Preseed kullananlar

ne bileyim öyle iyice sok filan diyince, aklıma ya öyle olursa diye geldi..eşime diyemem kız bir o kalmıştı sokmadığın onuda soktun tam oldu der..ayy bu türkçede ne tuhaf yaa lastik donu gibi..başka kullanıcak kelime bulamadım kusura bakmayın artık...

kaydirigubbakcemile3

ne bileyim öyle iyice sok filan diyince, aklıma ya öyle olursa diye geldi..eşime diyemem kız bir o kalmıştı sokmadığın onuda soktun tam oldu der..ayy bu türkçede ne tuhaf yaa lastik donu gibi..başka kullanıcak kelime bulamadım kusura bakmayın artık...

veee son bombayi pataliyorum gülmekten yarilacaksiniz simdi:

esimin adacayi yagina yorumu: onu bunu sokacagina oraya benimkini sok, cocuk öyle olmaz :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

kız nasıl rest çekiyim garibim beni almak için sülalesini sildi nikah memurunu aldı kapıya dayandı elinde birde valizle bu adama rest çekebilirmiyim ben kaydirigubbakcemile3

evet çekilmezmiş gerçekten..bence sen onu ikna edersin canım..sende bu tatlı dil varken yerimseniben

allah yokluluklarıyla sınamasın allah herkesin evine herşeyden önce huzur versin canım benim inşallah

aminnn

kız nasıl rest çekiyim garibim beni almak için sülalesini sildi nikah memurunu aldı kapıya dayandı elinde birde valizle bu adama rest çekebilirmiyim ben kaydirigubbakcemile3

vayyy aska bak yaaa opuyorumnanaktan

veee son bombayi pataliyorum gülmekten yarilacaksiniz simdi:

esimin adacayi yagina yorumu: onu bunu sokacagina oraya benimkini sok, cocuk öyle olmaz :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

kız gecenin bu saatinde bu söylenir mi?gülmekten komaya girdim...gözümden yaş geldi..sen çok yaşa emi :roflol: :roflol:
nerden gelmiş eşinin aklına o laf :roflol: ben bunu hatırlayıp hatırlayıp gülerim artık :roflol:

canim kindar olma yaa. bak sagliga da cok zararli. sinirlerine yazik.

en güzeli o dimi? bi bakis, bi cicek bi elini tutmasi herseyi silip aliyor:))

kanim kaynadi gidip herifi öpesim geldi yaw, bekleyin bi :kedi:

bende aradım dayanamadım kız kaydirigubbakcemile3
ben neden korkarım biliyormusunuz kızlar benim babam bir sabah evden çıktı akşam öldüğü haberi geldi eve o anı hiç unutmuyorum.O günden sonra çok kızsamda çok üzülsemde çok kırılsamda kimseye hele sevdiklerime asla dargın kalamıyorum biz mesela evde tartışıyoruz o evden çıkmadan sorunu çözüyorum korkuyorum gidip dönmemek gelip görmemek var hayatta ya birdaha göremessem ya birdaha göremesse belki çok ince hesaplar ama elimde değil

bu arada ben yukarıda lastik donu demişim,don lastiği diyeceğime..şimdi bunada gülmeye başladım ve eşim uyandı noluyor gecenin bu saatinde kafayımı yedin diyor .:))

harbi topiği kapattırcaz oyy gözümden yaş geldiii kaydirigubbakcemile3sırnaşık şeykaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

ben neden korkarım biliyormusunuz kızlar benim babam bir sabah evden çıktı akşam öldüğü haberi geldi eve o anı hiç unutmuyorum.O günden sonra çok kızsamda çok üzülsemde çok kırılsamda kimseye hele sevdiklerime asla dargın kalamıyorum biz mesela evde tartışıyoruz o evden çıkmadan sorunu çözüyorum korkuyorum gidip dönmemek gelip görmemek var hayatta ya birdaha göremessem ya birdaha göremesse belki çok ince hesaplar ama elimde değil

canim yaa meleksin valla alkisalkisalkis

canım, benim babamda öyle öldü..sabah işe gitti akşam eve gelmedi..trafik kazasında öldü..senağlama
başın sağolsun seninde..rabbim mekanlarını cennet eylesin senağlama

canım benim babamda öyle öldü..sabah işe gitti akşam eve gelmedi..trafik kazasında öldü..senağlama
başın sağolsun seninde..rabbim mekanlarını cennet eylesin senağlama

dostlar sağolsun canım benim babamda trafik kazasından rahmetli oldu...
rahmet istediler allah tüm ölmüşlerimize rahmet eylesin :Saruboceq:

ben daha herkezi ismiyle tanıyamıyorum..yavaş yavaş alışıcam herkeze..iyiki preesed beni bu sayfaya getirmiş..çok mutlu oldum sizi tanıdığım için..

dimi canim. öyle oldu. hayir olsun insallah.

kizlar isimleriniz ben bilmiyorum. azizemi biliyorum da...
bende meyra bu arada. cok degisik oldu ama :)

X