Prangalar...

lütfen yüzüğü götüreceğim falan deme bırak gitsin söz işini aileler biliyorsa ailen erekli açıklamayı yapar sen bulaşma buna daha fazla
kargo ya da postayla yolla gitsin görüşmek gereksiz

Cok sükür..
iste insan "olsun" diye dua ettigi seye zaman geliyor "iyi ki" olmamis diyor.
Cok sükür ki seninde olmamis.
Ben suan cok mutluyum zaten,
Evliligi zaten o zamanlarda istemiyordum ama kendimi birden herseyin icinde bulmustum.
Rabbim hakkimizda hayirlisi eylesin.
Insallah cok mutlu olursunuz sizde.. tüm gecmiste yasadiklarini unutacak kadar mutlu :)

çok şükür kurtulmuşsun canım
3 yılın hatrı diye yüzüğü kendin vermek istiyorsun sanırım
sakın öyle bişey yapma.. sakın
aman bide sakın döneyim deme...

çok şükür kurtulmuşsun canım
3 yılın hatrı diye yüzüğü kendin vermek istiyorsun sanırım
sakın öyle bişey yapma.. sakın
aman bide sakın döneyim deme...

soslu makarma mi, ne güzel bi kullancıismiiiiiii......
benim olabilir mi? değişelim mi?

çok özür diliyerek yazdım bunu, konu sahibi arkadasım özür dilerim.. bu konuyla ilgili yorumumu yapmıştım ve evet yüzüğü kendin verme. :26:

çok teşekkür ederim canım :)
en sevdiğim yemektir o yüzden böyle açmıştım
istersen değişelim.. senden kıymetli mi

tesekkür ederim canim insallah.....diger konunda meslegini yazmissin. Bende Industriekauffrau ögrendim =) meslegimiz bile ayniymis, almanyanin neresindesin ki sennn

hakkınızda hayırlısı..
hyatınızda mutluluklar ..

Umarım söylediklerinizle ilgili tüm kararlarınız baki olur.
Şuan sadece tebrik edebiliyorum, hep böyle mutlu ve huzurlu kalın.

Cok sevindim senin adina Artik sakin donme.Yolun basinda gozundeki perdelerden kurtulmussun.cok guzel yazmissin sonucta cok guzel.insallah seni rahat birakir...

efecim

tesekkür ederim canim insallah.....diger konunda meslegini yazmissin. Bende Industriekauffrau ögrendim =) meslegimiz bile ayniymis, almanyanin neresindesin ki sennn

aaa tesadüfe bak :) Özel den yaziyim ben sana

hakkınızda hayırlısı..
hyatınızda mutluluklar ..

Umarım söylediklerinizle ilgili tüm kararlarınız baki olur.
Şuan sadece tebrik edebiliyorum, hep böyle mutlu ve huzurlu kalın.

Cok sevindim senin adina Artik sakin donme.Yolun basinda gozundeki perdelerden kurtulmussun.cok guzel yazmissin sonucta cok guzel.insallah seni rahat birakir...

efecim

sizelerede cok tesekkür ediyorum..
Sizlerde mutlu, huzurlu olun insallah

vallahı okurken sonunda evlendım dıyeceksın dıye ödum koptu.en ıyısını yapmışsın.boyle herıflere pabuç bırakmamak lazım cnm.dunyada erkek mı yok ALLAH aşkına....

gidip yüzüğü kendin verme lütfen hatta gitme bile .. kargo ile yolla nesi varsa. musallat olur bişiy yapar allah korusunn

Ben o yüzüğü postalamakla bile uğraşmaz denizin dibine yollardım. Sana yaşattığı saçma sapan şeylere saysın.
Tebrik ederim ayrıca...

Ben o yüzüğü postalamakla bile uğraşmaz denizin dibine yollardım. Sana yaşattığı saçma sapan şeylere saysın.
Tebrik ederim ayrıca...

icimden gecende o aslinda, hatta bir dilenciye bile veresim var :)
ama bunlar Para ya cok önem veriyor.
Iste yüzügü yollamadi diye konusurlar, sasirmam.
Kulagima gelemese bile zoruma gider yediremem bunu kendime.
Annesinin Ceyizim icin verdigi bir kac seyler vardi onlarda dahil hepsini yollarim, bir sonraki Gelinine verir artik.
Tesekkür ederim bu arada :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…