Preseed kullananlar

alıntı yapın yanında NQ var ona tıklatın kimlerden alıntı yapcaksanıs sonra alıntı yap diyin.buarada varmı burada bebiş bakiim??
çiçeğim sana msj var:dance:

ayy sağolasın kız bende bilmiyordum öğrenmiş oldum sayende.. allah gönlüne göre versin.

kaydirigubbakcemile3 ayy güldümmmm çookkkkkkk bende deniycemde yapabilmeyi şekercim bişeyler söleyinde cevaplayayımm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 hadi bizde hiçbirşeyden kusur kalmışyoruz. çiçekçik....kaydirigubbakcemile3

mafoldumbenmafoldumben kızlar şimdi wcden geldim ne yazıkki adet oldummm:gitme::gitme:rabbim hayırlı zamanda hayırlısını versin onun bildiğinden şaşılmaz sorgu sual olunmaz hayırlısı böyleymişşşsenağlamasenağlamasenağlama

hayırlısı ne diyelim bir daha ki aya kısmetse..inş. üzülme olurmu...:teselli:

kıslar bişey danışmak istiyorum
pre seedi kullanırken hepsini sıkamıyorum ben
nerdeyse yarısı kalıyo siz hepsini kullanabiliyomusunuz
yoksa hepsini sıkamam normalmi:uhm:

evt.canım kalıyor içinde olduğu kadar ne yapalım... bende eşimden yardım alıyorum bu konuda...

canım bende aynıyım sen kaç yıldır uğraşıyorsun....:uhm:

canım ben 3 yıllık evliyim ilk 5 ay korunduk sonra eşim askere gitti her ay yada bazen 2 ayda bir görüştük ama düzenli değildi tabi eşim geleli 15-16 ay olacak düzenli birlikteyiz ama hiç olmadı daha gebelik :CüvCüv::CüvCüv:

kıslar bişey danışmak istiyorum
pre seedi kullanırken hepsini sıkamıyorum ben
nerdeyse yarısı kalıyo siz hepsini kullanabiliyomusunuz
yoksa hepsini sıkamam normalmi:uhm:

bende zorlanıyorum hepsini sıkarken hava yapıyor bidee kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 çıkarıyom tekrar sıkıyorummm ayy deli işi gibimmm tepesinden kessek zeytinyağı tenekesine yapılır yaa benim aklıma geldi daha denemedim bu ay inşallahhh kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ayy sağolasın kız bende bilmiyordum öğrenmiş oldum sayende.. allah gönlüne göre versin.

kaydirigubbakcemile3 hadi bizde hiçbirşeyden kusur kalmışyoruz. çiçekçik....kaydirigubbakcemile3

heheheee evet canımcımm olurmu kanbersiz düğünnnn öğrencez tabikinee bak yapıp duruyomm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

canım ben 3 yıllık evliyim ilk 5 ay korunduk sonra eşim askere gitti her ay yada bazen 2 ayda bir görüştük ama düzenli değildi tabi eşim geleli 15-16 ay olacak düzenli birlikteyiz ama hiç olmadı daha gebelik :CüvCüv::CüvCüv:

sende benim gibisin bizde ilk 5 ay bizde korunduk. 3 yıllık evliyiz. sonra dene dene 2,5 yıldır olamdı olmuyor ama olacak inş.. hepimize süpriz olacak.... vakti zamanı gelmemiş diyorum ben. allah bilir..en sağlıklı güzel zamanı. biz aceleci olduğumuz için hemen istiyoruz birde kafaya takıyoruz olmuyor....

bende zorlanıyorum hepsini sıkarken hava yapıyor bidee kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 çıkarıyom tekrar sıkıyorummm ayy deli işi gibimmm tepesinden kessek zeytinyağı tenekesine yapılır yaa benim aklıma geldi daha denemedim bu ay inşallahhh kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

:roflol: zeytinyağı tenekesi :roflol: valla süpersin.. benzetmeler harika..sırnaşık şey
olduğu kadar sıkıyorum ben....

heheheee evet canımcımm olurmu kanbersiz düğünnnn öğrencez tabikinee bak yapıp duruyomm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

