Preseed kullananlar

meyram bir deniyim kız gösterip vermemeyi tabi sonra tecavüze falan uğrarsam yasemin sebep oldu derim bende tutmadı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

millet tecavüzle hamile kaliyor, bi dene bakalim :roflol:

evet canim aynen öyle, oraya sokacaksin ama sakin korkma. gece koy yatarken sabah cikar. eger kokusu agzindan gelirse anlaki aciliyor tüpler, eriyor iltihabin:) ne kadar icine sokarsan o kadar rahat olur, cünkü disarda kalinca yaniyor gibi olyuor:))

göster ama verme haaa ay ilahi gece gece töbe töbe yaaa :roflol: :roflol: :roflol:

Hayatım 13 yıl bitti bitiyor sonuç ne olursa olsun ben onunla büyüdüm yaşlandım allah izin verirse öleceğim bunu hiç birşey değiştiremez sadece birkez daha denemek ikimiz için hayatımıza yeni bir renk katmak için zaten zorla olmaz bu işler onunda istediğini hissettiğim için yeniden başladım yoksa oluveririz birbirimiz bebeği nolcak :teselli:

bak canım şöyle yap,sen göster sonra başka odaya kilitle kendini..tabi kapıyı filan kırarsa mesuliyet kabul etmem..sonra benden kapı parası talep etme opuyorumnanaktan
hahahahaha koptummm :roflol::roflol: deli kız sen çokkkkkk yaşaaa emiii allah ne muradın varsa versin tezelden :Saruboceq:

onlarda haklı ama bizler daha özveriliyiz bu durumlarda..eşim bugüne kadar 1 ameliyat ve spermiogram tahlili vermekten başka bir fedakarlık da bulunmadı..ama ben hem 2 ameliyat geçirdim,1 aşılama,3 tüp bebek,yumurta takipleri...zaten hiçbir şey yapmasam bile o çatala çıkmak beni utançtan öldürüyor..hele vücuduma yüklenen hormonları,verdiğim kanları,vücuduma vurduğum yüzlerce iğneyi,içtiğim bir sürü iğrenç kürleri saymıyorum bile.. en son tedavimde ki işkencemi yazsam halime resmen acırsınız...
şimdi bu durumda sence en çok bizler mi fedakarız onlar mı?vereceği alt tarafı bir spermiogram tahlili,seni üzmeye değer mi?

hehehe meyram hiç olmayan şeymi olcak topicte ilk olurum herhalde tövbe yarabbi kocası tarafından tecavüze uğradı hamile kaldı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canim benim, bebegi olmayinca insan öyle oluyor. birbirimizin bebegi cok güzel bir cümle a.s.

hehehe meyram hiç olmayan şeymi olcak topicte ilk olurum herhalde tövbe yarabbi kocası tarafından tecavüze uğradı hamile kaldı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

topikte ilk olmakla beraber gazetelere tv lara da cikarsin meshur olursun zemuszemus

değmemesi lazım gözünün içine bakıyorum bu gün bekledim tel açar diye baktım aramadı ben aradım ne yaptın verebildinmi tahlili dedim oy anam sorduğuma pişman oldum ben stresliyim şöyleyim böyleyim tek kelime daha etmedim suç işledim sanki sordumda henüz eve gelmedi birazdan gelir ve yine herzamanki gibi hiç birşey olmamışçasına hal hatır sorarım huyum kurusunmu diyim iyiki böylemiyim diyim bende şaşırdım valla neyse üstüne gitmiyim diyorum en azından önceki gün aldığım gnc arginmax onu içiyor he birde preseed gelirse yine şükür şansımız umut edecek birşeylerimiz var bakarsın tedaviye bile gerek kalmaz allah izin verirse hayırlısı hakkımızda cicim ya napalım hayat boş durma coş hesabı a.s

içine kaçarsa bulurum seni ama buralarda :roflol: ayy düşünsene doktora bunun için gittiğimi..dünyada ne deliler var içine pamuk kaçırmış derlerdi kesin..aboğğğğğ

ayy ne güzel huyun varmış senin yaa..bana öyle dese günlerce o gelip bana sırnaşmadan asla konuşmam..çok kinciyim ben yahu..aslında senin gibi olmak evliliğin huzurla devam etmesi için çok güzel ama ben malesefki böyle olamıyorum..çok asabiyim çookk..ben adamı idare edeceğime o beni idare ediyor işte..

canim benim, bebegi olmayinca insan öyle oluyor. birbirimizin bebegi cok güzel bir cümle a.s.

meyram seni bir görsen benim adam gündüz aslan böyle kükrer durur gece küçücük çocuk uyur uyanır saçını okşarım yıllardır oda alışmış buna birgece okaşamayayım sen bugün beni sevmiyorsun nazlamadın beni der kaydirigubbakcemile3

kız nasıl rest çekiyim garibim beni almak için sülalesini sildi nikah memurunu aldı kapıya dayandı elinde birde valizle bu adama rest çekebilirmiyim ben kaydirigubbakcemile3

caim huyun kurumasin dirdir etsen daha fena olur. calistiklari icin esler biraz sinirli oluyor. bizde bugün hafiften atistik bende bir iki bagirdim sonra pisman oldum. alttan aldim. napiyim yani dimi. ben alttan alinca oda hemen söndü. öfke dedigin ne ki hemen sönen bisey aslinda. bu saatten sonra alan amis satan satmis, iki günlük dünyayi da kendimize zehir etmeye degmez.

hemde en veli ermisler hep esine sabredenler olms, cennetlik olmuslar. bazen derim eger cennet gidersem sana sabrettigim icin diye:)

Allah yuvalarin huzurunu bozmasin.

bugün gitmediyse yarin gider. üme kendini. anlar elbet ve telafi eder:)

sende abarttin canim yaaa koca pamuk nasil kacsin icine.. olmadi artik esin cikartir:)

ne bileyim öyle iyice sok filan diyince, aklıma ya öyle olursa diye geldi..eşime diyemem kız bir o kalmıştı sokmadığın onuda soktun tam oldu der..ayy bu türkçede ne tuhaf yaa lastik donu gibi..başka kullanıcak kelime bulamadım kusura bakmayın artık...

allah yokluluklarıyla sınamasın allah herkesin evine herşeyden önce huzur versin canım benim inşallah

sendemi böylesin yaw,bir benmiyim içinizde cadaloz...en güzeli sizler gibi olmak..tebrik ediyorum ikinizide kızlar..maşallah

canim kindar olma yaa. bak sagliga da cok zararli. sinirlerine yazik.

en güzeli o dimi? bi bakis, bi cicek bi elini tutmasi herseyi silip aliyor:))

kanim kaynadi gidip herifi öpesim geldi yaw, bekleyin bi :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…