Preseed kullananlar

sayfam açık gidim bizim beye müjde verim umudu tazelensin garibimin ,,,,yemekte bekliyor gelirim birazdan canlarŞeniz:teytey::teytey:

haid ozaman hep birlikte hoptek hoptek oynayalaım....
şimdi diğer kıslar yarın sabah görürler bende yarın sabah hemen girerim siteye...
bu arada eşimi bekliyorum sesim kesilirse yanlış anlamayın olurmu ....sürpris var....

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

oleyyyyyyyyyyyyyyyyy

canim mailini gordum yazdim birseyler ama sacmaladim sanirim. cok sevindim coook senin falci iyi tutturmus. ankara'daki arkadaslar gider artik:)

ben dedim yaaaaa kan testi daha belli olmaz diyeee. O salak hemsire 1 gun bile olsa belli olur demis. halt etmis. bir suru ortalamasi var bu isin. sende yolculuk uzun surmus isteeee:) o yuzden cikmamis 9. gunde.

canim cok sevindim tekrar. hadi ben de dualarinizi bekliyorum. ham de sana kocaman bir masllah diyorum. Allah tamamina erdirsin... :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

:teytey::teytey: darısı başımıza allahın izniyle inşallahhh :teytey::teytey:

kaçıncı sayfadasınız bekliyorum kızlar gelemediniz bir türlü kaydirigubbakcemile3 siz gelene kadar ben halaya devam edim bari :teytey::teytey::teytey:

heyyooooo, sevinçten tüylerim tiken tiken oldu heeeekaydirigubbakcemile5
dilacım hayırlı olsun, yarın çoook ayrıntılı bi yazı bekliyos ona göre
Rabbim sen ne büyüksün, inşallah buradaki tüm arkadaşlarımın özlemi son bulur, amin:Saruboceq:

Kızlar bişey itiraf edicem içimden geldi
sizi çokkkkkkkkkk seviyorummmmmmmmmopuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan bende seni seviyorum tatlim benim

:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

:teytey::teytey: darısı başımıza allahın izniyle inşallahhh :teytey::teytey:

aminnnn hihoyyyt

naber kizlarrrr

amin bacımmmm aminnnnnnnnn :Saruboceq:

Yaaaaf böyle tek tek hamiş kalanları gördükçe çoook seviniyom, ben de bi an önce hasta olsam da preseedle çalışmalara başlasam, az kaldı, çekilin yoldan anacıııımhihoyyyt

geceleri muhabbet en iyi bu topikte valla.

sesssssssssssssssssss hihoyyythihoyyyt

hasretinizee dayanamıyorum aşklarım benimmm a.s.opuyorumnanaktan:teytey:hihoyyyt

oooo topikte muhabbet o biçim valla:lepi: Ben de yeni geldim eve sizi merak ettim bi bakiim dedim, içime mi doğdu ne dila hatun hamiş, mutlu yatıcam bu akşamzemuszemus

valla haberi aldığın beri evin içinde gerdan kırıyorum annem bir yandan eşim bir yandan gülüyorlar halimekaydirigubbakcemile3 ohhhh ohhhhh yandan yandannnnhihoyyythihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…