Preseed kullananlar

kızlar yardım....
bu ay yumurtlama testi uyguladım. adetim 12 sinde bitti ve ben testi uygulamaya başladım. 15 ine kadar ikinci çizgi hafif pembeydi. 16 sında tamamen yok oldu. 17 sinde ve 18 inde silik olarak çıktı ve 20 sinde iki çizgide kırmızıydı. 20 sini preseed ile değerlendirdim. gün aşırı olduğu için 21 yani pazartesi ara verdim. salı devam ederim diye. salı günü test yine silik pembeye geçmişti. bende çalışmadım. enterasan olan 20 sinde çok kötü bir akıntı resmen adet kanamasında ki yoğunluk gibi yapış yapış akıntı başladı. akıntı bugünde devam ediyor...

önceden akıntım şeffaftı. yumurtlama günümde beyaz bildiğiniz pişmiş yumurta beyazı gibiydi nasıl yorumluyorsunuz bu gidişatımı..?

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :CüvCüv: :hooray: (20.07.09) 2.kez kullandı.

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

aurora79..................24/temmuz
cicekcik..................25/temmuz
SadeceMeyra..........27/temmuz
selmas88.................4/ağustos
aymes....................10/ağustos
ss2302...................10/ağustos
Pınar&Musti............12/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
ayrederya ...............14/ağustos
kukuleta09..............16/ağustos
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
anjelic
tuanay
ceylin_naz
desdomona
duyguby
picardi

Son düzenleme:

canım çift çifzgi olduğu günü değerlendirmişsin güzel işte. yakalamışsın.. akıntıdan anlamıyorum ama yumurtladığını gösteriyor.. hayrılısı olur inş..

hayırlısı olsun canım ama hemen olmadı diye karar verme hem soğan küründen hem de tutunmadan dolayı da olabilir canım kanama dur bakalım hayırlısı zemuszemuszemuszemus
kukuleta09 seni bekliyoruuuzzzzz..hadi inşallaaaaahhh...
günaydın herkese gününüz güzel olsun inşallahh topicimiz güzel haberlerle dolsun inşallaaahhhh...

canıııımmm çok sağolasın biliyorum beklediğini ama dün ben kırmızı kartı yedimmm :çok üzgünüm::çok üzgünüm: umudumu bi daha ki aya aktardım rabbim artık hayırlısı...

günaydın arkadaşlar:1hug:

günaydın canımın içi hoşgeldin.:1hug::1hug:

ayyy allahım inşallah duygum noluur sen adet olma da belirtilerin gebeliğe çıksın inşallah.alkisalkisalkisalkisalkisalkis

ayderyacığım eline sağlık benim beklenen adet tarihim 4 ağustos. 20 sinde kullandım pressed di.

BU ARADA ARKADAŞLAR YARDIMMMMMMMMMM

bekleyip göreceğiz. hiç belli olmaz adet belirtileri = hamilelik belirtileri inş. allah nasip ettiyse olacak..

inş. seninde bebiş geliyordur. umudunu kaybetme canım.. hayırlı haberlerle dönersiniz inş.

ayderyacığım eline sağlık benim beklenen adet tarihim 4 ağustos. 20 sinde kullandım pressed di.

BU ARADA ARKADAŞLAR YARDIMMMMMMMMMM

canım bence de 20si ovulasyon oldu demekki ve sen de değerlendirmişsin ondan sonra da sen yine açık pembe de olsa günaşırı devam etseydin geç yumurtlama falan olur belki.....ama sen bence o günü iyi bi şekilde değerlendirmişsin merak etme bundan sonrası için bence gün aşırı ilişkiye devam...

arkadaşlar sayfaların hepsini okuyamıyorum..ilk sayfaları okudum kafam karıştı..yurt dışındaki ürünü kullananlar memnun ama burdakilerden memnun değillermi yada güvenlimi..?bana bu konuda detylı bilgi verirseniz memnun olurum

[
ayyy allahım inşallah duygum noluur sen adet olma da belirtilerin gebeliğe çıksın inşallah.alkisalkisalkisalkisalkisalkis[/QUOTE]

insallah canım ama biraz daha bekleyelim bakalım..

var tabiki canım olmazmııı regli olana kadar her zaman varrrr :Saruboceq:

türkiyede ki firmadan aldım ben. tarihi 2011 di. kullandımda.. henüz gebelik yok. ama bir zararı da yok. zaten onlarda yurt dışından getirtiyorlar... sana özelden atayım adresi bakarsın.. karar senin.

inşallah hamişlik belirtisidirrr canımmm :Saruboceq: :Saruboceq:

bekleyip göreceğiz. hiç belli olmaz adet belirtileri = hamilelik belirtileri inş. allah nasip ettiyse olacak..

elbette canım inşallahh bilemiyoruz işte az kaldı zaten görcezz opuyorumnanaktan

aslında öyle bir sorun başlarda olmuş ama sonuçta ürün aynı ürün sorun aslında son kullanma tarihi ile ilgiliydi burda daha önceden bi iki kere son kullanma tarihi geçen ürünler satılmış ama şimdi satılmıyor çünkü ben ikidir burdan alıyorum 2011 e kadar son kullanma tarihi canım

canım benim bi daha ki adet tarihim 16 ağustos yanına yazabilirsin

aslında tarihlerde sorun olan başka firmaydı şimdi ordan satış bile yapılmıyor. bu bizim aldığımız f.....l firması distribütörlüğünü aldı preseed in. başka satışını yapan yok.

aslında tarihlerde sorun olan başka firmaydı şimdi ordan satış bile yapılmıyor. bu bizim aldığımız f.....l firması distribütörlüğünü aldı preseed in. başka satışını yapan yok.

evet öyleymiş aslında benim başıma gelmedide ben bu topiği baştan sona okuduğum için sanki yaşamışım gibi geliyor kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…