Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Kizlar agustos ayin 24-27-30 tarihlerinde yaptigim testler ovudan sonra 20. Gun 3. Test yeterince koyumu sizce????

Mechulcum bnm ilk teste bakarsan hayalet cizgi var 3 gunde bir tekraladim ve gebelik en sonunda kesinlesti senin testin bnm ikinci test gibi masAllah kuzuna ve sana
Ben bebisimi kaybettim insAllah umudlar baska aya kaldi

Mechulcum bnm ilk teste bakarsan hayalet cizgi var 3 gunde bir tekraladim ve gebelik en sonunda kesinlesti senin testin bnm ikinci test gibi masAllah kuzuna ve sana
Ben bebisimi kaybettim insAllah umudlar baska aya kaldi

tup bebekmiydi canim seninde neden kaybettin inan cok uzuldum benimde lekelenmem var azcik icim yandi seni okuyunca ama bir kere tuttuysa yine tutar canim

tup bebekmiydi canim seninde neden kaybettin inan cok uzuldum benimde lekelenmem var azcik icim yandi seni okuyunca ama bir kere tuttuysa yine tutar canim

Cnm tup bebek degil cok sukur normal yolla hamile kaldi

Bnm ikinici kaybim gecen sene temmuzda 10 haftalik bebegiimin
Kalbi durdu ilacla dusuruldu ve ben sncak bu sene temmuz sonu hamile kaldim

Ve bu bebegimde 8. Haftada kendiliginden 11 eylulde kanama basladi
Rahim agzina yakin yere yerlesmis ve sezeryan kesiginin yanindaydi dr umudlu konusmadi kanama olur acile git
Hemen dedi dedigi gibi kanama basladi kendilinden bende beklemek istemedim
Ilacla dusurduk yaklasik 35 gun oldu fakat ara ara kanama devam ediyor bir adet olduktan sonra kontrole gidicem
Hersey yolundami diye ole ise aradan zaten 2-2,5 ay gecmis olacak korunmayi birakicam dr bir adet bekle ondan sonra yeniden dene dedi ben su anda folik asid ve omega 3 iciyorum takviyelere devam insAllah
Bir dahaki saglikli gebelik icin bu sart
Cok cok gecmis olsun hepimIize bu son olur insAllah

Cnm yerlesme kanamasi oldu her ikisindede dikkat et dinlen cnm

cok gecmis olsun canim Allah gelecek bebegini kucagina almayi nasip etsin .benimkinide insallah

kızlar arnzda yeniyim gurbet guzeli tanır be dün hamile degilim ne olsa diyerek ovalasyn testi yaptım ilk cizgi 2.den koyu cıktı şok oldum bügün adet günm ve hala olmadm gurbetguuzelindn baska ovalasyn testi yapıpta hamile kldıgını ögrenen var mı acil cvba ihtiyacm var 3gün sonbra yolua cıkmama lazım eger hamileysm cıkmıcm 2düşügm var yol hamillere yasak bana 2kat yasak kan testi yaptıramıyorm doktor yok cıldıracm eger hamileysm bir na önce bileti ipal ettirmem lazı 1sene oldu bebegimi kaybedeli hamiel kalamadm bu ayda beklemıyordm az cok belirtiler var gib içim içime ısgmıyor ama sevinemiyomda normal gebelik testinde cıksa yapacm ama cok erken daha cıkmayabilir napacagm sasırdm yardm edeck biri armı bbugün adet günm normaldee

Benim son 5 gundur ovulasyon testlerim seninki gibi cikiyor ve BAT gunum bugun ama dun test yaptim negatifti, belkide cok gec yumurtluyosundur ama hamile olma sansin var. Bazi ovulasyon testleri HCG hormonunu yakaladigi icin buyuk bir ihtimalle olabilir. Bence test yap canim insallah hamilesindir

bu siteyi uzun zamandır takip etmekteyim arkadaşlar sonunda bende üye oldum :))
35 günde adet görüyorum şuan 31. günümdeyim test yaptım silik çıktı.resim yüklicem ama yükleyemiyorum arkadaşlar nasıl yapılıyo:?

bu siteyi uzun zamandır takip etmekteyim arkadaşlar sonunda bende üye oldum :))
35 günde adet görüyorum şuan 31. günümdeyim test yaptım silik çıktı.resim yüklicem ama yükleyemiyorum arkadaşlar nasıl yapılıyo:?

adetıme 5 gun var.. dayanamadım dun test yaptım test sılık cıktı kızlar burdan gorduklerım benı dahada umutlandırdı .. hepımızin gobusu dolu olsun ınsallah.... cok mutluyum coookkkkkkkkkkk

cvp veren arkadasm sagol kanda baktırdm binlerce kez rabbime şükürler olsun hamileym bu araa test hamileligi gösteriyor yani herkezde aynı olur mu bilmem rabbim hepimizngönlüne göre versn bhcg 212.60 1günlük adet gecikmesi için iyimisizce nette normal yazıyoda

adetıme 5 gun var.. dayanamadım dun test yaptım test sılık cıktı kızlar burdan gorduklerım benı dahada umutlandırdı .. hepımızin gobusu dolu olsun ınsallah.... cok mutluyum coookkkkkkkkkkk
hadi gozun aydin cnmmm hamilesin
cnm eklenti ekle yeri var sen cevap yazarken oradan yukleyebilirsin resmi
cnm bnm adet gunumde test negatif cikti ve 3 gun gectikten sonra pozitifi gordum cnmmm
cnm ovu topiginde cerolda gormustu cnmm
cok gecmis olsun canim Allah gelecek bebegini kucagina almayi nasip etsin .benimkinide insallah

Allah razi olsun guzelim bnmmm ins yakin zaman da versin guzelim ins

hadi gozumuz aydinnnnnnn

beyaz fonlular akşam yaptığım test kahverengi fonlular ise sabah ilk idrarla yaptığım test adetim iki gün gecikince yaptım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…