Preseed kullananlar

aynen yaa..bıktım şu günlük kadın işlerinden..hergün aynı şeyi yaşamak insanı nekadar çok sıkıyor...
canım,eşin gece vardiyasındamı?yoksa hep böyle geçmi geliyor?

aynen yaa..bıktım şu günlük kadın işlerinden..hergün aynı şeyi yaşamak insanı nekadar çok sıkıyor...
canım,eşin gece vardiyasındamı?yoksa hep böyle geçmi geliyor?

yok hayatım fırıncıyız biz şubeleri kapattıktan sonra hesap işleri olur bu saati bulur gelmesi ondan dolayı geç kalıyor yani a.s

aaa öylemi?esnaf karısı binnazsın yani :)) ama böyle de çok zor oluyordur yaa..siz ne ara birbirinizi görüyorsunuz?

aaa öylemi?esnaf karısı binnazsın yani :)) ama böyle de çok zor oluyordur yaa..siz ne ara birbirinizi görüyorsunuz?

eee öyle hayatım esnaf karısı binnaz kaydirigubbakcemile3 ben 10 yıl işlettim o hiçbirşeyine dokunmadı sıra onda ben istirahatteyim kaydirigubbakcemile3 sabah geç gidiyor canım benim goncam sabah kahvaltısını yapana kadar beraberiz işte a.s

gerçi kendi işi istediği zaman bırakıp gelebilir..10 yıl çalışmışsın şimdi dinlenme sırası sende ozaman..hihoyyyt

ben usuldan çıkayım bacım eli kulağında gelmek üzere hem belim ağrıdı oturmaktan uzanayım birazcık hayırlı geceler diliyorum sanaopuyorumnanaktan

slm kızlar nasılsınız bakem..yeni hamişimiz var duyguby hayırlısı olsun tatlım..tebrik ederim..Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

arkadaşlar bu ay preseedle denemiştik. ama adet oldum.dort gün gecikmişti,test silikti.maalesefff adetim geldi.beni listeden silebilirsiniz arkadaşlar.umutlarım başka bahara kaldııı

arkadaşlar bu ay preseedle denemiştik. ama adet oldum.dort gün gecikmişti,test silikti.maalesefff adetim geldi.beni listeden silebilirsiniz arkadaşlar.umutlarım başka bahara kaldııı

hayırlısı böyleymiş arkadaşım üzülme:teselli:

Kızlar mehabalar biz cumadan beri yoktuk, aile ziyaretine gittik. Kibele doğum yaptı mı? Çok merak ettim, geçmişe de bakamadım. Haberi olan var mı?

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün geliyor. (24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :CüvCüv: :hooray: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

SadeceMeyra..........27/temmuz
selmas88.................4/ağustos
aymes....................10/ağustos
ss2302...................10/ağustos
Pınar&Musti............12/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
ayrederya ...............14/ağustos
kukuleta09..............16/ağustos
cicekcik..................19/ağustos
aurora79..................22/ağustos
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
anjelic
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz

Son düzenleme:
Ayrederyacım çok merak ettim acaba Kibelenin doğumu nasıl geçti? Telefonu olsa açıp sorucam o da yok. Neyse inşallah güzel haberlerle gelir..Sen neler yapıyorsun? Ben dün adet oldum.

Anjelic canım çok sevindim. yaşasıııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn yine teyze oldum. ınşallah en kısa zamanda gelir de Edalı kızımızın fotolarını görürüz. Çok saoalsın canım. Çok mutlu oldum şimdi bak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…