Çorbalar Pratik İftar Çorba Tarifleri II

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli İftar Çorbası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    521
  • Anket Kapalı .
Ben ramazan boyu tatlı yapıldı diye yapmıyacaktım.Eşim bugün baklavayı ne zaman yapıyorsun dedi:skandal:
Büyük ihtimal yarın yapılacak gel beklerim:KK60:

Oyyy nevroş keşke gelebilsem canım nasılda çekiyor baklava, oysa yakın zamanda yemiştim :KK45:

Elbettteeee, ben hayatta yapamam :halay:

Bak bak gelin değil mi hepsi aynı, 60 kat baklava acman lazımdı senin, kahveyi de kesin makinede yaptın değil mi :KK12:

Oyyy nevroş keşke gelebilsem canım nasılda çekiyor baklava, oysa yakın zamanda yemiştim :KK45:

Bak bak gelin değil mi hepsi aynı, 60 kat baklava acman lazımdı senin, kahveyi de kesin makinede yaptın değil mi :KK12:
Benden o çapta bir gelin olmaz :halay:
Kendimi biliyorum :)
Yok makinada yapmadım, dinek kahve ile türk kahvesini karıştırıp süt ile yaptım bu akşam. Makinaya süt koyduğunda yakıyor makinada. Cezvede yaptım bunları :KK23:

Benden o çapta bir gelin olmaz :halay:
Kendimi biliyorum :)
Yok makinada yapmadım, dinek kahve ile türk kahvesini karıştırıp süt ile yaptım bu akşam. Makinaya süt koyduğunda yakıyor makinada. Cezvede yaptım bunları :KK23:
Neyse en azından benden iyimişsin, ben makinede yapıyorum, cezve ne unuttum :KK53:

Yapmamak için bütün imkanlarımı kullanacağım:KK70:Ama biraz zor gibi olmadı şöbiyet yap dedi :-)

X