Preseed kullananlar

Anjelic canım çok sevindim. yaşasıııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn yine teyze oldum. İnşallah en kısa zamanda gelir de Edalı kızımızın fotolarını görürüz. Çok saoalsın canım. Çok mutlu oldum şimdi bak..

İnşallah en kısa sürede biz de o mutluluğu tadarız canım, kibele kuzuşa iyi bakmış, yumuk yumuk maşallah:nazar:

evet canlarım kibele doğum yaptı :nazar::nazar: maşallah öyle güzel bir bebişi oldukiiii inanamazsınız...
gördüğüm en güzel bebiş yarabbim bizede nasib etsin inşallahh tüm isteyenlere...
ay çok güzel yaa bakıp duruyorum walla resmine...canım arkadaşm benim öyle güzel bir anne olmuşki kurdelası dediği gibi kafasındaydı hiçte kilo almamış çıtırım benim...daha doğumun detaylarını alamadım ama en kısa zamanda onuda yazarım size...

Ya siz nerden alıyorsunuz bu haberleri? Ben de görmek istiyorum resimlerini...

Neşecim kibeleyle görüşüyoruz biz, ortak arkadaşlarımız var, o vesileyle gördüm bebişi canım.

dila darısı başına güzelim.

arkadaşlar benide ekleyin listeye bende preseed siparişiverdim bunun yanısıra adçayı bal tarçın çörekotu karışımı yiyorum ayrıca cumartesi gecesi öyle güzel bi bebiş gördümkü rüyamda ovulasyon testide yapıyorum valla çizgiler çıkmaya başladı işşlah preseed yetişir aradım en geç çarşamba dediler yumurtlamasam bari gelene kadar bu ay bebişimekauşayımda 27 sinde evlilik yıldönümmüz bebişimle babasına süpriz yaparız

buarada bugün adetimin 8 günü adetlerim düzensiz olduğu için beklediğim tarihi yazamayacağım bal tarçın ve çörek otunun yumoşları geliştirmesine bağlı

kızlar,
bu ay biliyorsunuz pressed kullandım..dün hamilelik testi yaptım. başlangıçta 2 inci çizgi yok gibiydi. sonradan yarım saat 15 dakika sonra falan belli belirsiz 2 inci çizgi oluştu. normal döngüm önceden 29-30 du. kürtaj sonrası bir kere adet oldum. 33 -34 günde geldi. testi yaptığım gün 26. cı gündü. çok merak ediyorum durumumu. sizce yarım saat sonraki bu silik çizgi hakkında ne düşünmeliyim?

silik ama çok silik. güneşte dikkatlice bakınca gördüm...

hakikaten kıslar gitmiş :)
kibeleciğim doğum yaptıya hepsi ona ulaşmaya çalışıyodur...canım inşallah hamilesindir ama çok erken yapmışsın testi bir kaç gün daha bekle ve tekrar yap...

selmacım silik çizgi güzel habere işaret, bence yarın sabah aç karnına tekrar yap, neden olmasın? ınşallah hamilesindir canım.

kizlar avatarimda resim bebegimin dogduktan 2 saat sonraki resmi. 3400 gr 54 cm yakin dogdu. karnim kucuk bebek buyuk oldugu icin donemedi sanirim. saglik olsun.

siz gene de normal dogum icin cabalayin arkadaslar. bugun 4. gunum ama inanin halen yataktan dogrulurken inanilmaz acilar icerisindeyim agri kesicilere ragmen. yatakta sagdan sola donmek, bebegini alip koymak bile mesele. 1 haftada daha iyi oluyor diyorlar ama cidden su birkac gunde cektigimi ben bilirim. yani saglik disinda hicbir sey inanin sezeryan gerektirmez. dogum kolay ama arkasi cok zor. zaten bebegi dogarken goremiyorsun onune perde geriyorlar. esin goruyor ama. o da burada. ilk sesini aglamasini duymak inanilmaz guzel. perdenin arkasindan merakla bekliyorsun nasil bir sey diye.

