Pozitif İdrar Testi Örnekleri

kızlarrrrrrrrrrrrr hamileyimmmmmm eşim dayanmamış ben gitmeden gitmiş ):):):):):):) darısı tüm isteyen arkadaşlarımın başına

Hayırlı uğurlu olsun :) Kaç çıkmış değeriniz?

54 çıktı daha çok küçük yeni :):) bebeğim darısı tüm isteyenlerin başına doktora gittim ondanda hamilesin kelimesini duyunca rahatladım ama şimdi bekle dur ultrosona çağırdı 10 gün sonra

hala inanamıyorum yaaaaaa şuan hamileyim hiç hamileymişim gibi hissetmiyorum bir an önce görsem bebeğimi

tebrik ederim canım inan çok sevindim,çok mutlu oldum.Allah sağlıklı,sıhhatli doğmayı nasip etsin.nete girmemin tek sebebi bunun içindi,eşimi biran evvel evden göndermeye çalıştım nete girmek için,yaaaaaaa cidden çok sevindim.tekrardan tebrikler...

ay canım ya tşk ederim valla ilgilendiğin için yaptırdım 54 çıktı daha yeni küçük haftalığı tam belli değil ama 4 haftalık heralde yada 3 doktorlar son adet tarihini baz alıyorlarmış sanırım ama bence benim ki daha iki haftalık çünkü yumrtam ozamn çatladı herneyse daha küçüçük:):): inş senin haberinide alırız ondan sonra bebeklerimiz hakkında konuşuruz inş sağlıklıdır ah aha ha aha ne sıkıntılı işler umarım sıkıntım bitmiştir bebeğimi de sağlıklı sıhhatli elime alırsam daha da rahatlıcam dualrım sizinle şimdi sizin için dua ediyorum biran önce bu heycanı yaşayın die

bence şunu yapma çok beklediğin bi hamilelik olduğu için üstüne durma,çok irdeleme ben korkarım sakınan göze çöp batar hesabı!!! doktor kontrolü altında yap herşeyi bu arada sana yazarken boncuk boncuk gidiyo gözyaşlarım.

Allahım kimseyi evlat yokluğu ile sınama isteyen bütün kardeşlerime nasip et..

hala inanamıyorum yaaaaaa şuan hamileyim hiç hamileymişim gibi hissetmiyorum bir an önce görsem bebeğimi

arkadaşım öncelikle tebrik ederim rabbim sorunsuz bir hamilelik versin sağsalim al kucağına bebeğini

acaba hangi marka testi kullandın? öğrenebilirmiyim

aminnnnnnnnnnn canımmm

saol cemrecik valla şuan çok mutluyum :):):):

canim tedbiri mekande ferahlik vardir diyip iki gun sonra kan testini tekrarlat sen herkese soylemeden once...insallah degerin de ikiye katlanir ve seni 2013 haziran anneleri topigine postalariz:))) belki arkadan ben ve leyla da gelir, belli mi olur?

Son düzenleme:
canim tedbiri mekande ferahlik vardir diyip iki gun sonra kan testini tekrarlat sen herkese soylemeden once...insallah degerin de ikiye katlanir ve seni 2013 haziran anneleri topigine postalariz:))) belki arkadan ben ve leyla da gelir, belli mi olur?

dedim doktora ama kanaman yada hiç bir problemin yoksa gerek yok dedi şuan hamilesin dedi zaten hamilelğin devam ettiğini gösteriyormuş 10 gün sonra çağırdı bişey olmazsa 10 gün sonra gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…