Preseed kullananlar

canım değerin maşallah ikiye katlamış..çok sevindim opuyorumnanaktan inşallah çarşambaya ultrasonda da görürsün..ogüne kadar sakın stres yapma canım..dualarımız seninle :Saruboceq:

cnm öncelikle tekrar tebrik ediyorum, sana bikaç sorum olcak,son adet tarihin neydi, ona göre kendimle kıyaslıcam benim hcg oranını.. benim bugün adetten 6 gün geçti.hcg için dr irazcık geriden seyrediyoz ama olsun yinede fena değil dedi bakalım inşallah dahada yükselir.

babylove tebrik ederim canım, bak herşey yolunda, endişelenme artık, kese 1000li değerlerden sonra ancak görünmeye başlıyor, senin şu aşamada çooook ufak görünmesi normal, bi dahaki gidişinde kocaman olacak, merak etme.

canım değerin maşallah ikiye katlamış..çok sevindim opuyorumnanaktan inşallah çarşambaya ultrasonda da görürsün..ogüne kadar sakın stres yapma canım..dualarımız seninle :Saruboceq:

çok sağol cnm,inşallah değerlerimiz katlanır, çarşambayı iple çekiyoum inan, kendini inşallah gösterir bu sefer, mart anneleri topiğine bakıyom benle sat tarihleri aynı olan arkadaşlar hep görmüş keseyi bide ben görebilsem anca ozaman rahat edicem..

sağolun kızlar moral verdiniz hep bana, inanın hepiniz için dua ediyorum, rabbim en kısa zamanda inşallah sizlerede bu güzel duyguyu yaşatır..

canım sen başkalarıyla kıyaslama kendi durumunu..sende geç döllenme olduysa, şuan görülememesi çok normal..sen rahat olmaya çalış..seni çok iyi anlıyorum düşük yaşayan biri olarak ama inan bana ne kadar stres yaparsan okadar olumsuz gidiyor herşey..sen hamileliğinin tadını çıkar..inşallah, bize çarşamba günü kesesini gördüm diyeceksin..hatta sonra buraya gelip kalp atışınıda bir duyabilsem diye yazıcaksın..yerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör:

inşallah cnm ama inan hamile kalmak zaten cok zor bir süreçti, ama kaldıktan sonrada inan insan endişelenmeden yapamıyor, çünkü kolay gelmedi bebişim bana, kaybetmekten cok korkuyorum ama pozitif olmaya calısıyorum yinede..

kibelecim canım benimmmmm şimdi anne olmuşsundur belki kaç gündür nete giremiyorum
allah sana bebişine eşine uzun mutlu ömürler nasip etsin canım benimmmmm

yeni hamişşlerimiz varmışşş tebrikler kızlarrrr öpüyorum hepinizi

Güzelim endişelerini bi taraf koy, başkalarıyla kendini kıyaslama, kiminin erken kiminin geç dölleniyor hem değerine göre kesenin görülmesi birkaç gün sürebilir, bir dahaki gelişinde kalp atışları ondan sonra da ikili üçlü testi diyeceksin, pozitif olmaya devam:lepi:

ceylaaaaan tatlım nerelerdesin sen?opuyorumnanaktan

Rabbim bir avazda kurtaisin canim. hatta insallah coktan kurtulmus, kizinla koklasiyorsundur. benim icinde kokla.opuyorumnanaktan

angelim dün gece kız kardeşimin düğününü yaptık o yüzden giremiyodum bi süredir bebişimmm

Kibelecim şu saatlerde yavrunu kucağına almış olmalısın ve eminim çok güzel görünüyorsundur küçük eda dahada güzeldir rabbim bahtınıda güzel eylesin canım hayırla sağlıkla mutlulukla inşallaha.s.

merhaba yaseminim valla iyi yapıyorsun bende dertleşiyodum başka bir topicte arkadaşlarla

hmm ne güzel..benim bu sayfadan başka takıldığım bir yer yok..zaten foruma bile tam alışabilmiş değilim..inşallah zamanla benimde takılacağım topicler olur..

tatlım valla sana yazdım tel geldi nerdeyse 50 dkdır teldeydim kusuruma bakma birtanem seni burda unutmuş değildim yania.s.

canım bende clearplan kullanıcam bu ,onun topiğne bakıyordum zaten..beni unutmadın yani tatlım..bende yoktum ama ara ara kolaçan ediyordum yazıyormusun diye...
canım tabiki gelmek isterim..hatta hemen gelip selam vereyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…