Preseed kullananlar

bugün ilk defa girdim kk ya da, söööööyyyyllleeeee bi bakim dedim diger topiklerde ne var ne yok:) malum kambersiz dügün olmazmis:)

arkadaslar benim bir sorunum var. ovlsyn testlerim ilk günden beri cift cikiyor. ben yumurtlamya doymadim, habire gidakliyorum:))) bu iste bir terslik var ama nerde? gecen ay aldigimda bir gün cift cikmisti, diger günler tek cikmisti. simdi ben taaaa ilk günden beri ya hamileyim yada yumurtluyorum:)

Dilacım,hayırlı olsun birtanem.Allah sonuna kadar sağlıkla götürsün.Darısı hepimizin başına inşallah:))))

valla haberi aldığın beri evin içinde gerdan kırıyorum annem bir yandan eşim bir yandan gülüyorlar halimekaydirigubbakcemile3 ohhhh ohhhhh yandan yandannnnhihoyyythihoyyyt

oyna canim oyna. bu habere oynanir ancak:) dilaya böyle sevindik, kendimiz olsak damdan atlariz heral zemuszemus

ağzından bal damlıyor kısss inşallah tarla tohumu yeşertiyordur aminnnnnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq:kaydirigubbakcemile3 bu cemile o cemile değil yanlış oldu bu olacaktıkaydirigubbakcemile3

yok anacim böyle olmaz. valla bi tuhaflik var. daha ilk gün hicbisey yapmadan yaptigim test bile cift cikti. ikinci meryem ana vakasi olcam heral töbe töbe

Meyracım ovulasyon testleriyle ilgili okduklarımdan çıkardığım şey eğer sürekli çift çizgi çıkıyorsa hamilesin, öyle olanlar hep hamile çıktı, sen kaçıncı günündesin? İnşallaaaah yarabbim hamilesindir yaaaavvvzemuszemus

Hiç belli olmaz allahın işine karışma bakim sen hıımmmmmm cıs olursun onun mucizelerinden sual olunurmu bir bakmışsın senin için halay çekiyoruz burda kaydirigubbakcemile5

14. günüme girdim an itibariyle:) 27 sinde adet olucam ama zannetmem testler yanlis, zaten grip oldum diye cok calismadik

duruuuu sen hamile kal, ben varya burda tabela yapip balkonuma asarim heee :dance:

senin o cemileni de yerim ben yaaa zemuszemus

oyy oyy koptum kızlar anam dila iyiki hamile kalmış allah razı olsun allah kolayyy bir hamilelik yaşatsın bütün mimik kırışıklarım çıktı ortayaa

yerim seni ben kız allah hepimize yaşatsında hepimiz asarız balkonlara millet ne der acep biz bizi anlarızda millet bizi anlmazki amannnn anlamasınlar biz bize yeteriz demi bacılarımm hihoyyyt

anjelic+, ceylan83, pembepamuk huhu şekerler siz napıyonuz ..ya bişey diyimmi benim bağlantım kopuyor bazen iyiki kopuyor diyorum koparken böyle çeneme vuruyor kopmasa nolurum ben acep kaydirigubbakcemile3

mola verim motor soğusun yoruldum valla yaşlandım tuh bu kadar heyecana benim kalp dayanamıyor fisfisfis

canim sakin ol, otur biraz. :)))
sen annenle yasiyorsun ne güzel yaaa. bende annemi özledim

Meyracım hiç belli olmaz, ayın 27sine bakalım ne olacak durum, dua edelim şeker :)

Durucum sen yeter ki hayırlısıyla hamile kal, biz senin yerine çekeriz halayı...

Kuşlar ben yatıyorum malum sabah erken kalkıp işe gidicem, size doyum olmuyor valla, yarın görüşürüz, öptüm ikinizi de kocaman, muuccckkkk :)

hayırlısı canım valla dinleniyorum şu an :) sana tatlı tatlı rüyalar hayırlı geceler canım

canim sakin ol, otur biraz. :)))
sen annenle yasiyorsun ne güzel yaaa. bende annemi özledim

annem beni bırakamıyor korkuyor bırakmaya canım kendince nedenleri var :)

öyle yada böyle sonucta seninle:) kafa dengi birinin yakinda olmasi harika bisey. burda ben hapsoldum yakinimda kimse yok. esimle ayni zamanda kanka olduk bu yüzden:) iyi de oldu aslinda ben sikayetci degilim ama kadinsal espiriler esle olunca pek yapilmiyor:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…