Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Merhaba, benim sorum şöyle, 2 yıl yasmin kullandım, 2 ay önce bıraktım, ilk ay yine 28.gün oldu adetim fakat bu ay 31.gün oldu hala adet olamadım, dün test yaptım negatifti 10dk içinde nova adlı test, ama şimdi bakıyorum sanki çerçevemsi ışığa tutunca görünen bişi var çizgi gibi, 10 dakikadan sonrayı dikkate almayın diolar ama emin olamadım, sizce adet gecikmeme yasmin mi neden olmuştur?çünkü yasminden önce adetlerim değişkendi :/

arkadaşlar hatırlarsanız ben gebelik testimde silikte olsa pembe çizgiyi birkaç test örneğinde gördüğümden bahsetmiştim.
tam ozamanlar ev taşımakla uğraştım sanırım yordum kendimi biraz ve bayram derken epeyce karın ve bel ağrısı hissettim.dayanamaz hale gelincede acile gidip kan testi yaptırdım ve sonucum 21 çıktı . arada bir değer dedi doktor kadın doğumcu da yoktu.tam sonucu almaya gittiğim an kanamam başladı zaten. Bayramda bir daha baktıramadım kan testime.Gebelik testi yaptım evde bu defa negatif çıkıyo.böyle bir durum yaşayan varmı arkadaşlar lütfen yardımcı olursnız sevinirim. düşük mü yaptım acaba diyorum ama salı gününü bekliycem galiba.

Merhaba, benim sorum şöyle, 2 yıl yasmin kullandım, 2 ay önce bıraktım, ilk ay yine 28.gün oldu adetim fakat bu ay 31.gün oldu hala adet olamadım, dün test yaptım negatifti 10dk içinde nova adlı test, ama şimdi bakıyorum sanki çerçevemsi ışığa tutunca görünen bişi var çizgi gibi, 10 dakikadan sonrayı dikkate almayın diolar ama emin olamadım, sizce adet gecikmeme yasmin mi neden olmuştur?çünkü yasminden önce adetlerim değişkendi :/

Ancak 3 ayda duzene girer vucudun
Cunku haptan sonra ancak toparlaniyor vucud ve kendini hazirliyor hormon takviyesi yok suanda
5 dakikadan sonra dikkate alinmaz testler

Allah kucağına almayı nasip etsin inşallahh. benimde testimde böyle çıktı ama sonra kanamayla beraber gitti galiba.çok sevinmiştim bayram sonrası süpriz olsun ozaman gidelim doktora dedim ama adet oldum :KK43:((

Kimyasal gebelik olma si yuksek cnm ins cabucak kalirsin
Hamile

beyaz fonlular akşam yaptığım test kahverengi fonlular ise sabah ilk idrarla yaptığım test adetim iki gün gecikince yaptım :KK16:
Eki Görüntüle 540045 Eki Görüntüle 540046
Eki Görüntüle 540047 Eki Görüntüle 540048

Allah yüzünü görmeyi nasip etsin arkadaşım..ben de geçen hafta test yaptım ikinci çizgi çıktı gibi çok silik bi şekilde..ve C çizgisi kadar muntazam değildi yani yeri kayık gibiydi..yaani çok yok yaa falan dedim ben de üzerinde durmadım.bi dr a gitsem mi ki acabaa??allahım inşallahh yaaa:KK43:

bende 2 gün gecikince düngece 2 tane bu sabah 1 tane ve öğleden sonra başka markadan 1 tane yaptım. hepsinde sendeki gibi belirsiz bir pembe çizgi mevcut. bir kaç gün daha beklemek mi gerekir. :KK16:

adetime 5 gün var yarın ilk idrarda belli olur mu arkadaşlar test yapsam

Arkadaşlar ben her ay 28 günde bir adet oluyorum, bugün 31. Gün ve hala olmadı.bazal vücut isim da sabah 36.3 tü.dayanamadim akşam test yaptım. Bir kap içinde 5-6 saniye beklettim sonra 5 dk bekledim çizgi çıkmadı.test de prediktor bu arada. 30 dk içinde silik de olsa çizgi çıkarsa sonuç pozitiftir yazıyordu ve yarım saat sonra ikinci çizgi silik ama görünür bir şekilde çıktı. Adetin geciktiği ilk gün 36. Gün mu sayılıyor acaba? Bekleyip pzt günü testi tekrarliycam. Hiç heveslenmek istemiyorum:KK43:

6. testimi yaptım bu akşam. çizgi anında ne t bir şekilde çıktı ben hamileyim .. yarın kantestide yaptıracağım aftaya çarşamba doktor raandevum var Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah.:KK49:

6. testimi yaptım bu akşam. çizgi anında ne t bir şekilde çıktı ben hamileyim .. yarın kantestide yaptıracağım aftaya çarşamba doktor raandevum var Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah.:KK49:

ne güzellll bi haber buu! inşallah darısı başımız...dhaa önceki testlerin nasıldı buarada?benm çizgi hep sonradan çıkıo

X