Bisküvi - Kurabiye Tarifi Pratik, Denenmiş Ev Yapımı Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Ev Yapımı Kurabiyeler '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    946
  • Anket Kapalı .
bi şey sorucam. küs olduğum bi kuzenim var. çok kızgınım. 4 senedir konuşmuyoruz. arada denk geldik bayramda seyranda ama en son bi kavga yaptık. ne ölüne ne ölüme dedim, sildim. bugün annemle konuşurken 2 aylık hamile olduğunu ve bebeğini düşürdüğünü öğrendim. üzüldüm. yine insanlık bende kalsın 1 dk arayıp geçmiş olsun diyeyim dedim. annem de arama, boşver. telefonu suratına kapatır, daha çok üzülürsün dedi. teyzemi arayıp geçmiş olsun dedim. en son kapatırken de benden selam söyle, geçmiş olsun dediğimi ilet bilmem selamımı alır mı dedim. sizce aramalı mıyım kuzenimi? yoksa çok mu vicdanlıyım? barışmak gibi bir düşüncem yok ama sanırım hamilelik hassas noktam olduğu için üzüldüm onun için.

Peki annenin dediği gibi tepki verirse buna hazır mısın aysom eğer umrumda olmaz tepkisi dersen

Neden küstüğüne bağlıO terslerse üzülür müsün?
Eğer umursamıyacaksan ara canımBen arardım
Ama aramandan bile bir şey çıkaracaksa yanaşma

Ben olsam aramazdim zaten ne ölüme ne dirime demissin neyle karsilascaksin telefonla aradigin zaman gene sana birsey soylediginde yada yuzune telefonu kapadiginda ne hissediceksin

Ben arardım..

Peki annenin dediği gibi tepki verirse buna hazır mısın aysom eğer umrumda olmaz tepkisi dersen
üzülmek değil ama sinirden kudurabilirim ve aradığıma bin pişman olabilirim.
Neden küstüğüne bağlıO terslerse üzülür müsün?
Eğer umursamıyacaksan ara canımBen arardım
Ama aramandan bile bir şey çıkaracaksa yanaşma
eşim ve kuzenim arasında kaldım. eşimi tuttum, kuzenim alındı. olaylar büyüdü ama ben hep adım atan taraf oldum. küsmeyelim, yapma etme dedim. en son çocuğunu severken bana sülük müsün sen, seni istemiyorum, yapıştın kaldın, düş peşimden gibi laflar etti. ben de ne ölüme ne ölüne dedim. o günden sonra numarasını da sildim kendini de...
Ben olsam aramazdim zaten ne ölüme ne dirime demissin neyle karsilascaksin telefonla aradigin zaman gene sana birsey soylediginde yada yuzune telefonu kapadiginda ne hissediceksin
en fazla ne arıyorsun der suratıma kapatır ama sinir olduğumla kalırım.
Allah kavuştursun
amin.
o kadar geçimsiz bir insan ki kocası bile ilallah etmiş. çok sivri dilli. kalp kırar mı düşünmez. çatara çutara konuşur ve hep alttan alınan olur. buna alışmış yani. aman x böyle boşverin, aman x adet oldu boşverin, aman x sevgilisiyle kavga etti alttan alın gibi gibi hep sivri dili alttan alındı.

Bende aramak isterim ama öyle bir tepkide herhalde kafayı yerim

Ozaman kalbin neyapmak istiyosan ona göre davran canim ben olsam aramam zaten üzülmüsum arayinca bidaha bisey derse üzülürum bütün gece kafama takarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…