Prensesimle Artık Evimizdeyiz...

CANIM EVET AYILMAN ZOR OLMUŞ AMA İNAN 1 HAFTA SONRA BU KADAR AGRIN OLMICAK SEN GENEDE GÖGSÜNÜ VER YAVRUB-NA UGRAŞ BAK GÖRÜCEKSİN SÜTÜN NE KADAR ARTICAK AMDİKCEDE DAHA RAHAT TUTACAK
EWET ANNELİK HİÇ KOLAY DEGİL
BENDE DİYORUM 2.Yİ YAPANIN HİÇ AKLI YOKMUŞ.COK ZOR HAYATIMIZ DEGİŞİYO
ALLAH YAVRUNA UZUN ÖMÜR VERSİN CANIM
HERŞEY YOLUNA GİRECEK UNUTMAa.s.

Kızlar şimdi daha iyi gibiyim ilaclarda sanırım etkisini göstermeye başladı agrılarım azaldı ama uyuyup uyandıgımda cok zor oluyor kanamam gene yok cok şişkinlik yaptı bana elim ayagım cok şiş yürümeye calışıyorum heleki gaz sancısı öldürüyor

bu humana still tea cayını yarın alıyım diyorum kızlar gercekten etkilimi kaynanam sagolsun erik kompostosu yaptı onu iciyorum tahin helvası yiyorum su iciyorum yemek düzenli şekilde yiyorum sagolsunlar yemegimi yapmaya geliyorlar şimdilik böyle yarın şu cayı aldırayım bakıyım kocişime sagolsun kızlar Şeniz

Ayy aşkım beniim simdi ogrendim daha ve coook sevindiim benden sonra sen mi geldin 3 gundur okuyamadım haberim de yok.Allah analı babalı buyutsun coook tatlı maasallah kız nazar falan deger yaa ben koyamadım resmini cook:nazar:
Canım sutun geldı mı merak ettim benimki tam 3.gunu aksamı bi geldi tam geldi maasallah Humana al cok cok iyi geliyo bide bol tatlı ye ben lokum aldırdım bol bol yedim komposto yapsınlar bide bol su iç ben de ilk 3 gun cok uzulmustum korkmustum gelmeyecek diye inan doluluktan kendimi sagıyorum artık hiç uzulme dediklerimi yap ama..
Walla cok mutlu oldum yaa kendine bebişine iyi bak opuyorum

sagol canım benim dedigini yapıcam cayı alıyım bakalım komposto iciyorum gögüslerim artık sagılmaya alıştı acımıyor artık cok şükür yara olmadı inş. olmaz

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah. bende 1 buçuk ay önce sezeryanla doğum yaptım extra bir durum olmazsa 1 hafta sonra yaşadığın çoğu acıyı unutacak kadar iyi olacaksın. canı tatlı olan biri söylüyor:)) yani ben.. süt için humana çayını , tahin helvasını ,bol sıvı alımını ve beyaz soğanı tavsiye ederim bunların hepsini yapmaya çalış bende inanılmaz değişiklik olmuştu. birde sıcak su yapıp havluları bu suda sıca bir şekilde göğüslerine tut yapabildiğin kadar yap çook iyi geliyor.bizzat tarafımdan denendiği için garanti verebilirim.hayırlısıyla sağlıkla büyüt yavrunu.birde doktorumun bana en önemli tavsiyesi şuydu.moralini yüksek tut süt olması için bu çok önemli hiçbirşey için kendini üzme..

sagol canım yaa iyi geldi dediklerin inş. sanırım toparlanmaya başladım dünkü kadar degilim en azından 1 haftaya kadar dahada iyi olurum inş. süt tavsiyen icinde sagol canım annelik cok zor ama allah bi kolaylıgını veriyor dayanamıycagın kadar yük vermiyor insana morelimi yüksek tutuyorum inş. oda işe yaradı gibi

Canım benim Dilem Bebek geldi demek :))))) Allah ona uzun ömürler versin ve sizlere bağışlasın güle güle büyüt yavrunu.
Sezeryanın ağır geçti demek :KK43:((( Kişiden kişiye değişiyo demekki durum çünkü ben doğummu yaptım ne yaptım hiç anlamadım hatta boşuna korkmuşum diye düşünmüştüm neyseki sağsalim atlatmışsın hayırlısıyla kızın kollarında en önemlisi bu...
Üner Bey benide doğumun sabahı çıkartmak istedi ama ben kabul etmedim daha 1 gün olduğu için kendimi orda daha güvende hissettim herhalde yarın çıkıcam ben dedim...
Sütüne gelince benimde hastanedeyken gelmemişti ama eve geldim hemen duşa girdim ve anında şişti göğüslerim sen yinede ihmal etme bol bol duş almayı sıcak suyla al göğüslerine masaj yaparak.... eminimki faydası olacaktır....
Öpüyorum seni kendinede dileme de iyi bak.... Sakın stres yapma sütünü etkilemesin...

canım humana iyi bir çay ben doğumdan önce kullanmaya başlıycam kullanan bütün gebeler memnun benim tanıdığım sen en önemlisi sütünün geleceğine inan canım stres yapma

