Preseed kullananlar

kuşummm,bende çok üzüldüm şimdi hatta inanırmısın gözlerim doldu,hislerini çok iyi anlıyorum.Bizi bizden baska kim anlarki burdaki arkadaslarımızdan baska..
Ama durmak yokk,ağustos bizi bekliyor,merak etme bende kısa sürede yanındayım ağustosta :))))
dediğin gibi herseyde bir hayır var,ben buna çok inanıyorum.Rabbim herseyin en iyisini bilir.
bu arada suratını falan asmıyosun dimi,sakın haa lmaz:lmaz: gül bakiymmm, :)))
biz hep yanındayız...

evet canım yaa böylee üzülmeden devam yolumuzaa canım arkideşimmm opuyorumnanaktan

kızlar bu arada tek sayfada birkaç alıntı birden nasıl yapıyorsunuz,hala çözemedim.Her alıntım ayrı bir cevap oluyor benim...??

kızlar bu arada tek sayfada birkaç alıntı birden nasıl yapıyorsunuz,hala çözemedim.Her alıntım ayrı bir cevap oluyor benim...??

yaa ben de bilmiyorum bana da anlatsanıza bi de prestij puanı olan yere nasıl msj yazıyorsunuz başkalarına?:uhm:

yaa ben de bilmiyorum bana da anlatsanıza bi de prestij puanı olan yere nasıl msj yazıyorsunuz başkalarına?:uhm:

mesaj yazdığımız zaman görünen yerde nickin üstünde ayırıcı varya mesajları birbirnden ayıran yer orda sağ köşede terazi şekli var onu tıklıyorsun canım oraya yazıyorsun çıkınca anlarsın zaten bende çok çok sonra keşfettim şimdide habirem yazıyom kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Çiçekcim hayırlısı olsun, şu an bebek açısından biraz da yorgunluk var bende, o nedenle biraz saldım çayıra oldumkaydirigubbakcemile5 Canım eşine şu proxeedi alıp denesene, ben yabancı sitelerde pek bi methini okudum, elimdekiler bitince alıcam yani, hen senin ateş de güzel gidiyor, bu ay inşallah gelir meleğin de uğraşmazsın daha fazla.

kukuletacım üzülme, hayırlısı diyelim, regl olabiliyorsun ne güzel ya ben:çok üzgünüm: İnşallah gelecek aya olur güzelim.

Kızlar alıntı yapmak istediğiniz kişinin mesajının alıntı yap kısmının yanında NQ var, ona tıklayın sonra tüm mesajların en alt sol köşede cevap yaza tıklayıp mesajınızı yazıp gönderin, birden fazla alıntı için.

inşallah canımmm benimmm :Saruboceq:
reglim gelsin almayı düşünüyorummm canımm ateşim güzel gidiyorda belli olmaz geçen ayda çok güzeldi ateşim ondan güvenemiyomki şekercim

deniyorum bakalım olacak mı

sağol canım

ben de yaptım sanırsam

bak bende birden fazla alıntı yapmasını beceremiyomm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

alıntı yapın yanında NQ var ona tıklatın kimlerden alıntı yapcaksanıs sonra alıntı yap diyin.buarada varmı burada bebiş bakiim??
çiçeğim sana msj var:dance:

kaydirigubbakcemile3 ayy güldümmmm çookkkkkkk bende deniycemde yapabilmeyi şekercim bişeyler söleyinde cevaplayayımm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

oldu yaa yapabildim kızlar sağolun

aaaaa bende de oldu galibaaa

alıntı yapın yanında NQ var ona tıklatın kimlerden alıntı yapcaksanıs sonra alıntı yap diyin.buarada varmı burada bebiş bakiim??
çiçeğim sana msj var:dance:

bakıyorum şincikk şekercimm saolun kızlarr hehee yaw geçmişten al tekrar yap tekrar geçmişe gitt kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

canım benim bozma moralini lütfen...ağustos ayında daha çok çalışırsınız..benimde bu ay olmadı,adet olmadım ama son 3 gündür 37.1 olan ateşim bu sabah birden 36.5 oldu..36.5'ta hep adet olurum..kısmet değilmiş bu ayda ne yapalım..oysa çokta çalışmıştık..benim tek tüpüm olduğu için şansım 2 ayda bir zaten..

kukuletammmm üzülme canım benim nolurrr hayırlısı böyleymiş tatlım yaaa inşallah bidahaki aya bebişin gelir inşallahhhhh

aaaaa bende de oldu galibaaa

bakıyorum şincikk şekercimm saolun kızlarr hehee yaw geçmişten al tekrar yap tekrar geçmişe gitt kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

başardın canım sen de tebrik ederimkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

sağolasın canım hayırlısı rabbimden ol desin hiç olamaaz denilenin bile oluyor inşallah canım senin de bizim de bir an evvel kucaklarımız bebişlerle dolarvereliniortakvereliniortak

kukuletammmm üzülme canım benim nolurrr hayırlısı böyleymiş tatlım yaaa inşallah bidahaki aya bebişin gelir inşallahhhhh

evet canım ben de artık daha iyiyim ne kadar ümitlenirsen o kadar büyük hayal kırıkılığı oluyor inşallah rabbim tüm isteyenlerle birlikte bana da bi dahaki aya nasip eder:Saruboceq::Saruboceq:

kıslar bişey danışmak istiyorum
pre seedi kullanırken hepsini sıkamıyorum ben
nerdeyse yarısı kalıyo siz hepsini kullanabiliyomusunuz
yoksa hepsini sıkamam normalmi:uhm:

kukuleta canım kısmet değilmiş bu ay
üzülme inşallah bi dahaki aya herşey daha güzel olur
Allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…