Preseed kullananlar

Anladım hayatım yeni bi topik ac istersen :)) destekcin olurum
canım bu topik sabit olduğundan daha çok kişi okur ben 2014te kaç kişi kalmış ona bakıcam.baya da fikir edindim aslında.
ilk kullanımda kasık ağrısı çeken var hamile kalamayan var kimyasal gebelik yaşayan da çok
bi kaç kişide mantar yapmış ondan tırstım.
ikinci üçüncü ayında hamile kalanda çok olmuş.
3 4 ay kullanıp işe yaramayanda olmuş.
yani kişiye göre değişiyor.

Aynen canim bende cok arastirdm ama olumlu yanit alanlarda fazla

inşallah canım önemli olan günü tutturmak :) Rabbim herkesin gönlüne göre hayırlısını nasip eder inşallah
merhaba çok inceleyemedim ama bende bu ay proseed jel kullandım ilk defa siz hamileymişsiniz allah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin.. proseedlemi hamile kaldınız

Selam canlar benim sipariş ettiğim preseed elime ulaştı ve kullanmaya başladım ben de ilk etapta akıntıyı arttırdı kullanan arkadaşlar sizde nasıl bi etki yaptı paylaşırsanız sevinirim

bu preseed i gecen ay tesadüf eseri gördüm.esimin sperm degerleri cok dusük.ileri hizli ise 0.yerinde hareketli de %10 larda falan.bi takim vitaminler caksir keciboynuzu falan kullaniyor esim.acaba benim gibi olanlarda da işe yariyomudur? turkiye satis distiribitörü nü aradim.onlar spermleri hizli bi sekilde yüzdürmeyi saglayan jel diye tanimladi.bizde hiz hic olmadigi icin faydali olabilirmis.sizce kullanmalimiyim

Canim bu jel spermlerin hizli bir sekilde yumurtaya ulasmasini sagliyormus.ayrica kadinda kuruluk varsa ve spermlere karşı vajina ortami uygun değilse o konuda da yardimci oluyor.benim tavsiyem önce hizi azda olsa yukseltip daha sonra kullanmaniz.sperm icin haftada bir kez nohut bir kez bulgur bol meyve sebze tuketmeli esin.keciboynuzu pekmezide gercektwn ise yariyor.bizim sayimizi cok yukseltmisti.

haklisin canim.hız hic yokken bunu kulĺanmak ne kadar saglikli olur ki?sayimiz da 3milyon.durum tamamen offsayt anlicagin.bi umut iste sorim demistim saol yine de tavsiyen icin.

Yaptirdiginiz her testte mi 0 çıkıyor.
Bazen hastane ortaminda stres kaynakli da olabiliyor kötü sonuc.
Umarim tez vakitte bi mucize de sizi bulur.

malesef her test 0.varikosel ameliyati olali 5,5 ay oldu.öncesi de sonrasi da 0. üstelik esimin ilk evliliginden 12 yasinda bi oglu var.4 yildir bana hic bisey yok ama( cıldırcak durumdayım artık.öyle zor ki esin baba olmus ama sen anne olamiyosun.üstelik o adamin yüzunden olamiyosun.allahin vardir bi bildigi diyorum bazen.oluruna birakiyim diyorum ama olmuyo.ilaclar kürler yillardir kullanio.her test sonu hüsran... allahim kossun artik imdadimiza noooluurr

Hislerini okadar acik anlattin ki istegini acini cok iyi anladim.simdi sana belki klasik gelcek ama gerçekten rabbimizin vardir bir bildigi.ama bak yinede sanslisin çünkü esin cabaliyor benim zaten cocugum var deyip umursamazlik etmemiş. ve ben eminimki bu kadar isterken bi gun inşallah olacak.allah yardimcin olsun canim.

Ve ben bu sekilde sorunu olanlarin cok sık birliktelik yapmamalari gerektigini duydum canim yani yumurtlama günün eger belliyse dört ya da bes gün perhizden sonra en olasi gününüzü degerlendirin.uc günden fazla ölür sperm diyorlar ama sadece ayda bir kez yapip hamile kalan okadar cokki.

evet saolsun cabaliyo.o kadar cirkin tadi olan seyler yiyo icio banamisin demiyo.yumurtlama günüm belli.saat gibi masaallah hic sasmaz.kacirmamaya calisiyoruz.ama ben baska bi topik de sık iliski sperm kalitesini arttiriyo diye okumustum.hergun iliski diye.bnde aslinda gün asiri diye biliyodum.hayirlisi vallaa ne diyim.kalbim aciyo icim aciyo.en fenasi da bütün acimi esim isten gelene kadar yasamam.her test sonucunda yikiliyosun ama bravo kocacim yukselmis degerlerin diyebiliyosun.yalandan kim ölmüs diyip kendini öldüruyosun kisacasi.cok zor bi sınavdayız.allah yar ve yardimcimiz olsun.sizin sıkıntıniz neydi canim

NE güzel anlatmissiniz allah bin kere razi olsun sizden rabbim bizlere de nasip etsin inşallah

merhaba çok inceleyemedim ama bende bu ay proseed jel kullandım ilk defa siz hamileymişsiniz allah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin.. proseedlemi hamile kaldınız

Teşekkür ederim rabbim sizee nasip eder inşllah, eşim varikosel ameliyatıda oldu ama değerlerinde bi değişiklik olmadı , o yuzden ben preseedin vesile oldugunu düşünüyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…