Preseed kullananlar

kibele bugun mu doguma giriyor? Rabbim bir avazda kurtarsin insallah.

yeni hamileleride tebrik ederim.:teytey:

meyracım sayende ben de öğrendim ve uyguladımkaydirigubbakcemile3 teşekkürler canımŞeniz

canım hayırlı olsunhihoyyyt :teytey:Allah tamamına erdirsin inşallahdarısı hepimizin başınadelikafadulden

kibelecim hayırlısıyla,sağlıklı bir şekilde gelir inşallah edalın.:ecrin_bebekAllah yardımcın olsun canımopuyorumnanaktan:

kızlarrr hamişleri cok tebrik ederim..

ben de bu aksam ilk kez preseed kullanacgım :) hayırlısıııı

anjeliccim napıyon gülüm geldimi reglin durumun nedir

napayım, iş güç yuvarlanıyoruz, benimki gelmedi daha canım, ben gelecek haftaya bekliyorum, iki defa ovulasyon oldu bu ay bende sanırım, biri 13. gün biri de 26. gün, 40. gün gibi hasta olurum artıkyerimseniben

sen neler yaptın, kırmızılar geldi galiba, yeni bir ay yeni heyecan, çalışmalar son gaz:lepi: .içekcim bence bu ay ateş ölçme sadece ovulasyon testi yap, ateş insanı strese sokuyor inan ve de belirleyici diil, ben hamileyken arada ateşime de bakıyordum meraktan öyle hep yüksek gittiği falan yoktu bazen regl olduğum derecelerde geziyordu yani.

inşallah biran önce gelirdeee birde bi daha ki ayda belkim böyle yumurtlarsan birde ikisi tutarmışş aayy ne güzel olurrr
doğru diyosun ateş için kibelenin dediği gibi biraz burdanda uzaklaşıcam bakalım becerebillirsemm opuyorumnanaktan

çiçekcim nerde bende o şans, çalışma yapacağım ay olmaz öyle Burası bağımlılık yapıyor biraz, uzaklaşmak zor ama denemekte fayda var tabi.

çiçekcim nerde bende o şans, çalışma yapacağım ay olmaz öyle Burası bağımlılık yapıyor biraz, uzaklaşmak zor ama denemekte fayda var tabi.

canım ya öyle düşünme inşallah hayırlısyla bir regli ol en azından hamile kalabiliyorsun canım inşallah bundan sonra çok daha sağlıklı ve iyi olucak herşey ki yumurtlayan sensin neticede yine niye olmasın tatlım yaa olucak olucakk ben inanıyorum inşallah sende reglinden sonra hemen hamiş kalıcaksınnn canım :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

arkadaslar girdim hemen cikiyorum soyle bir goz atayim dedim. aksam uyurken guzel uyudum sorun cikmadi uykuya dalarken ama sabah erkencikten uyandim, baktim uyuyamiyorum, kalktim dusumu falan aldim, guzelce kremlendim, yuzumu temizleyicilerle vs yikadim. eee minnosun karsisina cikacaz:) annesini guzel gorsun degil mi? makyajimi da yapayim hafif. kurdelemi de takacam insallah.

sacimi ne sekil yaopacagima karar veremedim. kivircik ve kisa orta arasi. sekilsiz bir kesim. ben kesmistim:) Napiim burada bir kuafore gittim o kadar berbat etti ki, duzeltmaya calisiyorum 1 senedir, Zaten Tr de ilk isim bir kuafore gitmek olacak. balis sirti orsem mi kivircik acsam mi? ona da hep yatacam ya yapisir falan diye oreyim bugun diyorum. guzelce de kurdelemi takarim. kurdelem cingene pembesi:)

dun gece ufaklikla beraber gecirdigimiz son gece idi. bugun ikimiz de artik ayri birer birey olacaz. iki kisilik aile olarak da gecirdigimiz son gece idi. uc kisi olacaz. anne olacam. henuz isin girgirindayim. sanki hep orada kalacakmis gibi. sanki hic cikmayacakmis gibi. kuzum saglicakla gelsin insallah, cok merak ediyorum elleri ayaklari. yuzu. kime benzeyecek. Allah bahtini acik etsin insallah. basina pembe tullu bant aldim. ayagina da tullu coraplar. hastaneden cikarirken giydiririm belki.

sacmaladim yaaa. neyse oyle bir kac saate kadar cikacaz. bir goz atayim dedim. tebrik eden etmeyen edemeyen tum arkadaslara cok tesekkuler, darisi basiniza insallah dioyorum en kisa zamanda hem de.

hepinizi opuyorum. hastanede internet baglantisi varmis. girebilirim ama yazamayabilirim. dualarinizi bekliyorum hoscakalin.

Kibelem canım hoşgeldin, hafiften heyecan sarmış seni bakıyorum da ne güzelopuyorumnanaktan Hayırlısıyla git ve minnoşu alıp gel canım, inşallah kısa sürede sütün de gelir, hepimiz merakla seni ve edayı bekliyor olucaz, bizleri dualarında unutma canım:Saruboceq: Rabbim yardımcın olsun.

aay canım benimmm dualarımız seninle canımmm :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canım seni tanımasam da bu topic deki namını cok iyi bililyorum ve senin adına cok sevincliyim.. Inan su anda tuylerim urperdi yazini gorunce ozellikle de "bugun beraber son gunumuz yarın ayrı birer birey olacagız" dedigin kısımda gozlerim doldu.. Allah yardımcın olsun.. minnoşunu bizim de icin de kokla ...

dualar seninle canim. insallah hersey cok kolay olacak. bebegine ve sana mutluluklar diliyorum:)
besmele cek gir hicbiseycik olmaz:)

canım tebrik ederim:teytey: :teytey: :teytey:
endişelenme canım ya dış gebelik falan at bunları aklından
rahat ol hamişsin bunun tadını çıkar:lepi:

canım hayırlı olsunhihoyyyt :teytey:Allah tamamına erdirsin inşallahdarısı hepimizin başınadelikafadulden

canlarım tum iyi dileklerin için tesekkür ederim.Tum kalbimle en erken zamanda aynı sevinci ve heyecanı yasamanızı diliyorum.Doktordan geldim şimdi.Kan testi yaptık değer 318.Ama kese falan görünmedi.Sanırım erken olduğu için 3-4 gun sonra tekrar gideceğim.
kese görünmeyince moralim bozuldu tabi ama artık olumlu dusunuyorum.İnsallah sorun cıkmaz.Ağrımda hiç yok bugun maşallah..
kızlar biliyorsunuz soğan kürü yapmıştım ve çok guveniyordum.Tam yapılması gereken zamanda ve miktarlarda yaptım.Lutfen sizde uygulayın.Ama adetiniz bittikten sonra en erken 7.gunde başlanıyor.Sonrasında yımırtlama gununde bir guzel preseed(gerci ben kullanamadım)..Birde ben çalışmalardan önce havuz gunes,bol bol atlayıp zıpladım,oynadımlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae.
dualarınızı hissediyorum arkadaslar,insallah sorunsuz olur hersey..

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün geliyor. (24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :CüvCüv: :hooray: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

SadeceMeyra..........27/temmuz
selmas88.................4/ağustos
aymes....................10/ağustos
ss2302...................10/ağustos
Pınar&Musti............12/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
ayrederya ...............14/ağustos
kukuleta09..............16/ağustos
cicekcik..................19/ağustos
aurora79..................22/ağustos
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
anjelic
tuanay
ceylin_naz
picardi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…