Preseed kullananlar

ohhh maşşallah isteyen herkeze bi kerecik bile olsa nasip etsinn....... brn kaçtım allaha emanet olun iyi geceler hatunlar

bu arada 7. ayda 3. gebelik çok güzel oldu ya inşallah devamı çorap söküğü gibi gelir:Saruboceq:

bende çıkayım biraz sonra yine gelirim uyuyamassam kızlar öptüm sizleri kocamannnnnn

gittim geldim kimse yok kadrolu eleman oldum burdakaydirigubbakcemile3

yeşimcim gnc nin kullanma talimatına bakınca birşeyi gözden kaçırdığımızı farkettim diyorki GÜNDE 2 KERE 3 TABLET gerçi bunu yarın sorcam ama eğer standart doz bu ise ürün 1 aylık oluyor uyumuşsundur ama olsun yarın okursun nasılsa yazmasam çatlardımkaydirigubbakcemile3

ağustosta guzel haberlerini bekliyoruz o zaman.Gerci merak etme bende yanında olurum o zaman:)) benim de 1 gunum kaldı adet olmaya..kasık ağrısından ölüyorum..Ağustos böceği gibi lafına bayıldımmmmm :)))))

inşallah cnm..Allahım ramazanda çifte mutluluk yaşatır inşallah bana..hakkımızda hayırlısı..inşallah adet olmazsın da bebişin gelir sana...:CüvCüv:

tebrik ederim cnm..Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..umudumuza umut kattın...

Kızlar,herkese iyi geceler:)GNCnin ürününü biz kullanıyoruz.Ben kadınlar için olanınıda aldım.Günde 6 tablet diyor satış danışmanları,ama bana çok geldi.Kocaman kocaman tabletler,ben günde 3 alıyorum.Yumurta kalitesi ve rezervini artırıyormuş.Ayrıca tüp bebek tedavindede kullanılıyormuş.Ama ilacın esas amacı cinsel libidoyu yükseltmek.Kızlar bu arada Doğa marka erkekler için özel üretilmiş poşet çaylar var.Bugün aldım eşim için.Doktor tavsiyesiyle.Herşeyi deniyoruz,ne olacak sonumuz bakalım????

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: oleyyyyyy:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

canım sperm sayısı 40 milyondu, ileri hareketlilik %23 lerdeydi morfolojide %30 lardaydı yanlış hatırlamıyorsam, sanırım normali %50 ve %70 lerde olması gerekiyor.
dediğim gibi artık tüp bebege başlıcaktık, eşim arginmax ve çinko desteği kullandı, ginsegli polen almıstım ama onu daha bir haftadır kullanmaya baslamıstı, onun dışında preesedi kullandık bu 2.ayımızdı preessedle.. rabbim inşaallah sizlere tattırır bu güzel duyguyu ama inanın çok korkuyorum çünkü gerçekten mucizem gibi bişey, değerim ne bilim düşük geliyor, boş gebelik yada kimyasal olmasından korkuyorum yrn tekrar test yaptırcam inşallah yükselirde bende rahatlarım..

Hayatım bu bitki çaylarını eşinedemi içirdin benmi yanlış anladım acep :uhm:

canım valla ben kaynattım, ikimizde içtik. ama daha cok kadın için daha yararlı bu çay bendede adet düzensizliği vardı bende bunu kullandım düzene girdi.

Son düzenleme:

ayyyy çok sevindim canım çok çok tebrik ederim allah tamamına erdirsin canım sağlıcaklan kucağına almayı nasip etsinnnn :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

darısı bizlerin başına inşallahhhhh :Saruboceq:

gunaydın kızzzlarr,nasılsınız.
Dün gece felaket ağrılarım oldu.Kasık ağrısı.Ama hala hasta olmadım.Bugun olması gerek.Ne olur ne olmaz diye ilaç da içemiyorum.Cok ağrıyor yaaa (
sizden ne var ne yok.Çiçekçim senin devamı geldi mi adetin???

canım geçmiş olsun bence de ilaç falan içme yine de sen....canım inşallah hasta olmazsın....ağrını azaltmak için ayaklarını sıcak tut canım zemuszemuszemuszemus

yok canım gelmedi anlamadım bende gerçi normalde 25 temmuz ama ara kanama olunca erken gelcek dedim bendede dün ara ara bel kasık ağrıları oldu ha geldi gelicek dedim ama gelmedi gelicekte normal zamanında herhalde canımcımm

inşallah seninde reglin gelmez hamişlik belirtisidir canım inşallahhh

canım ya günde 6 tb fazla değil mi bi arkadaş da günde 6 tb içemedim ben günde 3 tb içtim demiş....acaba bu üretici firmalar çok içilsin çok satılsın diye bu kadar fazla öneriyor olabilirler mi? çünkü genelde vitamin destekleri 1*1 kullanılır neyse ben eşime tekrar sorayım bi..
bir de günlük alınması gereken minerallerim miktarına bi bakalım eğer 6 tablet denk geliyorrsa öyle kullanırız.

günaydın kızlarr naptınız varmı yeni hamiş..bitane var gördüm değerin biras düşük tatlım allah bağışlasın inşallaahhh...
kukuleta naptın sen hasta oldunmu?

günaydın kızlarr naptınız varmı yeni hamiş..bitane var gördüm değerin biras düşük tatlım allah bağışlasın inşallaahhh...

canım senin değerin kaç çıkmıştı, çokmu düşük 149 ya, banada düşük geldi korkuyorum olumsuz bişe olcak diye, birde sağ alt kasığımda bugün adet olcakmışım gibi ağrı var sendede oluyomu, normalmi

hayır dilacım yaa henüz kanama hala olmadı....ama dün gece de yine pembe akıntı geldi 2 gündür böyle eşime gösterdim adet olacaksın galiba dedi....şaştım kaldım valla ne kan ne de akıntı hiç böyle olmazdı test de yapmadım bu sabah.bugün gelmesi lazım artık ama valla bu stres beni öldürecek her akıntıda hemen wcye koşuyorum.

Canıııım tebriklerrrrr, oleeeeeeey:teytey::teytey::teytey: Allah tamamına da erdirsin, sağlıklı kolay bir hamilelik geçir inşallah. Ayrıca değerin çok iyi maşallaaaah, Önemli olan gün aşırı ikiye katlaması değerinin bak, benim ilk değerim 17 idi, sonra 65 oldu 5 gün sonra da keseyi görmüştüm, yani değerin çok iyi, içini ferah tut.

Durucum ben de bu ay eşime evivap, çinko, selenyum ve folik asid veriyorum arada, onlar bitince erkekler için bi vitamin hapı aldım yurt dışından ona başlıycaz, adını unuttum şimdi, evde bakıp yazarım sonra.

canım eczacıbasının yeni bir ürünü vardı ama adını unuttum.Hatta preseed gibi bişeydi adı.Onu bir arastır istersen..Sonucta eczacıbasının..

Canım o ilaç proxeed diil mi? Ben araştırmıştım, 1 kutusu 2 hafta kullanımlık ve en düşük 50 dolardı, 1 aylık kullanım 100 dolar, ebayden alabilirsin, benim elimde herşey bitsin bi ara onu da düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…