Preseed kullananlar

kukuleta canım test yapsana yaaaa, çıkar bi şiler varsa, hıııı? Çifte bayram yaparız burada ne güzel.

kukuleta canım test yapsana yaaaa, çıkar bi şiler varsa, hıııı? Çifte bayram yaparız burada ne güzel.

canım yaa umutlandırmayın beniii:kedi:....keşke olsaaa sen öyle yazmışsın ya hemen acaba var mı diye içime umut doluyor ama bu kanama öncesine benziyor eğer yarınsabaha kadar yine böyle devam ederse ilk idrarla sabah bakıcam...umutlu değilim ama yine de bi mucize olmasını istiyorum allahım:kedi::kedi::kedi:.....isteyen herkese ver rabbim noluuurrrr :Saruboceq::Saruboceq:

kızlar bu ay preeseed i kullanışımın 2. ayıydı ve bugün öğrendim hamileyim değerim 149 çıktı, allahıma binlerce şükür, darısı sizlere inş.. bu arada değerim nasıl sizce düşükmü adetim 3 gün geçti daha..

canım hayırlı uğurlu olsun.... allah kucağına almayı nasip etsin ben biraz geç öğrendim.. ama listeyi hemen düzenliyorum.......zemuszemus kaydirigubbakcemile2:nazar:

:Saruboceq:
hayır dilacım yaa henüz kanama hala olmadı....ama dün gece de yine pembe akıntı geldi 2 gündür böyle eşime gösterdim adet olacaksın galiba dedi....şaştım kaldım valla ne kan ne de akıntı hiç böyle olmazdı test de yapmadım bu sabah.bugün gelmesi lazım artık ama valla bu stres beni öldürecek her akıntıda hemen wcye koşuyorum.

canım inşallah yerleşme kanamasıdır yaşadığınn :Saruboceq:

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :CüvCüv: :hooray: :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

aurora79..................24/temmuz
cicekcik..................25/temmuz
SadeceMeyra..........27/temmuz
aymes....................10/ağustos
Pınar&Musti............12/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
ayrederya
kukuleta09
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
anjelic
tuanay
ceylin_naz
desdomona
duyguby
ss2302
picardi

Son düzenleme:
güzelim ben hastalandım yazmıştım. unuttun herhalde. neyse önemli değil... ama senin hayırlı haberlerini bekliyoruz..... stres yapma... hayırlısı neyse o olsun diye dua et...:Saruboceq:

tamam canım unutmuşum gerçekten inşallah ağustos herkese hayırlı gelecek hepimiz de ağustos böceği gibi çalışcaz alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis ben de hayırlısını istiyorum rabbimden bakalım benim durumum bu ay biraz karıştı normalde çok düzenlidie ve byle akıntı filan olmazdı ama stress yapmamaya çalışıyorum........becerebiliyor muyum acaba :1no2::1no2::1no2:

hayır dilacım yaa henüz kanama hala olmadı....ama dün gece de yine pembe akıntı geldi 2 gündür böyle eşime gösterdim adet olacaksın galiba dedi....şaştım kaldım valla ne kan ne de akıntı hiç böyle olmazdı test de yapmadım bu sabah.bugün gelmesi lazım artık ama valla bu stres beni öldürecek her akıntıda hemen wcye koşuyorum.

fıstığım ya bu pembiş akıntıların insallah pembiş bi bebeğin müjdeleridir..Hala adet olmadığına göreeee :))))

yok canım gelmedi anlamadım bende gerçi normalde 25 temmuz ama ara kanama olunca erken gelcek dedim bendede dün ara ara bel kasık ağrıları oldu ha geldi gelicek dedim ama gelmedi gelicekte normal zamanında herhalde canımcımm

inşallah seninde reglin gelmez hamişlik belirtisidir canım inşallahhh

gebelik belirtisi değildir sanırım çiçeğim.Cunki feci ağrıyor,bildiğin adet sancısı.Hatta acıdan kusacak gibi oluyorum.Benim adet dönemim cok sancılı gectiğinden şimdi yine ağrı korkusu sardı heryerimi.
Sende biraz daha bekle bakalım..benim kür sanırım ileri attı adet tarihimi baksana hala olamadım..olmiiim ama tabikaydirigubbakcemile3

fıstığım ya bu pembiş akıntıların insallah pembiş bi bebeğin müjdeleridir..Hala adet olmadığına göreeee :))))

ayyyyyyyy:kedi::kedi::kedi::kedi:
valla ağzından bal damlıyor ŞenizŞenizkeşke dediğin gibi olsa bitanem yaa allahım hiç bu kadar olmasını istememiştim galiba...rabbim hayırlısını ver hepimize de hayırlı zamanda inşallah.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım yaa umutlandırmayın beniii:kedi:....keşke olsaaa sen öyle yazmışsın ya hemen acaba var mı diye içime umut doluyor ama bu kanama öncesine benziyor eğer yarınsabaha kadar yine böyle devam ederse ilk idrarla sabah bakıcam...umutlu değilim ama yine de bi mucize olmasını istiyorum allahım:kedi::kedi::kedi:.....isteyen herkese ver rabbim noluuurrrr :Saruboceq::Saruboceq:

