Preseed kullananlar

çok teşekkür ederim canım yaa sayende yeni birşey daha öğrendim..itibar puanları diye birşey çıktı orayı tıklayınca ve bana puan verenler olmuş..güzel şeylerde yazmışlar..hoşuma gitti valla..ben onlara nasıl puan vericem teşekkür edeyim karşılıksız kalmasın..bilmiyordum böyle birşey olduğunu yerimseniben

canim yazdigimiz bu sayfada herkesin yazdigi o pembe cizgiler varya kalin olanlar, mesaj sayisi yazan yerin üstünde terazi var. oraya tiklayip yaziyorsun. eksi veya arti puan veriyorsun. kurcala biraz sagi solu, ögrenirsin:)

canım ilk puanımı sana verdim..bakalım olmuş mu :))
evlilik takviminide yapıcam hemen..çok sağol çok yardımcı oldun..ben hiçbirşey bilmiyormuşum meğer

canim dis gebelik oyle kolay belirti vermez. lekelenmen var mi? yok. senin o aptal dr neden dis gebelik dedi de sen kendini dinliyorsun ki simdi?

canim hucre kadar birsey su anda agri yapomaz. o o kadar kucuk ki birak canini acitmasini vajinal ultrasonda bile gorunmeyecek kadar kucuk daha. iyice buyumesi lazim ki canin yanacak belirti verecek gibi olsun. merak etme. hersey yolunda. lakalenmen yoksa hic korkma. o seninle ve buyuyor.

oh yeni bir anne. tebrik ederim canim. dis gebelik falan yok. Allah allaaaaaahh. bak ben dis gebelik gecirdim. ben biliyorum. bunlar belirtiler degil;......

günaydın arkadaşlar kibelem canım arkadaşım doğuma gircek yaaaa....çok heyecanlıyım rabbim meleğini ona hiiiç sıkıntı yaşatmadan versin inşallahhh çıldırıcam yrimde duramıyorum heyecandan...bu arada yeni hamişimiz varmış tebrikler arkadaşım içime doğdu senin bu ay hamile olduğun...darısı tüm topicin başına inşallaaaahhhhh...

anjeliccim cok sagolasin. yarin buyuk gun. du edin de hemencecik sutum gelsin:)

inşallah canım benim herşey çok güzel olucak gönlünce olucak sütünde inşallah hemen gelcek dualarımız sneinle canımmmm :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım yeni regli tarihim 19 Ağustosssssss gelmezler inşallahhhhhh opuyorumnanaktan

:hooray: :hooray: :hooray: ayyyyy duyguuuuu çok sevindimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm canım benimmmmm allah tamamına erdirsin inşallahhhhh allahım inşallah sağlıcaklan kucağına almayı nasip etsin arkadaşımmm çok çok tebrik ederimmmm :lepi: :lepi: :lepi: :teytey: :teytey: :teytey:
ayy canım benim sanki ben kaldım hamiş haaa süperr bir haberrrr çok çok tebrik ederim canımmm a.s. a.s. a.s. a.s.

AMİNNNN canım aminnnn

ben bu ay geçen aydan kalan bi tane preseedim var ve yanisini alıp almamakta kararsızım alsammı acaba ne bilim yada sadece tek preseedimi yumurtladım gün kullansamm

canım tebrik ederim:teytey: :teytey: :teytey:
endişelenme canım ya dış gebelik falan at bunları aklından
rahat ol hamişsin bunun tadını çıkar:lepi:

bu arda herkese hayırlı cumalar arkadaşlar
hamileyi görünce heyecandan yazamadım birden

Duygucum demedim mi ben sana, oleeeeyyyy:teytey::teytey::teytey: İnşallah rahat ve güzel bir 9 ay geçirirsin, dualarımızdasın güzelim.

Kibelem canım kuşum, sana mailde de yazdım ya, şu an işte olmasam ağlıycam, çok duygusal oldum ben, aklımdan çıkmıyorsun, inşallah sağlıkla edayı al da gel aramıza, dua ediyorum senin için, rabbim yardımcın olsun canım.

Kızlar gece gece ne kaynatmışsınız ama helal olsun heeee :) Yalnız rtük bu duruma ne diycek bilmiyorum, epey sansür yiyceksiniz haberiniz ola:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…