Preseed kullananlar

ayrederyacim duygu preseed kullanmadi canim. istatistikler acisindan dogru olmayan bilgileri kamuoyuna sunmayalim, güvenilirligimiz sarsilmasin :)))

duygucum hayırlısı olsun şimdi gördüm.... allah kucağına almayı nasip etsin... allah nazardan saklasın..

Duygucum demedim mi ben sana, oleeeeyyyy:teytey::teytey::teytey: İnşallah rahat ve güzel bir 9 ay geçirirsin, dualarımızdasın güzelim.

evet canım ya,içine mi doğdu kısss opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
insallah hayırlısıyla kesesini,kalbini,pipisini veya kukusunu da görürüz:)))))))))))))):Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

duygucum hayırlısı olsun şimdi gördüm.... allah kucağına almayı nasip etsin... allah nazardan saklasın..

çok sağol bitanemmmm,amim tum dileklere :)))
Allah isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin.

bu arada babylove gelmedimi acaba doktordan.
Gelirsen haber ver tatlımmm.Haberlerini bekliyoruz.
Ya kibele ,cıktımı doğumdan.Gecmişi okuyamadım pek canlarımmm..

Duygucum değerin gayet iyi, ben ağrılarından bahsedince hamile olduğunu düşündüm, aynısını arkadaşım yaşadı dedim ya :) Hayırlı olsun canım, bence kesesi için çok acele etme, nasıl olsa orada güzel güzel büyüyor bebiş, 1 hafta sonra git.

burayı tekrar okurmusun bilmem...yazdıklarına göre heralde doguma gidiyorsun.Okurken gözlerim doldu inan.doğum esnasında bizi burada evlat hasretiyle yanıp tutuşanları hatırlarmısın.umarım sağlıklı,özürsüz kusursuz evlatlar alırsın kucağına. dualarımız seninlee.....

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. belkide almışsındır. umarım kolay geçer...
görelim bir an önce bebişi... haberlerini bekliyoruz..... gözünüz aydın olsun. nazar değmesin..

evet canım söylemiştim,cok iyi hatırlıyorum ama işte insan "acaba"diyor :)))))

bu arada arkadaslar hatırlarsanız bir ara bağırsak problemim olmuştu.Her gece aynı saatlerde ağrıyla uyanıp,motoru bozuyodum.ıçimizden biri bu ishal vs gebeliğine işaret ediyor muhtemelen demişti,onunda arkadasının basına gelmiş meğer.Geri sayfalara baktım bulamadım,doğru cıktığını söyleyecektim. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

duygucum çok tebrik ederim.Allah kucağına versin sağlıkla.

baktim canim süper olmus. adi bile yetti seklinde :lepi:

aay canımmm benimmmm inşallah allah sağlıcakla ve hayırlısıyla tamamıne erdircek canım benimmmopuyorumnanaktan

baktim canim süper olmus. adi bile yetti seklinde :lepi:

süperrr kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kizlar bisey sorcam

badem adli bir arkadas vardi. ne oldu ona bilen varmi?

birde babylove merak ettim ya, bugün müydü dr randevusu

babylove bugün doktora gidecekti, yazar herhalde.

kibelecim canım,sağlıkla kucağına alırsın yavrunu inşallah...okurken ben bile çok heycanlandım,sen kimbilir nasılsın..rabbim bizede bu duyguları yaşamayı nasip etsin..dualarımız seninle..

canım tekrar tebrikler...değerinde çok güzelmiş maşallah rabbim bizlerede yaşatsın bu mutluluğu..inşallah sağlıkla kucağına alırsın yavrunu :Saruboceq:
hamilelerin duaları kabul olurmuş bizler içinde arada dua et emi tatlım Şeniz

merhaba kızlar az önce geldim dr dan allaha çok şükür bugün değerimiz 2 ye katlamıştı 1154 dü, progestronda 25 di. alttan ultrasonlada bakıldık cok kücük bir nokta gözüktü, olabilirde olmayabilirde dedi, çarşamba günü varsa gözükmesi gerekir artık dedi ve o gün için kontrole çağırdı.inşallah mercimeğim benimledir ve gösterir kendini o gün, görmeden rahat edemiycem ben çünkü:1no2:

kizlar bisey sorcam

badem adli bir arkadas vardi. ne oldu ona bilen varmi?

birde babylove merak ettim ya, bugün müydü dr randevusu

canım,badem arkadaşım olur..şimdi ki nicki adaege idi..yalnız bende senin gibi merak ediyorum onu..nicki aktif değil..acaba ceza filanmı aldı diye düşündüm..CADIARZU
hatta şimdi tekrar bakıcam nickine aktif olmuşmu diye..özel msj yollarım aktif ise..bende çok merak ediyorum çünkü..en son tüp bebek denemişti ve tutmamıştı..üzüntümü dile getirip geçmiş olsun demek istiyordum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…