Preseed kullananlar

canim ben iki hamileligimde de yumurtlama donemi her gun iliskiye girdim. gun asiri yaptiklarim tutmadi hic.

gerçekten mi? :1shok::1shok:ilk zamanlar biz de hergün yapıyorduk sonra nette ve istediğimizi bilen herkes gün aşırı önerdi....eğer senin tecrüben öyleyse.....doğru plabilir canım bu aydan itibaren de öyle deneyelim en iyisi.sağolasın bitanem opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

güüüünaaaaaaaydııııınnnnn canım günaydın herkese.....aydınlık ve mutlu bir gün olsun inşallah bi de bol müjedeli.....kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

inşallahhhhhh canım benim günaydınnnnnnnnnnnnnnnnlarrrrrrrr

evet bugün şöyle çok güzel haberler alsakkk değilmi yaa motivasyonumuz yükselsee

senin durumun nedir ağrın sancın varmı dünden sonra canım

inşallahhhhhh canım benim günaydınnnnnnnnnnnnnnnnlarrrrrrrr

evet bugün şöyle çok güzel haberler alsakkk değilmi yaa motivasyonumuz yükselsee

senin durumun nedir ağrın sancın varmı dünden sonra canım

yok canım iyiyim ağrım da kesildi ağrı kesici ve sıcak kahveden sonra moralim de iyi kanıksadım artık her ay olduğu gibi.....ben de sırf motivasyonum yükselsin diye giriyorum ama gelecek haberler inşallah kokusunu alıyorum :sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

yok canım iyiyim ağrım da kesildi ağrı kesici ve sıcak kahveden sonra moralim de iyi kanıksadım artık her ay olduğu gibi.....ben de sırf motivasyonum yükselsin diye giriyorum ama gelecek haberler inşallah kokusunu alıyorum :sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

inşallah canım inşallahh elbett bizede gelicek güzel haberlerrr zamanı varmış demekki diye düşünmek gerekk regli olabilmek bile bir lutuf aslındada biz çok kaptırdığımız için anlayamıyoruz regli olabilmemiz her daim hamişlik şansımız var demek sonuçta ama değilmi arkadaşımmm sıkma canınıı opuyorumnanaktan

inşallah canım inşallahh elbett bizede gelicek güzel haberlerrr zamanı varmış demekki diye düşünmek gerekk regli olabilmek bile bir lutuf aslındada biz çok kaptırdığımız için anlayamıyoruz regli olabilmemiz her daim hamişlik şansımız var demek sonuçta ama değilmi arkadaşımmm sıkma canınıı opuyorumnanaktan

tabii canım çok şükür bizden kötüleri de var nuna da şükür....... işte bazan insan serzenişte bulunuyor :kedi::kedi::kedi::kedi:

tabii canım çok şükür bizden kötüleri de var nuna da şükür....... işte bazan insan serzenişte bulunuyor :kedi::kedi::kedi::kedi:

elbette canım benim neticede insanız arada zayıf anlarımız oluyor ben sana diyorum ama benim olmuyor mu sanki oluyor elbette işte böyle birbirimize hatırlatmakta fayda var arada :içelim:

sen naptı en son senin durumun nasıl

canım benim ben pedlen geziyom ama gelen giden yok anlamadım valla soğan kürü iyice sistemimi bozdu geçtiğimiz cumartesi ve pazar ilişkiyle kan gelmişti ama devamı gelmedi bende erken regli olucam dedim hatta duruda demişti soğan kürü onun reglisinide erkene çekmiş ama yok gelen giden zaten 25. günüm 2 gün kaldı muhtemel reglime olsam diye bekliyorum umudum yok yani bu garip kanamalardan dolayı canım hayırlısı işte şekercim
arada bel ağrısı çekiyorum şiddetli hemde kasığım falan olcakmışım gibi arada sızı yapıyor bekliyorum neticede canımcım dün midem ağrıdı bulandı ama bunlar bende olağan şeylerr regli öncesi yaşarım

kukuleta09 seni bekliyoruuuzzzzz..hadi inşallaaaaahhh...
günaydın herkese gününüz güzel olsun inşallahh topicimiz güzel haberlerle dolsun inşallaaahhhh...

kukuleta09 seni bekliyoruuuzzzzz..hadi inşallaaaaahhh...
günaydın herkese gününüz güzel olsun inşallahh topicimiz güzel haberlerle dolsun inşallaaahhhh...

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN :Saruboceq: :Saruboceq:
canım benim iyi dileklerin inşallah tez zamanda gerçek olurrr opuyorumnanaktan

günaydın arkadaşlar:1hug:

günaydın şekerimmmm opuyorumnanaktan

canım duygucumzemuszemuszemuszemus ne demek seninle sohbet etmek benim için büyük bir keyiff :)) nasıl oldun ağrın azaldı mı adet olmadın değil mi?

canım ya hala adet olmadım,hatta dun gece ağrım olduğu için,ilacı suyu başucuma koydum gece gelirse diye.Ama sabah kalktım hala yok.Hayırlısı diyorum.Testimde bitti.bu aksam alıp yapıcam bakalım tekrar.

günaydınn tüm preseed güzelleriiii
gunaydın canıııım nasılsın bakalım,,,,,,

günaydın arkadaşlar:1hug:

gunaydın tatlımmmm,,,,,

ayyyyyyyyyyyyyy inşallahhh kızzz inşallh bebişin senledirrr annesiiii :Saruboceq::Saruboceq:

benim işe dönemm gerekiyor şekerim gelirim kahve molasında bi saate öpüldünüzzzz kocamann

ayyyyyyyyyyyyyy inşallahhh kızzz inşallh bebişin senledirrr annesiiii :Saruboceq::Saruboceq:

canım,, iyi dileklerin için cok sağol bitanem,,ama bilmiyorum sadece gecikme var baska belirti yokki.Hem test yapmıştım negatif cıkmıstı biliyorsun.Ve cok kasık ağrım var hala.Hatta korkuyorum,acaba hamileysem bu kadar ağrı var Allah korusun dış gebelik olursa diyorum.birde dun yemek yerken birden tad alma duygum yokoldu.Ağzımda bir tat,hiçbi yemeğin tadını alamadım.(ki çökertme kebabı yapmıştım söylemesi ayıpp)
birde göğüslerim birazcık acıyor ve şiş.ihtimal var mı bilmiyorum canlarım:umursamaz::umursamaz:

X