Preseed kullananlar

bizim alıntılarda bi sorunmu var neee sanki kendimize cevap veriyoruz gibim gözüküyor kaydirigubbakcemile3

yok be tatlım,gayet güzel yapmışsın işte :)))
alıntı canavarı seniiiiii :)))

evt.canım kalıyor içinde olduğu kadar ne yapalım... bende eşimden yardım alıyorum bu konuda...

canım valla ne yalan söyliyim bende tek başıma beceremiyorum
eşim sağolsun yardım ediyo vereliniortak

süperdi canım yakaydirigubbakcemile3 güldürdün beni
zeytinyağı tenekesi:roflol: :roflol:

canım valla ne yalan söyliyim bende tek başıma beceremiyorum
eşim sağolsun yardım ediyo vereliniortak

süperdi canım yakaydirigubbakcemile3 güldürdün beni
zeytinyağı tenekesi:roflol: :roflol:

gül şekercimm gülll hep gülllll opuyorumnanaktan

merhaba kızlar bişey soracağım
preseedi almak için yurt dışı sitelerine baktım. kargo dahil değil diyor ama ücret belirtmiyor alan varsa ne kadar kargo ücreti ödediklerini yazabilirler mi acil.

kızlar bu ilacı alıcam ama nasıl kullanıcağımı hiç bilmiyorum ilişki günümü kullanılıyo yoksa hergünmü cvp yazın lütfen

canım yumurtlama döneminde ilişkiye gireceğin zaman kullanıyosun en garantili olması acısından sanırım..Ama kullanan arkadaslar sana yardımcı olacaktır,su an yoklar sanırım..

kızlar bu ilacı alıcam ama nasıl kullanıcağımı hiç bilmiyorum ilişki günümü kullanılıyo yoksa hergünmü cvp yazın lütfen

canım yumurtlama döneminde kullanıyorsun gün aşırı olmasını öneriyorlar spermlerin kalitesi açısından.gebelik sitelerinde ovulasyon zamanını son adet tarihlerini girerek bulabilirsin genelde 6 günlük bi süre söylüyor mesela 1-6sı arası gebe kalma ihtimalinizin yüksek olduğu günler diyor o günlerde gün aşırı birliktelik ve preseed kullanımı öneriliyor canım.

çok teşekkür ederim kızlar benim yumurtam bu ay pek iyi değil 12 mm olmuş 2 gün içinde büyürse çatlatma iğnesi vericek dr.
eğer büyürse bu ilacıda alıp kullanıcam

canim israrla ilac diyorsun. ilac degil bu. kayganlastirici. iliskiye girmeden hemen once vajinanin en icine sikiyorsun. oraya spermler bosalinca bu kayganlastirici sayesinde etraftan etkilenmiyor ve kolayca yuzuyorlar. eger yumurtlamanda sorun varsa olmaz. bu spermlere yardimci. yani yumurtan kaliteli ve buyumus olacak. spermlerde varsa problem onlara birazcik destek veriyor. yani bildigimiz kayganlastiricilarin spermleri oldurmeyen tam tersi islerini kolaylastirani.

canim ben iki hamileligimde de yumurtlama donemi her gun iliskiye girdim. gun asiri yaptiklarim tutmadi hic.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…