Predictor Early - silik çizgi

asyaderdiyok

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2014
30
1
Merhaba kızlar. Bugün 9 gün gecikmem var, ve predictor early çok silik bir çizgi göstermektedir.. Kendi sitesindeki fotoğraflara göre, kontrol penceresinde silik çizgi çıktıysa hamile olmadığımı gösteriyor, doğru mudur? sadece aynı renkte ise pozitiftir?
Biz çok uzun zamandır planlıyoruz ve her defasında bu silik çizgi karşıma çıkmaktadır, sonra da adet görüyorum.. normalde adetim zamanında gelirmiş, bu defa çok gecikti ama silik çizgi dışında başka bir sonuç elde edemedik ne yazık ki.
Eşimde 100% morfoloji sorunu çıktı (( Gebelik tutunamıyor olabilir mi, ve sonucunda silik çizgi görmemiz? Ve de sonucu etkileyen başka bir şey olabilir mi (kist, vs gibi)? Kist veya tümör etkileyebilirmiş diye okuduydum.. Silik çizgi hamilelik anlamına geliyorsa da, sizce 9 günde halen silik olabilme ihtimali varmidir normal gebelik sürecınde?
Eşimle en son 6 eylül korunmadan birlikte olduk, epey zaman oldu. Ve şimdi tekrar test yaptım, çizgi halen çok silik(((.. Rengi hiç artmamış. Çok endişe ediyorum...
Gebe olduğumu düşünmüyorum, ovulasyonum yoktu eylül 9unda yapılmış ultrason sonucuna göre.. Ama doktor yanılmış olabilir mi, çünkü sabahları ölçtüğüm derecem yüksek, ve silik çizgi testlerde çok düşündürücü. Bebek inanılmaz istiyoruz, her gün dua ediyoruz, fakat 100% morfoloji ile tüp bebek bile yapılamazmış diyorlar. İş mucizeye kalmış anlaşılan..
Durum çok karışık. Herhangi desteğiniz ve yardımınız için minnettar olurum. Teşekkürler

Bu kadar kendını yıyıp bıtırme be arkadasım hemen en yakın saglık kurulusuna ıt bır B-hcg baktır kanda .sana en guzel sonucu o soyler...dılerım bebısın tutunmustur . bendımde adetım bır hafta gectı ama nedense hıc umudum kalmadı artuık her ay husrana ugrayınca ınsan artık gebe kalırsak mucızeymıs gıbı gelıyor ınsana

Ben şuan Türkiye'de oturma izniyle oturduğum için sadece hastaneden yaptırabiliyormuşum hcg(( cuma gününe doktoruma randevu aldım. Bir keresinde aynısı oldu 10 gün gecikmem vardı ve hcg 0 çıktı, silik çizgilerim olduğu halde her testte.. Ozaman da çok yıkıldım, testlere pek güvenim kalmadı.. Heleki eşimin sonuçları öğrendiğimde ümidimi iyice yitirdim.
Sen test yapmış miydin? İnşallah sende bende hamileyiz ikimiz :) mücize neymiş gösterelim, kimse ümitsiz kalmasın))

silik çizgi sorununu bir ben mı yaşıyorum acaba?(((
inanamıyorum neredeyse her ay her testte nasıl sonuçsuz olarak silik çizgi çıkar.....

silik çizgi sorununu bir ben mı yaşıyorum acaba?(((
inanamıyorum neredeyse her ay her testte nasıl sonuçsuz olarak silik çizgi çıkar.....
bnde kist var cnm ama suana kadar hep tek çizgi cıktı hiç silik cizgi cıkmadı ama dün cift çizgiyi gördüm bayağıda belirgindi :)

bende bugün 10 gün.. bir daha test yapmadım. muhtemelen ovülasyonum geç olmuş bu defa, daha önce hiç bu şekilde olmamasına rağmen.. 1 ekime randevu aldım kadın doğuma, hcg yaptırcam. biraz beklemeye karar verdim, belki başlar. derecem yüksektir...

adetin geçtikten kaç gün sonra yaptın peki buğün benim 2. günüm yapsammı bi test
dün 3.gundu cnm dun yaptım

vallahı arkadasım bende bır ıkı ay boyle gecıkmem oldu yumurtam catlamadıgı ıcın adet olamadım bu 3.kez oluyor boyle yuzde hııııc aklımda bıle yok gebelık söktürücü almayı düşünüyorum.
adet olmam gereken gun pembe kahve lekelenmem oldu bugun 3 gun oldu ara ara hafıf kahve lekelenme devam edıyor sanırım yarın bır kan testı yaptırcam eger adet olmazsam belkıde kıst vardır hanı dıyorum ya gebelık yok hıc aklımda oldugumuda dusunmuyorum yınede ALLAHın işine karısılmaz.
sendende umutlu mutlu haberler beklıyoruuum

ben bugn o pahalı idrar tesinden yaptım normalde şeklde dikine çizgi çıkması gerek bnde yata silik hafif bir çizgi belirdi ayın 8nden beri korunmuyoruz acaba erken mi yaptım negatif die korkuorum

kızlar acil yardım. 4 gün erken regl oldum. ama kanamam çok değil. dün dr a gittim adet söktürücü verdi bayramdan sonrada aşılama yapacağız. fakat söktürücü kullanmadan gebelik testi yaptır rahim kalınlığın var dedi. dün akşam ekte gördüğünüz predictor erken gebelik testini öylesine yaptım. böyle çıktı nedir bu yaniiiii...

Eklentiler

• IMG_3374.JPG
    1,4 MB · Görüntüleme: 6.710
Reactions: BBD
Gebesiniz sultanim sevdiğim replik

keşke yaa çok korkuyorum. bugün az önce ucuz testlerden yaptım onda bişey çıkmadı. kan testi yaptırmadan söktürücü kullanmayayım dimi
Sakın sakın sakın kullanma. Kullandığın testi bilmiyorum. Ancak gebesiniz diyen olmuş. Ben de adetim gecikmişti. Adet söktürücü almaya eczaneye giriyorken birden içimdeki sesi dinledim ve eczanenin yanındaki hastaneye girdim. Tahlil yaptırdım. Eğer adet söktürücü kullansaydım bebeğim benimle olmayacaktı şimdi. Lütfen bekle ya da kan tahlili yaptır. Birde idrar tahlili sabah ilk idrarını bir kaba yapıp 15-20dk beklettikten sonra teste damlatıp yapman gerekiyor. Biraz önce yaptığın testi dikkate alma. Bana da gün arasında yaptığım test negatif demişti :) Umarım her şey gönlünce olur :)

Allah bebeğini sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin. inşallah canım inşallah..bugün akşam kan testi yaptıracağım. riske girmeye bence de gerek yok. çooook teşekkür ederim. Allah razı olsun senden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…