Çorbalar Pratik İftar Çorba Tarifleri II

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli İftar Çorbası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    521
  • Anket Kapalı .
Ben ramazan boyu tatlı yapıldı diye yapmıyacaktım.Eşim bugün baklavayı ne zaman yapıyorsun dedi
Büyük ihtimal yarın yapılacak gel beklerim

Oyyy nevroş keşke gelebilsem canım nasılda çekiyor baklava, oysa yakın zamanda yemiştim

Elbettteeee, ben hayatta yapamam

Bak bak gelin değil mi hepsi aynı, 60 kat baklava acman lazımdı senin, kahveyi de kesin makinede yaptın değil mi

Oyyy nevroş keşke gelebilsem canım nasılda çekiyor baklava, oysa yakın zamanda yemiştim

Bak bak gelin değil mi hepsi aynı, 60 kat baklava acman lazımdı senin, kahveyi de kesin makinede yaptın değil mi
Benden o çapta bir gelin olmaz
Kendimi biliyorum :)
Yok makinada yapmadım, dinek kahve ile türk kahvesini karıştırıp süt ile yaptım bu akşam. Makinaya süt koyduğunda yakıyor makinada. Cezvede yaptım bunları

Neyse en azından benden iyimişsin, ben makinede yapıyorum, cezve ne unuttum

Yapmamak için bütün imkanlarımı kullanacağımAma biraz zor gibi olmadı şöbiyet yap dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…