Preseed kullananlar

ben yasemin canım..bende azizeyi biliyordum ama senin isminin meyra olup olmadığından emin değildim..

ben daha herkezi ismiyle tanıyamıyorum..yavaş yavaş alışıcam herkeze..iyiki preesed beni bu sayfaya getirmiş..çok mutlu oldum sizi tanıdığım için..

pardon gözlerim çatallaştı burdamıydın bacım kaydirigubbakcemile3

:hooray::enbuyukkk::hooray:

ya sorma canım balkondatım ben birde sesli gülüyorum arada komşular ne düşünüyordur kimbilirr kaydirigubbakcemile3

kocanla biseyler yapiyorsun sanmasinlar delikafadulden sengözlerimebaksanab

benim artık kendimden hiç umudum yok canım ama duan için aminnn :Saruboceq:

neden canim yasin kac ki?

heryerde denedik olmadı balkonda deniyelim komşular gözlerinizi kapatın anlayın halden oyy allahımmm sen büyüksünn:roflol::roflol:

rütbe: isminin altinda yazan nilüfer varya oraya yazdigimiz sey:)

kullanici paneline gir. solda profilimi düzenleye tikla.
asagi in orda yazabilirsin istedigini. ama yazdigin mesaj sayisina göre uzun yada kisa seyler yazabiliyorsun:) a.s.

benim goncam geldi kızlar otoparka girdi ben sessizleşirsem merak etmeyin

kocanla biseyler yapiyorsun sanmasinlar delikafadulden sengözlerimebaksanab

neden canim yasin kac ki?
yaşım fazla değil canım 30 daha..(inşallah 20 yaşında değilsindir yoksa utanıcam bu lafımdan) ama sorunlarımız çok..her doktor değiştirmem de rahmimde farklı birşey çıkıyor..rahim rahim değil ki..çöp tenekesi mübarek..rahim nakli yaptırıcam bu gidişle :roflol:

meyram balkondamı oyy allahım gülme'lerden ayırma yarabbimmmm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

heryerde denedik olmadı balkonda deniyelim komşular gözlerinizi kapatın anlayın halden oyy allahımmm sen büyüksünn:roflol::roflol:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

ayy karnim agridi ben gidiom

canim o yaseminde 30 du yada fazlaydi mi acaba. bilmiyorum ama 30 du sanirim. ümidini yitirme

rahim nakli mi ayyyy yeter valla telledim haaaa :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…