bu biraz sis hali bebegin. simdi daha tatli. yani bana tatli geliyor en azindan. kargaya yavrusu kuzgun mu gorunur oyle bir sey var ya. ondan iste. boyle gece yatarken hemsireler alip goturuyor anne rahat uyusun diye. emzirmek icin getiriyorlar sadece sen ne siklikla emzirmek istersen. eger mama vereceksen getirmiyorlar bile. ben emziriyorum. sukur mamalik bir isimiz olmadi sukur. kolostrum deniler konsantre sut geliyor. sutun gelmesi 3-5 gunu buluyormus. farketmez. bir sey gelsin ve emzireyim bebegim doysun da.

gozlerini acik yakalayabilirsem onu da koyarim ama biz bile pek goremedik henuz. cunku ya uyuyor ya emiyor:) simdi de hanfendi benim koca yatagimda ortada padisahlar gibi yatiyor. kendi yatagi cok sert sevmedi. bu bahsettigim yataklar hep hastane yatagi. daha evimize gecmedik. yarin gececz. burada sezeryan bakimi 5 gun 4 gece.

ilk resim hastaneye gitmeden hemen once. ikinci sezeryan icin beklerken. ucuncu bebegim kucagimda. insanin inanasi gelmiyor mucize.

img1151w.jpg

img1157x.jpg

img1167d.jpg

img1169f.jpg

kızlar,
bu ay biliyorsunuz pressed kullandım..dün hamilelik testi yaptım. başlangıçta 2 inci çizgi yok gibiydi. sonradan yarım saat 15 dakika sonra falan belli belirsiz 2 inci çizgi oluştu. normal döngüm önceden 29-30 du. kürtaj sonrası bir kere adet oldum. 33 -34 günde geldi. testi yaptığım gün 26. cı gündü. çok merak ediyorum durumumu. sizce yarım saat sonraki bu silik çizgi hakkında ne düşünmeliyim?

silik ama çok silik. güneşte dikkatlice bakınca gördüm...

canim insallah preseed ile tekrar bir mucize yasarsin. testi tekrarla daha sonra. bu sonradan olusan cizgi dogru da olabiliyor yanlis da. insallah seninki bebeginin habercisidir.

canim Allah bagislasin cok seker bir kizin olmus:)

edalimizi bizim yerimize de kokla.

insallah sende en kisa sürede toparlanirsin.

bu güzel duyguyu isteyen herkese yasatsin Allah

Kibelecim maşallah kızın çok tatlı
Rabbim uzun ömürler versin inşallah
sağlıklı mutlu bi yaşantısı olsun
Allah evladını sana bağışlasın :nazar: :nazar:
bembeyaz nazarlardan saklasın Rabbim 41 kere maşallah valla

Kibelecim canım tekrar tebrikler, gerçekten çoook güzel bir bebek, ayrıca pek iyi bakmışsın canım yaaa kilosu maşallaaaahh :) Sezeryanda dediğin gibi sonrasında biraz zor oluyor galiba ama sen sağlıklısın, bebek sağlıklı, gerisini boşver, inşallah kısa sürede iyileşirsin canım, seni ve eda kızımızı çok öpüyorum.

kizlar beklendigi üzere bugün kirmizi karti yedim.

birdahaki ay preseedle ve polen tozuyla ve tabiki ovlsyn testiyle yeniden deniycem. iki taraftan da yumurtam gelsin diye incir yapmayi da düsünüyorum. elimdeki preseedler bitince zaten ben ankaraya dönmüs olacam insallah ve olmazsa asilamaya gidicem. artik yeter. böyle olmuycak bu is.

ayrederyacim yeni tarihim 22 agustos.

kibeleceğim,

sen son dönemlerde gördüğüm en güzel anne bebeğinde Allah nazarlardan saklasın en güzel bebek. ne masum duruyorsunuz her ikinizde. vallahi resimlere bakarken çok duygulandım. Allah nazarlardan korusun....

X