Predictor Early - silik çizgi

Merhaba arkadaşlar bugun transfer imin 11 . Gunu dondurulmus iki tane embriyom konuldu 7 . Gunden beri ucuz testlerle idrar testi yapiyorum cok silikten koyulasti az once ilk idrarimla su prediktor hassas testten aldim yaptim sonuc bu
20151226_074727(0).jpg

Merhaba kızlar. Bugün 9 gün gecikmem var, ve predictor early çok silik bir çizgi göstermektedir.. Kendi sitesindeki fotoğraflara göre, kontrol penceresinde silik çizgi çıktıysa hamile olmadığımı gösteriyor, doğru mudur? sadece aynı renkte ise pozitiftir?
Biz çok uzun zamandır planlıyoruz ve her defasında bu silik çizgi karşıma çıkmaktadır, sonra da adet görüyorum.. normalde adetim zamanında gelirmiş, bu defa çok gecikti ama silik çizgi dışında başka bir sonuç elde edemedik ne yazık ki.
Eşimde 100% morfoloji sorunu çıktı :KK43:(( Gebelik tutunamıyor olabilir mi, ve sonucunda silik çizgi görmemiz? Ve de sonucu etkileyen başka bir şey olabilir mi (kist, vs gibi)? Kist veya tümör etkileyebilirmiş diye okuduydum.. Silik çizgi hamilelik anlamına geliyorsa da, sizce 9 günde halen silik olabilme ihtimali varmidir normal gebelik sürecınde?
Eşimle en son 6 eylül korunmadan birlikte olduk, epey zaman oldu. Ve şimdi tekrar test yaptım, çizgi halen çok silik(((.. Rengi hiç artmamış. Çok endişe ediyorum...
Gebe olduğumu düşünmüyorum, ovulasyonum yoktu eylül 9unda yapılmış ultrason sonucuna göre.. Ama doktor yanılmış olabilir mi, çünkü sabahları ölçtüğüm derecem yüksek, ve silik çizgi testlerde çok düşündürücü. Bebek inanılmaz istiyoruz, her gün dua ediyoruz, fakat 100% morfoloji ile tüp bebek bile yapılamazmış diyorlar. İş mucizeye kalmış anlaşılan..
Durum çok karışık. Herhangi desteğiniz ve yardımınız için minnettar olurum. Teşekkürler
Canim poduktor earlyde bir belirgin bir silik cizgi cikarsa bu hamile oldugunu gosteriyor

X