Preseed kullananlar

Korkcak bisey yok ben korkmadan kullaniyorum Allahin izniyle sag salim kavusuruz bebislerimize. Evet bir saat yatıyorum ben akmiyor hic.

akması sıkıntılı bi durum mu ki?bn sabaha kadar kalkmiyorum sabh dusa girmek icin kalktigimda birsürü geliyo.hic gitmiyo demekki.off yaa.insaallah jeli kullandiktan sonra farki görurüz.

Akması sıkıntı değildir bence ya yine akıyor tabi ama azaldığını hissettim. Jelsiz iliskide saha çok akıyordu sanki.ben bi de tukuruklu ovulasyon testi aldım ama bir şey anlamadım :/ alışmak lazım sanırım ona.

selamm kızlarr bu ay bende ilk kez preseed kullanmaya başladım ovulasyon testi almıştım.. ogün doktora gittim yumurtamın oluştuğunu çatlamak üzere olduğunu söyledi. pazartesi yani yumurtanın oluştuğu gün ilişki oldu preseed ile 2 ml çektik. birde çarşamba yani dün oldu aynı şekilde acaba doğru mu oldu? gün ve ovulasyon olarak.. bilemedim.. bilenler biraz aydınlatabilir mi beni..:KK19:

Abbajur canm akmasi skntı degil fazla olanlar çıkıyor takılma onlara. ben hic ovulasyon te St i almadim doktorun dedigi gunleri takip ettik sadece. aysima merb canım doktormda bana demisti yumurta catlamadan iliskide bulunmak gerek. Senin yaptığın dogru gözüküyor ins tutar hepimizin..

Abbajur canm akmasi skntı degil fazla olanlar çıkıyor takılma onlara. ben hic ovulasyon te St i almadim doktorun dedigi gunleri takip ettik sadece. aysima merb canım doktormda bana demisti yumurta catlamadan iliskide bulunmak gerek. Senin yaptığın dogru gözüküyor ins tutar hepimizin..
doğru mu oldu yani günler.. inşallah tutar canım.. inşallah.. bundan sonra preseed kullanmıyoruz değil mi.. diğer ay yumurtlama gününe kadar.

Doktorun dedigine gore dogru canim. Peki size bebek gunlrri vermedini su gunlere dikkat edin diye. Bana testler yapti yumurtalarima bakti sorun yok dedi bebek gunleri verdi. Adetin ilk gununden itibaren say sekizinci gunden itibaren birgun arayla dene dedi alti gun denedik canm biz sen iki gunde kalma bence. Evet suan biraktik preseed kullanmayi obur aya kadar. Gunlerimiz bitti cunku.

eczaneden bugun aldm ben.selcuk ecza deposundan istedi eczaci.yada fertil tr com dan alabilirsin

Doktorun dedigine gore dogru canim. Peki size bebek gunlrri vermedini su gunlere dikkat edin diye. Bana testler yapti yumurtalarima bakti sorun yok dedi bebek gunleri verdi. Adetin ilk gununden itibaren say sekizinci gunden itibaren birgun arayla dene dedi alti gun denedik canm biz sen iki gunde kalma bence. Evet suan biraktik preseed kullanmayi obur aya kadar. Gunlerimiz bitti cunku.
ilişki devamda preseedi bıraktım iki gün uyguladım sadece doktor zaten gün aşırı demişti bebek için.

Peki canm sen blrsin. Dedigim gibi nen sürekli kullandım. Hayırlısı olsun bakalım nolcak :KK66:)

bu preseedi alırken piyango bana vurmaz dedim kendi kendime dediğim gbi de oldu .. 2 ayımda da işe yaramadı nasipten öteye yol yok.. yine derin duygular yaşıyorum :KK61::KK61: hasta olup ağlayınca kızıyorum kendime isyan mı ediyorum acaba diye.. benim gibi hisseden var mı

Mrb canm
bu preseedi alırken piyango bana vurmaz dedim kendi kendime dediğbekliceze oldu .. 2 ayımda da işe yaramadı nasipten öteye yol yok.. yine derin duyguladoktorrum :KK61::KK61: hasta olup ağlayınca kızıyorum kendime isyan mı ediyorum acaba diye.. benim gibi hisseden var mı

mrb canm aglamak evet istem disi oluyor bende senin gibiydim ama takmiyorm artik verende alanda Allah.. sabir ve dua ile beklicez. Bizimde ikinci ayimiz preseedleama ilk ay yanlis gunlerde kullanmisiz bu ay doktor kontrolunde kullandik bakalm daha var adetime hayirlisi Allahtan..uzulme asla sorgulama..

aynen canim bende senin gibiyim.her hastalandigimda saatlerce aglayip neden diye haykiriyorum.sonra elime tesbihimi alip istigfar cekiyorum.ama sonra ki ay yine ayni senaryo...allah affetsin isyanimizi.zor bi sınavdayiz.bnde preseed aldim.2-3 gün önce.henüz kullanmadim.cesaret edemiyorum sanirim.esimin degerleri cok düsük.iylesmiyo ne yapsam.nasipten öte yol yok aynen...

Kocalarinda sorun olanlarbie hamilr kalmis preseed ile..herşeyden varbi hayir uzulmeyinn lutfen Allaha siginin..

X