Yöresel Tarif Pratik Tarifler Yarışması 2.Hafta

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarifler Yarışması '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    347
  • Anket Kapalı .
Canım bende talasemi var.Demir depolarım boş o sebeple bünyem zayıf 🤷‍♀️
Kızımda da var oda benim gibi güçsüz ve çabuk hasta oluyor.
Talasemide organlara yeteri oksijen gitmeyincede bu belirtiler veriyo biliorum, demirin fazlasida zararli size. Bende akdeniz atesi var ya aradaki farklari arastirmistim baya. Gecmis olsun abla ❤

Talasemide organlara yeteri oksijen gitmeyincede bu belirtiler veriyo biliorum, demirin fazlasida zararli size. Bende akdeniz atesi var ya aradaki farklari arastirmistim baya. Gecmis olsun abla ❤
Sağol canım benim sanada çok geçmiş olsun😍
Eskiden yorgunluğumun sebebini bilmiyordum🙄

Sağol canım benim sanada çok geçmiş olsun😍
Eskiden yorgunluğumun sebebini bilmiyordum🙄
En azindan sebebi bulunmus :KK66:
Sonradan mi cikti, bana 12 yasinda teshis konuldu.
cok sukur kontrol altina alindi 1 senede. Simdi ataklarim yok sukur, omur boyu ilaclara devam.

En azindan sebebi bulunmus :KK66:
Sonradan mi cikti, bana 12 yasinda teshis konuldu.
cok sukur kontrol altina alindi 1 senede. Simdi ataklarim yok sukur, omur boyu ilaclara devam.
Canım benim kızımda 2-3 yaşındayken çıktı.Yıllardır kan sorunum var ama tanı konmamıştı.Bu hastalık anne yada babadan geçiyormuş.Test yaptık bende çıktı.8-10 yıl ancak oldu öğreneli:)
Sonra anneme dedim sizde vardır.Yoksa ben sizin çocuğunuz olamam😂
Annemde yılda 2-3 ünite kan alan biri:)Tanı konmamış ve bu olaydan sonra test yapıldı annemde varmış.
Kanımız çok düşünce sadece kan takviyesi yapılıyor.Şimdilik 7 nin altına düşmedi.Annemin 4 e falan düşüyor.
Rabbim şifa versin canım🤗
Benim b-d vitaminleride hep düşük,tiroidte var,karaciğerim sıkıntılı ondan böyle arada toplaşıp beni dağıtıyorlar😁

X