagli oldugu doc prof kimse artik. ben hamileligimin en basindan beri hep ona danistim hep yureklendirdi beni. boyle ikilimdeki drlara asla gitmeyin.

tamam sağol cnm verdiğin ismi not aldım,araştırıcam.. mis kokulu bebişinide öp benim yerimeŞeniz

günaydın arkadaşlar preseedim geldi bu gün hadi bkalım ben yumurtlamayı bekliyom silik şuanda çizgiler yakındır ozaan demiyumurtlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…