prenses bekleyenler...

sabahları esnerken şöyle bir gerilirsem baldırlarıma kramp girer gibi oluyor ama hemen kesiyorum esnemeyi ve gerilmeyi geçiyor kramp. esnemezsem sorun yok :))) benim kaşıntılarım henüz başlamadı ama sürekli krem sürüyorum. body shop'un kakaolu vücut kremi var ondan kullanıyorum ve çok memnunum. tavsiye ederim... kışın cildim çok kuruduğu için zaten kullanıyordum, bittiğinde tekrar gittim ve kız buna devam et başka da birşey kullanma dedi. ben de öyle yapıyorum şimdilik. inşallah sonuna kadar işe yarar.

meralcim günaydın nereden alıyorsun canım bu kremi nerede burası :sm_confused:
bende bir deneyim olmazsa ama benim göğüslerim o kadar çok yırtıldıki artık geriye dönüşü yok zannedersem :1no2:

Günaydın Semracım. Bodyshop'lar Carrefour mağazalarında var. Ben ilk geçen Ekim'de İngiltere'ye gittiğimde almıştım daha uygundu. Ama şuan burda da indirim yapmışlar ve uygun olmuş. cacao body butter diye geçiyor sanıyorum. kuru cilte birebir... göğüsler için bir de çilek yağının çok iyi olduğunu duymuştum. ben almıştım ama şimdi nereye koyduğumu bulamıyorum :)))

merhaba meral bende kocaelideyim doğumu hangi hastanede yapmayı düşünüyorsun ve hangi doktora gidiyorsun meralde kocaelideymiş meral sende yazarsan sevinirim teşekkürler şimdiden

merhaba meral bende kocaelideyim doğumu hangi hastanede yapmayı düşünüyorsun ve hangi doktora gidiyorsun meralde kocaelideymiş meral sende yazarsan sevinirim teşekkürler şimdiden

ilkyas biz Semra'yla aynı hastaneye ve aynı doktora gidiyoruz. Hastane Anadolu Sağlık Merkezi, doktorumuz da Ebru Hn... Kısmetse doğumu da burada yapacaz.

sağol canım ben ahmet doğruöze gidiyorum anadolu sağlık merkezi nerde inanın bilmiyorum izmitte sağlıkla alalım bebeklerimizi kucağımıza teşekkürler

ben ne isim koycam bulamiyorum allahim yahu
esim oglumunkini koydu kizi da ben koycam ama hic kolay degilmis allahim sen bana yardim et

ben ne isim koycam bulamiyorum allahim yahu
esim oglumunkini koydu kizi da ben koycam ama hic kolay degilmis allahim sen bana yardim et

corumlu cadi bitmiyor telaşımız vallahi önce cinsiyet diye yırtık kendimizi şimdi isim sonrada dogum dogduktan sonrada cocgun şunu bunu off allah yardımcımız olsun vallahi cok zor

canım gerçekten zor ama melis melisa çok klişe isimler artık koymayan kalmadı diğerleri hoşmuş gerçekten benimde beğendiğim bir kaç isim var Naz,Mina,Minel,Şevval,Bade
hoşuma giden isimler bilmem sen beğenirmisin:içelim:

evet senin düşündüğün isimlerde güzel canım... inşallah en yakın zamanda seçeriz bi tanesini...fisfisfis

evet senin düşündüğün isimlerde güzel canım... inşallah en yakın zamanda seçeriz bi tanesini...fisfisfis

anlamı güzel olsun kızlar ilk önce buna dikkat edin böyle savaş ateş şiddet içeren isimler koymak iyi değilmişfisfisfis bir yazıda okudum dün gerçekten isim konusu çok zor Allah yardımcımız olsun

kac sefer gittim ters duruyo dediler en son 10 gün falan oldu kız dedi doktor cok sevindik yüzde 90 dedi ama ben inanamıyorum kendimi fazla kaptırmak istemiyorum hayal kırıklıgı olmaz insallah cok istiyoruz kızı

kac sefer gittim ters duruyo dediler en son 10 gün falan oldu kız dedi doktor cok sevindik yüzde 90 dedi ama ben inanamıyorum kendimi fazla kaptırmak istemiyorum hayal kırıklıgı olmaz insallah cok istiyoruz kızı

canım benimde 3 aylıkken erkeğe benzio demişti doktorum ama 4. ayda %80 kız dedi.şimdi 6,5 aylık ve kesin kız diyor artık ama insanın aklı karışıyor başta.

listemize bir kız bebiş daha geliyor demek süppperrr:teytey:hayırlısı olsun cnm

canım benimde 3 aylıkken erkeğe benzio demişti doktorum ama 4. ayda %80 kız dedi.şimdi 6,5 aylık ve kesin kız diyor artık ama insanın aklı karışıyor başta.

listemize bir kız bebiş daha geliyor demek süppperrr:teytey:hayırlısı olsun cnm

sagolasın canım ya oglum oldugu icin kız cok istiyoruz insallah hayırlısı

nehir ismi kulağa çok hoş geliyor bence söylenişi de kibar bi isim biz daha isim konusunu düşünmüyoz ama DİLA olabilir önüne bir isim arıyoruz ama bakalım doğunca isim koycaz artık.bir diğer seçenek de ELVİN ....

nehir cok güzel ilk hamileligimde kız olsaydı kesin nehir koyacaktık

pelin ismide çok güzel kızlar kibar yani kıza çok yakışıyor bir de ipek

nehir ismi kulağa çok hoş geliyor bence söylenişi de kibar bi isim biz daha isim konusunu düşünmüyoz ama DİLA olabilir önüne bir isim arıyoruz ama bakalım doğunca isim koycaz artık.bir diğer seçenek de ELVİN ....

DİLA gzel bi isim pek duyulmamışş elvin de hoş kulağa güzel geliyo canıma.s.

nehir cok güzel ilk hamileligimde kız olsaydı kesin nehir koyacaktık

daha önce hiç düşünmemiştimm acaba kızım olsa ne koyardım diyeeee...
eee şimdi kızım olucak ne koysam ne koysam diye düşünürkennn nehir geldi aklıma...
gerçekten çok zor bi işmiş şu isim koyma yaaaaa:dilcikar:

X