öğrendik......valla daha neler öğreneceğiz bakalım... hesap kitap yapmayıda burda öğrendik... ben muhasebeciyim bu kadar hesap yapmamıştım. bu bebek hesabı karmaşık meşakatli bir iş.... bir gelsin. aklı başına gelince ona bir bir anlatacağım hepsini....a.s

öğrendik......valla daha neler öğreneceğiz bakalım... hesap kitap yapmayıda burda öğrendik... ben muhasebeciyim bu kadar hesap yapmamıştım. bu bebek hesabı karmaşık meşakatli bir iş.... bir gelsin. aklı başına gelince ona bir bir anlatacağım hepsini....a.s

hesabi iyi tutuyoruz ama evdeki hesap carsiya uymuyor. -tatlicadiarzu-

bende matematikciyim ama bi bu hesabi tutturamadim naniknanik

hesabi iyi tutuyoruz ama evdeki hesap carsiya uymuyor. -tatlicadiarzu-

bende matematikciyim ama bi bu hesabi tutturamadim naniknanik

walla kızlar evdeki hesabı bir uyduramadık şu yumurta sperm ikilisineee :roflol:

allahın izniyle olucak olucakkkk ben inanıyorummmm uzayan giden listelerde bizde yerimizi elbet değiştiricezzz :içelim:

bende öbüründe çok zorlandım şırıngalısından almıştım bu ay sizde ondan alın bidahaki sefere süper o okadar rahatki...

bende öbüründe çok zorlandım şırıngalısından almıştım bu ay sizde ondan alın bidahaki sefere süper o okadar rahatki...

doğru diyon bu ay artık pndan alırız şekercimm

angelic kız bana yanlışlıkla eksi puan vermişinnn hahahahaaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

angelic kız bana yanlışlıkla eksi puan vermişinnn hahahahaaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

nasıl becermişim kız onu?:1shok: Bismillah deyip bi puan vereyim dedim yanlış mı yapmışım, tüüüühhh:kedi:

Kızlar alıntı yapmak istediğiniz kişinin mesajının alıntı yap kısmının yanında NQ var, ona tıklayın sonra tüm mesajların en alt sol köşede cevap yaza tıklayıp mesajınızı yazıp gönderin, birden fazla alıntı için.

alıntı yapın yanında NQ var ona tıklatın kimlerden alıntı yapcaksanıs sonra alıntı yap diyin.buarada varmı burada bebiş bakiim??
çiçeğim sana msj var:dance:

ahanda deniyorumm,bakalım olacakmıı:))))))))))))

nasıl becermişim kız onu?:1shok: Bismillah deyip bi puan vereyim dedim yanlış mı yapmışım, tüüüühhh:kedi:

olsun şekercimm bende az önce başkasına yaptım nasıl yaptım analadım ki daha önceden biliyor olmama rağmenn kaydirigubbakcemile3 kıza ayıp oldu ilk konuşuyoduk o bakımdann yarın artık onu telafi edicem kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

durun durun ne alıyorsunuz,ben eksik kalmayayım.Şırıngalı falan nedir o kızlarrrr.Okuyamadım tum mesajları,işler bir anda yoğunlaştıda :)))

durun durun ne alıyorsunuz,ben eksik kalmayayım.Şırıngalı falan nedir o kızlarrrr.Okuyamadım tum mesajları,işler bir anda yoğunlaştıda :)))

canımcım preseedin bir bütün kutulusu var şırıngaylan çekip onunlan bölgeye enjekte ediyosun kullanımı daha kolaymış o bakımdan tek kullanımlıklardan almıştım iki aydır zorlanıyordum hepsi akmaz yok hava yapar pırt pırt ses çıkarır tepesinden kessek aslında olmazda şırıngalısının kullanımı belki daha kolaydır

olsun şekercimm bende az önce başkasına yaptım nasıl yaptım analadım ki daha önceden biliyor olmama rağmenn kaydirigubbakcemile3 kıza ayıp oldu ilk konuşuyoduk o bakımdann yarın artık onu telafi edicem kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

sorma canım, katılıyorum yerine öbürünü işaretlemişim, eee göz işte el burada olmuyor tabikafamçokkarıştı Ben de yarın telafi ederim artık, kocaman bi puan vereyim sanahihoyyyt

X