Börekler Pratik Sahur Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sahur Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    839
  • Anket Kapalı .
Tabi canım el açması tarif başkadır,ben hazır yufkayı çokta sevmiyorum hele baklavalık yufkayı hiç sevmiyorum 1 sefer aldım deli etti beni kendim yapsam daha kolay ve daha güzel:)

Sevgili bana oy veren 14 muhterem zat. Sizleri çok sevdim, bunca çılgınca sunum çeşitliliğinden sıyrılıp benim dümdüz tabağıma sevgi gösterdiğiniz bana inandığınız ve oy verdiğiniz için teşekkür ederim ve adreslerinize el açması pileli börek yapıp göndermeye karar verdim. Ama yine sunumsuz olur çünkü ben düz bir insanım.

1 oyla bile olsa yarın gece 00:00 da kim öndeyse o alır
Peki öyle olsun
Yok canım tarifin güzel ve sunum çok iyi:)
Kk hamurişi seviyormuş öğrendik:)
Canım bir de meşakkatli olduğundan kıyamadılar galiba
Tabi canım el açması tarif başkadır,ben hazır yufkayı çokta sevmiyorum hele baklavalık yufkayı hiç sevmiyorum 1 sefer aldım deli etti beni kendim yapsam daha kolay ve daha güzel:)
Oğlum diyor ki en kötü el açması börek en iyi hazır yufka böreğinden daha iyidirHalbuki ne güzel tarifler var hazır yufka ile

Bana gönder

Evet canım biraz erken bir şeyler yedim sonra oradan oraya yürüdüm birde dizi açtım pcden
Bende sabah 8:30 da oğlumu kaldırdım bir şeyler hazırladım sonra yatmışım:)
Bende işte ferihaya takıldım,gece gece nar reçeli çekti canım birde şimdi gidip bakacağım marketlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…