Börekler Pratik Sahur Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sahur Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    839
  • Anket Kapalı .
Eşimde öyle söylüyor:KK70:Zaten 1 yıldır gelen yok:KK70:
Annem bile gelse her yer düzenli olmalı,ikramlıklar iyi olmalı:)Oysa her şey yetişir :)
Mesela tezgahta 1 çatal bile olmamalı bu kadar takıntılıyım:)
Aaaa bu bennn abla başak burcu musun sende yoksa kesinlikle o bulasik makinasi boş olmali ve tezgahtaki bulasiklar hemen makinaya konmali tezgahta miaafr agirlandigima dair bulasik vari hic bisey bulunmammali😅😅

Aaaa bu bennn abla başak burcu musun sende yoksa kesinlikle o bulasik makinasi boş olmali ve tezgahtaki bulasiklar hemen makinaya konmali tezgahta miaafr agirlandigima dair bulasik vari hic bisey bulunmammali😅😅
Yok canım ikizler burcuyum:)
Oğlum başak oda dediğin gibi yatmadan her yeri toparlıyor.Odası çok düzenli:)
Hiç hoş bir durum değil:)

Yok canım ikizler burcuyum:)
Oğlum başak oda dediğin gibi yatmadan her yeri toparlıyor.Odası çok düzenli:)
Hiç hoş bir durum değil:)
Benim oglumda oğlak burcu oda ayni ben gibi😅 kzlar azcik sabrederse onlarda başak olabilir😅😅 eşimde benim gibi başak burcu ev de bi temizlik sürekli hakimiyette herkeste bir sari bez 😅

Benim oglumda oğlak burcu oda ayni ben gibi😅 kzlar azcik sabrederse onlarda başak olabilir😅😅 eşimde benim gibi başak burcu ev de bi temizlik sürekli hakimiyette herkeste bir sari bez 😅
O genetik canım yetiştirme falan değil:)Benim kızların biri benim gibi takıntılı:) diğeri yapar,her iş gelir elinden ama çokta mühim değil ,acelesi yok yapılır elbet modunda:)

X