Preseed kullananlar

noldu kiz dün gece balkonda anlat bakim delikafadulden

sirf bunu sormak icin girdim :roflol:

canım ne güzel bir sayfa hazırlamışsın öyle..rabbim inşallah bize de senin bebeğin için öyle bir sayfa hazırlamayı nasip eder..

noldu kiz dün gece balkonda anlat bakim delikafadulden

sirf bunu sormak icin girdim :roflol:

kız bacım valla bişey olmadı dün akşam ama gündüz sırp zındık savaşı vardı alt kattaki komşum deli çıktı mahvetti beni annem ilaçları ağzıma nasıl soktu bilemedim valla yoksa düşüp bayılıcaktım mafoldumben

canım ne güzel bir sayfa hazırlamışsın öyle..rabbim inşallah bize de senin bebeğin için öyle bir sayfa hazırlamayı nasip eder..

bu şiiri çok önceleri okumuştum hep kendim için hayal ettim ama kibelemin bebeğine kısmetmiş yazanın yüreğine sağlık diyelim kalemi çok güzelmiş canım

baktin deli - dön geri sekerim yerimseniben

ben hep beni bulur sanirdim ama seni de buluolarmis :))))

komşunlamı tartıştın canım kafamçokkarıştı

baktin deli - dön geri sekerim yerimseniben

ben hep beni bulur sanirdim ama seni de buluolarmis :))))

valla kız bacım hani saygısızlık etmimi komşudur kırmiyim dedim ama bir hakaretler ettiki şaştım kaldım öyle hakaretlere verilecek cevap nedir onuda bilemedim yedim kendimi

yasaklar hep çiğnenmek içindir meyracım..benim eşimde bizim çocuğumuz bu bilgisayar yüzünden olmuyo diyor..ondan çok bilgisayarla ilgileniyormuşum :))

düsme canim onun seviyesine. kavga cikaran kavgayi sevenin seviyesi belli. cingene gibi oluyorlar. hir güre bayiliyorlar. cvp vermiceksin kudurucak. baska türlü alt edilmez zaten.

Şiiişt kıslar ben de geldim :) Durucum canım ne güzel bir sayfa hazırlamışsın, inşallah benim bebişe de istiyom ondan heeezemuszemus

valla kız bacım hani saygısızlık etmimi komşudur kırmiyim dedim ama bir hakaretler ettiki şaştım kaldım öyle hakaretlere verilecek cevap nedir onuda bilemedim yedim kendimi

senin bu kibarlıkla edebileceğin hakaretleri düşünemiyorum bile opuyorumnanaktan bende utanır edemezdim..içeri girer camı kapardım herhalde..etrafa rezil olmaktan korkarım çünkü..klasım sarsılır filan yani kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…