Börekler Pratik Sahur Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sahur Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    839
  • Anket Kapalı .
Eşimde öyle söylüyorZaten 1 yıldır gelen yok
Annem bile gelse her yer düzenli olmalı,ikramlıklar iyi olmalı:)Oysa her şey yetişir :)
Mesela tezgahta 1 çatal bile olmamalı bu kadar takıntılıyım:)
Aaaa bu bennn abla başak burcu musun sende yoksa kesinlikle o bulasik makinasi boş olmali ve tezgahtaki bulasiklar hemen makinaya konmali tezgahta miaafr agirlandigima dair bulasik vari hic bisey bulunmammali

Aaaa bu bennn abla başak burcu musun sende yoksa kesinlikle o bulasik makinasi boş olmali ve tezgahtaki bulasiklar hemen makinaya konmali tezgahta miaafr agirlandigima dair bulasik vari hic bisey bulunmammali
Yok canım ikizler burcuyum:)
Oğlum başak oda dediğin gibi yatmadan her yeri toparlıyor.Odası çok düzenli:)
Hiç hoş bir durum değil:)

Yok canım ikizler burcuyum:)
Oğlum başak oda dediğin gibi yatmadan her yeri toparlıyor.Odası çok düzenli:)
Hiç hoş bir durum değil:)
Benim oglumda oğlak burcu oda ayni ben gibi kzlar azcik sabrederse onlarda başak olabilir eşimde benim gibi başak burcu ev de bi temizlik sürekli hakimiyette herkeste bir sari bez

Benim oglumda oğlak burcu oda ayni ben gibi kzlar azcik sabrederse onlarda başak olabilir eşimde benim gibi başak burcu ev de bi temizlik sürekli hakimiyette herkeste bir sari bez
O genetik canım yetiştirme falan değil:)Benim kızların biri benim gibi takıntılı:) diğeri yapar,her iş gelir elinden ama çokta mühim değil ,acelesi yok yapılır elbet modunda:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…