Preseed kullananlar

anjelika :) canim sende evlilik takvimi yapsana takimi tamamlayalim

kizlar, kibelenin simdiki o mutlulugundan bende yasamak istiom mafoldumben

Şiiişt kıslar ben de geldim :) Durucum canım ne güzel bir sayfa hazırlamışsın, inşallah benim bebişe de istiyom ondan heeezemuszemus

hoşgeldin canımın içi teyze olduk içimden geldi :)) sen doğur allahın izniyle sanada yaparız inşallahh canım benim opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
ahh ahhh nerde o günler???:a015: ama yine de ümitli ve de gayretliyim, hakkımızda hayırlısı

Kıs meyra o takvimden ben de yapiim bacım ama yarın, bugün başım çok ağrıyor, bi ilaç alıp yatıcam, size bakiim dedim eve girer girmez açtım pcyi, kocam da şaşırdı vallalaelaelaelaelae

Kibeleden yarın haber alırız artık, çok merak ediyorum bebişikaydirigubbakcemile5

opuyorumnanaktan aska bak beeee

canim senin evlilik hikayen baya ilgince benziyor, anlatsanda bi dinlesek:)

anjelic ben geldim...ne demek söylesemmi söylemesemmi hadi söyle meraklandımhayırdır inşallah :uhm:

anaaaaaaaaaaa gitti hatuncuk kız adamın yanındaydım geçmi kaldım üzüldüm şimdi ((

kızlar bende müsadenizi istiyorum..güneş alerjim için doktorum bir ilaç verdi o da uyku yapıyor..gözlerim kapanmaya başladı..
iyi geceler, yarın görüşürüz..öpüyorum ikinizide

kızlar bende müsadenizi istiyorum..güneş alerjim için doktorum bir ilaç verdi o da uyku yapıyor..gözlerim kapanmaya başladı..
iyi geceler, yarın görüşürüz..öpüyorum ikinizide
canım müsaade senin allah rahatlık versin sağlıcakla kal opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…