Preseed kullananlar

Canım benim eşiminde hareketli 0 çıktı varikosel dedi doktor ama denesem mi bilemedim şimdi bak ?

Benim eşim de varikosel ameliyatı oldu ama değerlerinde değişiklik olmadı canım , ben varikosel den önce denemeni tavsiye ederim çünkü hem maliyetli hemde doktorlar çok basit deselerde sonuçta bir ameliyat

canim aĺlah razi olsun paylasimlarin icin.göz yaslarimi tutamadim.biz de 4 yıldır bekleyen bi cift olarak hep hüsran yasadik.benim ovulasyonum super cok sukür.preseed i bnde kullanicam kismetse ama once esimin degerlerini birazda olsa yukseltmem gerek.cok cok düsük herseyi.yuce rabbim büyük senin mucizeni göndermis.darisi bizim hepimizin basina

Merhaba, çok şükür yarım saat ugrastan sonra üye olabildim bir türlü isim begendiremedim o kullanılıyor bu kullanılıyor sabır denemesi :) uzun süre takip ediyordum burayı yazmak bugüne nasipmis. Özellikle preseed konu olduğu için üye olmak istedim. Bende ilk ay kullandım ama yanlış günlerde denedigimiz için tutmuyormus meger. Bu ikinci ayimiz 14 gun var adetime ogrenicez insAllah tuttumu tutmadimi.. hep yumurtlama testleri kullandım meğer onlar yumurta catladiktan sonra cift cizgi olumlu gosterirmis, bize lazim olansa yumurtla catlamadan spermin yumurtayla buluşması. Doktorumun demesi uzerine bu ay hic takip etmedim eger tutmazsa bundan snraki aylardada takip etmicem kandiriyolar insanları resmen. Bu arada hic sorunumuz yok bir yıl denedik ama yanlış gunlerde ! ..

Allah in vardir birbildigi. Verdigide vermedigide imtihandir. Sabretmek gerek her ne kadar zor olsada.. Allahtan umit kesilmez. Ben takmiyorum mesela, sorun olmadigi halde neden olmasin ki ama olmuyormus zamani varmis Allah bilir biz bilemeyiz. Sizde takmayin fazla dua edin bolbol. Allah sabredenlerle beraberdir.

cok haklisn canim.ilk 2 yil bizde boyle düsünüyoduk.zamani vardir diye.esimin ilk evliliginden 12 yasinda oglu var.ona toz bile kondurmuyodum.bn 1 seneye yakin yumurtlama takipleri haplar igneler idare ettim.hic bi sorun göremeyince esimden tahlil istendi ve o an yikıldık.sperm sayimiz 1 milyondu.hareketse hic yoktu.3.derecede varikoselden ameliyat oldu esim.ancak 3 milyon oldu.o da vitamin kurler pekmezler falan filan.2 tüp bebek parasi harcamisizdir.taakaatim kalmadi.sabrediyorum dua ediyorum.meryem suresine basliyorum taaki adet olana kadar.yine baslio sabirsizLigim sonra.önume gelen vitamine saldiriyorum.battık valla iyce.preesed i de denicem son umut.bakalim kismet...sizede nasip eder insaallah yuce rabbim.bi sorun olmamasi iyi sonucta

Amin ins. Tüm bekleyenlere hayırlı zamanda nasip olur.evet çok şükür sorunumuz çıkmadı doktor kontrolune girdik ilac s hiçbişey vermedi doğal yoldan olsun dedi bakalim ovulasyon testi yapmadan doktorun dedigi gunlerde preseedle denedik. Ins nasip olmustur..

ins.canim.birbirimize dua etmekten baska sansimiz yok.ben suan ovulasyon dönemimdeyim.gün asiri deniyoruz.allahtan umut kesilmez...güzel haberini duyariz ins.