Canım benim Dilem Bebek geldi demek :))))) Allah ona uzun ömürler versin ve sizlere bağışlasın güle güle büyüt yavrunu.
Sezeryanın ağır geçti demek :KK43:((( Kişiden kişiye değişiyo demekki durum çünkü ben doğummu yaptım ne yaptım hiç anlamadım hatta boşuna korkmuşum diye düşünmüştüm neyseki sağsalim atlatmışsın hayırlısıyla kızın kollarında en önemlisi bu...
Üner Bey benide doğumun sabahı çıkartmak istedi ama ben kabul etmedim daha 1 gün olduğu için kendimi orda daha güvende hissettim herhalde yarın çıkıcam ben dedim...
Sütüne gelince benimde hastanedeyken gelmemişti ama eve geldim hemen duşa girdim ve anında şişti göğüslerim sen yinede ihmal etme bol bol duş almayı sıcak suyla al göğüslerine masaj yaparak.... eminimki faydası olacaktır....
Öpüyorum seni kendinede dileme de iyi bak.... Sakın stres yapma sütünü etkilemesin...

berenocum sen genel anestezi mi oldun?
demekki bunyeden bunyeye degisiyor agrı boyutu..
stres gercekten sütü cok etkiliyormus..ben de cok stresli bir insanım, simdi herkes karısacak bana soyle yap boyle yap diye...
inanır mısınız ben oğlumu simdiden kıskanmaya basladım, benden baska kimse ilgilenmesin istiyorum..

annem bazen bana bırakırsınız falan diyor da ..sana mı dogurcam ben o cocugu hic heveslenme diyorum..elimde olmadan yapıyorum aslında yardımcı olmak istiyorlar:çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

canım benim tebrik ederim allah analı babalı büyütsün..
dilemimizede maşallah allahnazarlardan saklasın kızımızı...
çok sevindim arzucummm sonunda muradına erdin ...
darısı bizlere inş...

canım benim.yazını okurken aglaya aglaya bi hal oldum.ama herşey geçer umarım.hayırlı olsun.bebeğin.analı babalı büyütsün allahım.bende korkuyorum sezeryadan.ama bebeğini kucana alınca gecer hersey.ona inanıyorum ben.sen anlatırken ben yaşıyorum gibi oldum sanki.o kadar etkilendim.sanki okurken kokusunu bende duydum bebeğinin.çok duygulandım.acil şifalar diliyorum.

Kızlar eltimin ikizleri olmuştu mayısta biliyorsunuz. Onun süte daha çok ihtiyacı vardı. Doktoru abartılı peynir ye, ayran iç demiş. Bide o çaydan. Onlar çok işe yarıyormuş.

berenocum sen genel anestezi mi oldun?
demekki bunyeden bunyeye degisiyor agrı boyutu..
stres gercekten sütü cok etkiliyormus..ben de cok stresli bir insanım, simdi herkes karısacak bana soyle yap boyle yap diye...
inanır mısınız ben oğlumu simdiden kıskanmaya basladım, benden baska kimse ilgilenmesin istiyorum..

annem bazen bana bırakırsınız falan diyor da ..sana mı dogurcam ben o cocugu hic heveslenme diyorum..elimde olmadan yapıyorum aslında yardımcı olmak istiyorlar:çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

Evet canım genel anestezi oldum ben

Maşallah canım,Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.

Sana da geçmiş olsun.Böyle okuyunca tırsmadım desem yalan olur :KK43: Anneciiimm

adasucum, allah analı babalı büyütsün. kurtuldun işte. darısı başımıza. bizlere de dualarını eksik etme olur mu?
ya bir de bir şey soracağım...lavman nasıl yapılır, orana hortumumsu birşey mi sokuyorlar? hiç bilmiyorum da, aydınlatırsan sevinirim:)

adasucum, allah analı babalı büyütsün. kurtuldun işte. darısı başımıza. bizlere de dualarını eksik etme olur mu?
ya bir de bir şey soracağım...lavman nasıl yapılır, orana hortumumsu birşey mi sokuyorlar? hiç bilmiyorum da, aydınlatırsan sevinirim:)

Sagol canım benim darısı başına inşallah..
evet canım hortumu sokuyorlar sıvı su dolu bir şeyi icine dolduruyorlar sonra tuvalete :bbo:

Ben bi ara rahatsızlanmıştım ve buna benzer bişey yapmıştım ya çok zor değil.
Muayene olmam lazımdı.Verdikleri şeyi boşalttım hemen tuvaletin gliyo zaten.

Ben ondan değil de diğerinden korkuyorum neydi adı??haaa sondaj ben sondajdan korkuyorum o nasıl yapılıyor?

Adaasucum lavmanı illa başkasımı yapıyo sana.Sen kendin yapamıyomusun?

Ben bi ara rahatsızlanmıştım ve buna benzer bişey yapmıştım ya çok zor değil.
Muayene olmam lazımdı.Verdikleri şeyi boşalttım hemen tuvaletin gliyo zaten.

Ben ondan değil de diğerinden korkuyorum neydi adı??haaa sondaj ben sondajdan korkuyorum o nasıl yapılıyor?

Adaasucum lavmanı illa başkasımı yapıyo sana.Sen kendin yapamıyomusun?

canım beni yatırdı ve sondayı taktı ve arkamı dönememi istedi o yaptı zaten serum gibi bişi demirlige takılı istesemden ben yapamazdım herhalde cünkü cok rahatsız oldum ben yapsaydım hepsi bitmeden cıkartır tuvalete koşardım kız hepsini boşalttı zor tutum kendimi :bbo:

X