Börekler Pratik Sahur Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sahur Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    839
  • Anket Kapalı .
Canım ben de çok özledim nasılsın? 💞💞 Ben gelmeyeli çok şey değişmiş kk hatunları sunum devleşmişler. Korkarım doğrusu yarışmaya katılmaya :KK70: ama o heyecanı özlemedim de değil, belki birgün diyeyim:KK37:
İyi diyelim iyi olalım. Sorma ya ben de korkarak katıldım, 1 senedir katılmıyordum.Eski toprağı biz evelallah :KK53:

Hıhımm Anlatmıştın bi ara İzmir’de her tür ot toplanıp yemek yapılıyor diye :deli: ben İzmir’i çok severim de:KK51:
Hayatımds görmediğim otları orada görmüştüm acayip tüketim var orada,çok ta sağlıklı ayrıca.
İzmir cidden güzel bir yer,hafta sonlatı filan tatil yapmak için çok uygun yakında zaten mesafeler.

Hayatımds görmediğim otları orada görmüştüm acayip tüketim var orada,çok ta sağlıklı ayrıca.
İzmir cidden güzel bir yer,hafta sonlatı filan tatil yapmak için çok uygun yakında zaten mesafeler.
Keşke İzmir’de yaşasam 😌 neden bilmem, Çanakkale ve Çanakkale’den aşağı doğru sahil boyu bana hep yakın gelmiştir. Hani K.eliLi olmasam Çanakkaleli, İzmirli, Bodrumlu olmak isterdim. allahım reenkarnasyon varsa dinimiz amin :KK53:

Keşke İzmir’de yaşasam 😌 neden bilmem, Çanakkale ve Çanakkale’den aşağı doğru sahil boyu bana hep yakın gelmiştir. Hani K.eliLi olmasam Çanakkaleli, İzmirli, Bodrumlu olmak isterdim. allahım reenkarnasyon varsa dinimiz amin :KK53:
Sahil kesimleri güzel tabi,bizde düşünüyoruz gitmeyi temelli hemde.
Bir ev bulabilsek yerleşeceğiz bizde kısmet tabi oda.

Ot ne ya inekmişiz gibi :KK53: Yeşillik, bitki deyin siz ona :KK53: Neden böyle yazdım. Ben de ot severim yazacam inek gibi hissettim kendimi :KK53:

X