Aynen bizede doktor birgun arayla demisti. Hayırlısı ins. Preseed in faydali olcagina yada vesile olacagina inaniyoeum cunku cogu insan onun sayesinde hamile kalmis kullandigi ilk ay hemde. Biz ilk ayda yanlis gunlerde denedigimiz icin olmadi. Darisi ikinci ayin basina ins. Allah buyuk umutlu olmak guzel sey..

Ben de bu ay aldım. Biz de %4 yapı, ileri hız da 0 sayı DZ problem yok. Umut dünyası işte ilk defa dün kullandım. Kasigim ağrıdı bugün bi de sperm dışarı daha az çıktı. Böyle olan birileri daha var mı acep..

Abbajur mrb canim senin dediklerini yasamadim ben.iki aydir kullaniyorum ikiskiden snra hemen kalkmiyorm bi saat yatiyorum spermde akmiyor. Hem akan spermlerde onemli deil cogu icinde kaliuor zaten. Onalri dert etme. Ayrica agrim falanda olmadi benim.

firuzecim ben dayanamadim.eczaneye siparis verdim biraz once.dündü benim yumurtlama günüm catlamam 18 inde olcak insallah.onumde 3 -4 gunüm var yaani.umarim ise yarar.must.temsilcisi sperm hizi dusuk olanlarda kullanabiliyo dedi.yerinde hareketli olanlari hizlandiriyomus.acayip heycan basti birden.cok umutlandim

Ne guzel kullanin tabi. Doktorum bana adet bittikten ssonra adetin ilk basladigi tarihi say sekizinci gun iliskiye basla birgun arayla dene dedi. 6 gun surdu oda. Birgun arayla alti gun denedik jelle beraber. Ins faydasini goruruz :))

Bu ay olmadi obur ay oda olmadı diger ayyy :) umutsuz olmak yok asla zamani gelince olacak elbet sabretmwyi bilmek gerek..:)))

Benim eşim de varikosel ameliyatı oldu ama değerlerinde değişiklik olmadı canım , ben varikosel den önce denemeni tavsiye ederim çünkü hem maliyetli hemde doktorlar çok basit deselerde sonuçta bir ameliyat
Dün baya araştırdım canım çoğunluk düşük yapanlarda varmış gebe kalıp jel spermlerin enerjisini ve hızlı gitmesini sağlıyor filan yazıyor ve bu DNA sı bozuk olan spermleride harekete geçiriyor filan yazıyor kuzum ya sizin gibi gebe kalanlarıda görünce umut kapısı işte nasıl heveslendim anlatamam canım benim ya ama kafam karıştı çok kötü

aynenn calismalara devam.kocama asigim 4 yıldir evliyiz.9 yildir beraberiz.inaniyorum ki bizde bu ask oldukca minigimizde gelicek bigün

Canım sizin morfoloji nasıldı doktor bize sağlıklı sperm üretemez dedi varikoselden dolayı dedi oluşan spermlerin DNAsını yüksek ısıdan dolayı bozar dedi kendi doktormuzda bide ameliyat olmasalar sağlıklarıyla ilgili bi sıkıntı olur mu ya kimi Allah korusun testis kanseri filan diyo yok damarlar çürür filan yazıyor olunmazsa diyo bizim ikisinde de var çünkü biri 4.6 birinde 4.4 cm yazıyor

aynenn calismalara devam.kocama asigim 4 yıldir evliyiz.9 yildir beraberiz.inaniyorum ki bizde bu ask oldukca minigimizde gelicek bigün
Kuzumm benim aynı bizimde bizimdeee acaba imtihanımız mı böyle sevdiğimiz biriciklerimiz olduğu için kuzenim var onlarda severek evlendiler onlar da bebiş bekliyo ama gelesileri yok ki hiç sıpaların

Canım ilişkiden bi saat sonra kalktığında dışarı çıkan sperm azaldı resmen. Önceden daha çok geliyordu çok şaşırdım.
Ayrıca kızlar bizde de hem yapı hem ileri hızlı sorunu var ben de korkarak aldım ama insan çift çizgiyi görmek istiyor allah hepimize nasip eder inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…