prenses bekleyenler...

eee hadi bakalım kız anneleri karar verdinizmi isimlerde...
adasu kız sen koyucan cimcimenin isminişakkıdı

merhaba kıssslar :) ben de hep en başından beri diyordum " kız hissediyorum " bir yengeç burcu olarak hislerim de yanılmadım...
inşallah Rabbim hepimize kolay bir doğum ve sağlıklı,hayırlı bir evlat kucaklamak nasip eder...

kızlar CANSIN ismi nasıl sizce?? bu aralar bu isme taktım benimki kabul etmez sanmıyorum ama fikrinizi alıp öyle taarruza geçmeyi düşünüyorum:)))

dilem de çok güzel adasu farklı bi isimm.

sagol şekerim eşimle bu isme takmış durumdayız artık kesin gibi kac aydır ne koyucaksınız diye sorduklarında eşimim hemen kızımın adı dilem diyor :dance:

kızlar CANSIN ismi nasıl sizce?? bu aralar bu isme taktım benimki kabul etmez sanmıyorum ama fikrinizi alıp öyle taarruza geçmeyi düşünüyorum:)))

canım isim değişik ama bana ilk okudugumda bir futbolcu var aklıma o geldi...daha çok yabancı bir ismi anımsatıyor...gerçi onun yazılısı farklı(jhonson) ama olsun okunusu cansın...

ama sen begendikten sonra bence sana kalmıs...

bizde ECRİN ismine karar verdik...daha zaman var gerci...son dakka baska bişi çıkmazsa ECRİN olacak meleğimizin adı

canım isim değişik ama bana ilk okudugumda bir futbolcu var aklıma o geldi...daha çok yabancı bir ismi anımsatıyor...gerçi onun yazılısı farklı(jhonson) ama olsun okunusu cansın...

ama sen begendikten sonra bence sana kalmıs...

ablama söylediğimde hani bi marka varya okunuşu cansın olan o aklına gelmiş.. daha öncede duru ismi ni sormuştum ablama, manyakmısın kızım sen ne öle sabun krem markalarına bakıp isimmi buluyosun diyotatlicadiarzu ama sende haklısın öle bi futbolcu var ozaman benimki asla kabul etmez.... aman yaaa.. benim kocamda bi tuhaf her akşam aşkım isim buldunmu kızımıza diyo sölediklerimi beğenmiyo.. sıkıntı geldi valla... rüyamda aksakallı bidede geldi bana şu ismi söledi koymazsanız fena olur dedi desem inanırmıki acaba:)))

meaves alemsin heelaelaelaelaelae cok hoş. artık banada kall geldi ya ne zor şeymiş kıslarr isim bulmak,ne bulsam ya birinde var ya birinin sevmediği bi isim bende şaşırdım artık. ama aklımda nehir ismi var değişmezse kısmet artık..:sm_cool:

aaa öle deme şaka değil maneviyatı yüksektir kocamın dede sakal filan dedimmi iş biter ama onun da gönlü olsun istiyorum yanee baktımki yine yok ayşe fatma rabia die tutturuyo aksakallı dede planını uygulıcamlülülülülülü

Son düzenleme:
kızlar bizim kızın da ismi yok artık zeynep duru ydu sonra elvin dila dedik şimdilik

ama dila ismi için herkes aynı şeyi sööledi belli bir bölgenin isimlerine benziyomuş ve söylenişi biraz zor dediler ya çok uzatıyolar sölerken yada kısa kesip söleyince anlamsız oluyor...galiba haklılar vazgeçtik gibi bizde ....

şimdi tekrar isim düşünmeye başladık...benim beğendiklerimi eşim beğenmio ki napcaz ya 2 ay kaldı doğunca bulcaz artık:))) doğunca uzun süre bebek deriz artık içimize bişe sinene kadartatlicadiarzu

u2rem canım aslında duru güzel bi isimmiş.
ama işte insan kararsız kalıyo son ana kadar...

u2rem canım aslında duru güzel bi isimmiş.
ama işte insan kararsız kalıyo son ana kadar...

canım burası ege ve burda ne yapıyorsun sorusunun cevabı mesela oturup duru, yatıp duru gibi oluyor fisfisfisçok esprisini yapan oldu şimdiden bide sabun markası yorumları aman herkes bişeler diyo işte bilirsiniz herkesin beğeneceği bi isim bulmak zor da bizim de içimize sinsin işte bu diyeceğimiz bi isim bulursak kulak asmıcaz milletin dediğine ama galiba bizim de tam içimize sinmiyor isimler CADIARZU

u2rem cim bizde DURU koymak istiyoruz.önceleri SEDEF diyoduk ama pek bi anlamı yok bide sedef hastalığı var biliyosun o yüzden vazgeçtik.şimdiki düşüncemiz DURU koymak.aman kimseyi dinlemeyin.her isime bi kulp takıyolar.kızımı severken durukızım diyorum çok hoşuma gidiyor.selen su,pınar sucuk,miray kozmetik... v.s. v.s. bi sürü şey var onlara bakarsak isim bulamayız valla.

X