Yöresel Tarif Pratik Tarifler Yarışması 2.Hafta

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarifler Yarışması '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    347
  • Anket Kapalı .
Daha önce çok katıldım yarışmaya artık uzaktan seyretmek daha keyifli,birde benim pc den resim ekleme işi zor geliyor.
En son yaş pastada katılmıştım,sağolsun nevoş resim işlerini halettmişti.
Denk geldimmi acaba hiç merak ettim simdi bir bakayım

Daha önce çok katıldım yarışmaya artık uzaktan seyretmek daha keyifli,birde benim pc den resim ekleme işi zor geliyor.
En son yaş pastada katılmıştım,sağolsun nevoş resim işlerini halettmişti.
Ben telefondan yapıyorum dün baya zorlandim tarifi paylaşırken PC hiç aklıma gelmedi iyi fikir valla sağol abla

Ben telefondan yapıyorum dün baya zorlandim tarifi paylaşırken PC hiç aklıma gelmedi iyi fikir valla sağol abla
Bende önceden fotoları mail atıyordum nevosuma çok kahrimi çekti garibim ☺ Nevreste ablaaam. Teldende kolay oluyor aslinda.

Kolay ama dün iki PC de çocuklar canlı ders izliyordu bende telden tarif yazıyorum internet baya zorladı beni
Birdahaki sefere zorlanmazsin insallah canım. Ya bişey sorcam sen birinin kardeşi ablasimiydin burada öyle hatırlıyorum sanki

E Elif_Eylul takım arkadaşım 1 yıla yakindir tanışıyoruz muhabbete denk gelmiş ola bilirsin çok severim kendisini öğleden sonra gelir incir toplamaya gitti sabah
Olabilir ordan bir çağrışım bişey geldi demekki bana.incirmiii yaş inciri çok severim bizede getir eliffff

Olabilir ordan bir çağrışım bişey geldi demekki bana.incirmiii yaş inciri çok severim bizede getir eliffff
Evet incir bahçeleri varmış 15 gündür falan toplamaya gidiyor sabahtan öğlene kadar bende yillardir yaş inciri hiç yemezdim 2 senedir yiyorum mahrum kalmişım o lezzetten ama kuru incire bayılıyorum

Evet incir bahçeleri varmış 15 gündür falan toplamaya gidiyor sabahtan öğlene kadar bende yillardir yaş inciri hiç yemezdim 2 senedir yiyorum mahrum kalmişım o lezzetten ama kuru incire bayılıyorum
Ay neguzel bende kuruyu az severim .
Canım istedi bak şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…