Börekler Pratik Sahur Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sahur Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    839
  • Anket Kapalı .
20lik disi cektiler birhafta oldu ama cok agrim var🤷🏻‍♀️
Ama bu normal değil elif sanki çekilen dış insanı rahatlatır

Ben iki tane gömülü diş çektirdim biri iki gün ,biri de bir gün zonkladi geçti hatta iki gün zonklayana dikiş atmaları gerekiyormus onu bile yapmamış disci ..

Ben iki tane gömülü diş çektirdim biri iki gün ,biri de bir gün zonkladi geçti hatta iki gün zonklayana dikiş atmaları gerekiyormus onu bile yapmamış disci ..
Gidicem sanirim

Ben de 2 tane çektirdim, sorun olmadı🤔

Zaten kıralabilir dedi sinire dayaniyo dedide zor bir cekim oldu ama kirildimi bilmiyorum
Benim öyle oldu kırıldı da kırıldı hatta 3 kök çıkması lazım dedi baştan .tek kök çıkardı kaldı iki kök dedi ..ama 3 kök çıktı yani toplamda 4 koku varmış dişin hatta şaşırdı

İnşallah kalmamıştır ama geçmezse ihmal etme acaba çok soğuk yada çok sıcak bişey mı yedin ki 🤔 hassas ya suna yeni cekim olmuş

Benim öyle oldu kırıldı da kırıldı hatta 3 kök çıkması lazım dedi baştan .tek kök çıkardı kaldı iki kök dedi ..ama 3 kök çıktı yani toplamda 4 koku varmış dişin hatta şaşırdı

İnşallah kalmamıştır ama geçmezse ihmal etme acaba çok soğuk yada çok sıcak bişey mı yedin ki 🤔 hassas ya suna yeni cekim olmuş
Hic yemedim desem yeri kahve icen ben 4gun hic icmedim

X