Canım neden olmasın? Umutsuz olma, inşallah regl değil başka bir şeyin habercisidiropuyorumnanaktan

günaydın anjeliccim senin son durumun nedir canım

Çiçekcim günaydın, ben iyiyim sen nasılsın? Canım ben hala reglimi bekliyorum, geçen hafta aha da oldum dedim ama 1-2 gün sonra tekrar ovulasyon oldu, üzerine 14 koydum mu benim 10 gün sonra gelir inşallah misafir, gelsin de çalışmalara başliim çok sıkıldım yaaaav:kedi:

hadi bakalım listenin ilk sırasında sen varsın güzel haberlerini bekliyorum yarın hemen testini yap inşallah bu gün görmezsin kırmızıları...

gebelik belirtisi değildir sanırım çiçeğim.Cunki feci ağrıyor,bildiğin adet sancısı.Hatta acıdan kusacak gibi oluyorum.Benim adet dönemim cok sancılı gectiğinden şimdi yine ağrı korkusu sardı heryerimi.
Sende biraz daha bekle bakalım..benim kür sanırım ileri attı adet tarihimi baksana hala olamadım..olmiiim ama tabikaydirigubbakcemile3

olmazsın inşallah canım benim
hakkımızda hayırlısı valla şekerim yazılandan öteye gidemeyiz sabırla beklemekten başka çaremiz yok inşallah sabrımızın sonucunu çok güzel bebiş haberleriylen alırız canım

Canım neden olmasın? Umutsuz olma, inşallah regl değil başka bir şeyin habercisidiropuyorumnanaktan

Çiçekcim günaydın, ben iyiyim sen nasılsın? Canım ben hala reglimi bekliyorum, geçen hafta aha da oldum dedim ama 1-2 gün sonra tekrar ovulasyon oldu, üzerine 14 koydum mu benim 10 gün sonra gelir inşallah misafir, gelsin de çalışmalara başliim çok sıkıldım yaaaav:kedi:

ay evet canım yaa bu süreç çok yorar insanı tahmin edebiliyorum bende ameliyat sonrası doktor iki ay ilişki yasağı koymuştu oof yani anlıyorum yumurtladığını hissetmekte ayrı bi dert ama hayırlısı canım aslında şöyle düşün küretaj sonrası bünyeni iyice dinlendirmiş oldun hemen olsaydın regli belki daha iyi olmayacaktı yani hayır vardır bunda da öyle düşün a.s.
inşallah ilk denemenizdeee gelir bebişnde daha fazla beklemezsin canım :Saruboceq:

walla kızlar ben bu preseede başladığım ay geçen ay yani eşimede burda bi topikte okumuştumda LıBıDOXY diye bi vitamin almıştım iki aydır onu kullanıyordu yeni bitti gerçi arada unutuyordu içmeyide faydasını şu anlık görmedik az önce okuyunca geçmiş sayfaları gördüm belki bende sizin dediğinizden alırım adını unuttum şinciktee kürden daha iyi en azından vitamin yan etkileride yok bu kullandığımızda en azından öyleydi

hadi bakalım listenin ilk sırasında sen varsın güzel haberlerini bekliyorum yarın hemen testini yap inşallah bu gün görmezsin kırmızıları...

mafoldumbenmafoldumben kızlar şimdi wcden geldim ne yazıkki adet oldummm:gitme::gitme:rabbim hayırlı zamanda hayırlısını versin onun bildiğinden şaşılmaz sorgu sual olunmaz hayırlısı böyleymişşşsenağlamasenağlamasenağlama

mafoldumbenmafoldumben kızlar şimdi wcden geldim ne yazıkki adet oldummm:gitme::gitme:rabbim hayırlı zamanda hayırlısını versin onun bildiğinden şaşılmaz sorgu sual olunmaz hayırlısı böyleymişşşsenağlamasenağlamasenağlama

canım benim yaa üzülme hayırlısı olsun hakkımızdaa her şerde bir hayır vardır diye düşünn
ne mutluki regli olabiliyoruz öyle düşün ve düzenli sonuçta hamiş kalma şansımız regli olabildiğimiz sürece var canım böyle düşün a.s.

canım benim yaa üzülme hayırlısı olsun hakkımızdaa her şerde bir hayır vardır diye düşünn
ne mutluki regli olabiliyoruz öyle düşün ve düzenli sonuçta hamiş kalma şansımız regli olabildiğimiz sürece var canım böyle düşün a.s.

evet canım haklısın ... çok şükür rabbime....bu ay bal çörek otu tarçın ve ada çayı ve preseed kendime, keçiboynuzu kürü, arginmax tb eşime başlıcam arkadaşlar...klomen kullanmıcam 3 ay kullandım artık kist mist olmasını istemiyorum hem ben kullnmadığım zaman da her ay mutlaka 1 tane yumurtam oluyordu.

X