Prensesimle Artık Evimizdeyiz...

CANIMM YA HIKAYENI COK GÜZEL YAZMISSIN,GÖZLERIM BUGULU BUGULU OKUDUM:çok üzgünüm:
ÖNCELIKLE GÖZÜN AYDIN VE GECMIS OLSUN DIYORUM...
ALLAHIM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN, COK TATLI MINIK KIZIN MASALLAH :nazar::nazar:
SÜTÜN GELMICEK DIYE DE ÜZÜLME CANIM, SEN BOL BOL EMZIR, DILEM EMDIKCE GELIR INSALLAH SÜTÜN.
INSALLAH AGRILARINDA TEZ ZAMANDA IYILESIR DE SENDE IYICE ANNELIGIN TADINI CIKARIRSIN...
TEBRIKLERa.s.a.s.

canım hadi gözünaydın aldın meleğini kucağına.maaşallah kızına allah nazarlardan saklasın.umarım en kısa sürede toparlanırsın.emzirme konusunda daha ısrarcı ol sütün olmazsa bile sürekli emzir.dilem hanımıda gıdısından öpüyorum.

canım kavuştun güzel prensesine sonunda .. inşallah dikişlerin biran önce geçer bebişinle daha rahat ilgilenirsin..banyo olduktan sonra sütün gelir canım sağmak zorunda olmazsın inşallah yoksa bebek biberona bi alışırsa emmeyi bırakır..maşallah canım kızına

masallah canim Allah anali babali buyutsun cok tatli kizin..cektigin butun acilara degdi ama dimi????Allah bizede versin....

Sagolun kızlar iyiyim şimdi kızımı gögsümü sagıp kaşıkla veriyorum hemde sagdıktan sonra cıkan gögüs ucuma silikon takıp veriyorum bugün banyomuzu yaptık annanesi babanesi yıkadılar ohh miss gibi olduk :asigim: kac saatirde deliksiz uyuyoruz yani buda sabaha kadar ayaktasınız anne demek oluyor biraz olsun onada razıyım canım kızım :)

sema dogurmuş demişsiniz ahh hadi onunda gözü aydın canım benim oglusunu koklasın dursun..

vazgememeye calışıyorum kızlar inatlaşıyorum kendimle mama vermiycem diye hayırlısı ama banyo falan işe yaramıyor ne kadar cok banyo yaptım bilseniz masaj yaptım ama faydasını görmedim..

arzucum birde birseyler ogrenmek istiyorum

silikon gögüs ucuyla emzirdim demissin hastaneden mi verdiler
almamız gerekir mi acaba oyle bir sey

birde, sen ilk defa mı narkoz aldın, cok zor olmus uyanman cunku??

canım evet hayatımda ilkkez narkoz yedim normal sanırım karnım hala uyuşuk dokunuyorum ama his yok buda normaliş korse takıcam birazdan bakalım toparlarım inş.

gögüs ucu yanımda dogum yapan kadın almış lazım olur diye ona lazım olmadı bana oldu sagolsun bana verdi dene diye kızımı hastanede onunla emzirdim inan cok işe yaradı o olmasa cok zordu işimiz allah razı olsun kadından veridigi icin

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah. bende 1 buçuk ay önce sezeryanla doğum yaptım extra bir durum olmazsa 1 hafta sonra yaşadığın çoğu acıyı unutacak kadar iyi olacaksın. canı tatlı olan biri söylüyor:)) yani ben.. süt için humana çayını , tahin helvasını ,bol sıvı alımını ve beyaz soğanı tavsiye ederim bunların hepsini yapmaya çalış bende inanılmaz değişiklik olmuştu. birde sıcak su yapıp havluları bu suda sıca bir şekilde göğüslerine tut yapabildiğin kadar yap çook iyi geliyor.bizzat tarafımdan denendiği için garanti verebilirim.hayırlısıyla sağlıkla büyüt yavrunu.birde doktorumun bana en önemli tavsiyesi şuydu.moralini yüksek tut süt olması için bu çok önemli hiçbirşey için kendini üzme..

Allah bağışlasın bebişinizi ama beni çok korkuttun bu kadar kötü mü sezeryan

adasucum hayırlı olsun minik prensesin sağlıkla mutlulukla büyüsün inş. yazını okurken sanki ben yaşadım yaşadıklarını..tüm güzellikler prensesinle ve sizinle olsun cnm.ben ağustos annelerindenim,sarısı başımıza :)
bu arada süt olması için pekmez yemek iyi geliyormuş,bilgin olsun cnm..sevgiler

hayırlı olsun allah analı babalı buyutsun..emmesi için hiçpes etme

Ayy aşkım beniim simdi ogrendim daha ve coook sevindiim benden sonra sen mi geldin 3 gundur okuyamadım haberim de yok.Allah analı babalı buyutsun coook tatlı maasallah kız nazar falan deger yaa ben koyamadım resmini cook:nazar:
Canım sutun geldı mı merak ettim benimki tam 3.gunu aksamı bi geldi tam geldi maasallah Humana al cok cok iyi geliyo bide bol tatlı ye ben lokum aldırdım bol bol yedim komposto yapsınlar bide bol su iç ben de ilk 3 gun cok uzulmustum korkmustum gelmeyecek diye inan doluluktan kendimi sagıyorum artık hiç uzulme dediklerimi yap ama..
Walla cok mutlu oldum yaa kendine bebişine iyi bak opuyorum

adasu canım ne zamandır girememiştim valla çok şaşırdım doğmuş bile hı, Allah analı babalı büyütsün ömrüde kendi gibi güzel olsun inşallah, darısıda bizim olsun özendim sana valla ne mutlu, Rabbim nazarlardan saklasın

adasu cnm bebişin çok tatlı maaşallah , çok şükür sen kurtardın bak biz hala bekliyoruz cnm.. umarım tez zamanda sıkıntıların geçer , dilemi koklaya koklaya öp bizim için annesi :)

Canım gözün aydınnnnn...a.s.maşallah bebeğin çok tatlı..:nazar:inş sende bu günleri atlatırsın güle güle büyütürsün bebeğini..a.s

anne olmak kolay değill..

darısı başımıza...:emir_bebek::1closedeyes:

adasucum maşallah canım dilem bebeğe çok şekerrr allah nazarlardan saklasınnn çok sewindimmm allah analı babalı büyütsün canım darısı bizlere inşallah...

adasucum geçmış olsun canım ..allah analı babalı buyütsunnn yavrunu inşallah en kısa zamanda sende toparlarsın kendını...canım kendını korkutma belkı gelır sütün daha sen sağmaya devam et canım bebeğinide emzırmye çalış göğüz uçların alışır belkı emdıkçe gelırmış çünkü sütt...RABBIM YARDIMCIN OLSUN CANIMM...

Gözünüz aydın geçmişler olsun Allah analı babalı sağlıklı büyütsün

aman yesinler dilem hanimi emi
canim biraz zor olmus ama napacaksin annelik bu iste demistim demi sana bak neyse
allahim yardimcin olsun tez zamanda sifa versin insallah
kizini yerimize kokla op
rabbim size bagislasin
hosgeldin dilem bebek

X