Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Arkadaşını tebrik ediyorum,bal gibi hamile,Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah:81:

tebrikler hamile bencede kesinlikle darisi basimiza

arkadaslar günaydın,
dün gebelik testi yapmıstım negatif çıktı işe gittim geldim yaklasık 3 saat geçti bi baktım baya belli çift çizgi çıkmıs
sonra ovulasyon testi yaptım oda görülebilen çift çizgiydi 4 aydır deniyorum 2 gün geçince bile çift çizgiyi görmemistim..
Ama tabiki umutlanmak istemiyorum çünkü adet belirtilerim basladı cnm tatlı istiyor uykum geliyor ve sık idrara cıkıyorum..
Acaba testi böle cıkıp hamile olan var mıdır?Testlerdeki ilk 1o dakikada çıkan sonuclar geçerli onu da biliyorum..garip bi durum bekleyip görcez
Ama beklemişte olsa o çift çizgiyi görmek mest ediyor insanı
Fikri olan paylasırsa mutlu olurum mucksss

canim birini okumustum hamileligi yeniyken 3 saate falan cikiyor sonra gunler gectikce daha cabuk cikmis yani bilmem senin durumunda belki oyledir hayirlisi insallah hemilesindir

ben de bugün test yaptım ilk 3 dakika pek bir şey görmedim tek çizgiyi görünce bıraktım bakmayı üzüntüden... sonra bir daha bakayım dedim bi baktım 2 . çizgi belli belirsiz çıkmış :)) aldım elime ışığa tutup iyice baktım şuan da yanıbaşımda :)) ben yine de güvenemedim yarın sabah kan testine gideceğim inşallah çıkar ufaklık beni üzmez... Allah isteyen herkese nasip etsin ben de dahilll..

aklıma takılan pozitif görüp de hamile olmayan var mı??

çünkü negatifler yanıltıcı oluyor ama pozitifler???:26::26:

bende aynı durumdayım canım:) testi yaptım negatif çıktı,aradan bir kaç saat geçmişti çift çizgiyi gördüm.kafam karışık şuan:26: pazartesi yetişebilirsem kan testine gidecem,inş hamileyizdir:18:

mrb canım,merak ettim yaptırdın mı kan testini

Merhaba arkadaşlar

aranıza yeni katıldım sayılır geçen yıl kalbi gelişmediği için alındı bebeğim sonrasında bir kez kimyasal gebelik yaşadım her ay umutla bekliyorum sizler gibi ama bu ay farklı bir durum oldu..11 şubat regl tarihim ve 30 günde bir olurum sürekli..19 şubat itibariyle taki 1 marta kadar hergün ilişkiye girdik ve yapılması gereken herşeyi yaptım yumurtlama günüm 14.gün olan 24 şubattı boş geçmedik yani ve o sıvı akıntıyı yani yumurta kıvamındaki akıntıyı o gün zaten görmüştüm normalde sürekli kasıklarım ağrır ama bu ay hiç ağrı yok sadece batma hissi var ve uyku hali var bu sabah henüz erken olduğunu bile bile dayanamayıp ilk idrarla test yaptım ve 5 dk sonra 2.çizgi çok çok çok silik çıktı umutlanmmak istemiyorum hayal kırıklığı yaşadığım için ama bu kadar erken çıkar mı merak ediyorum birer gün arayla tekrar yaparım diye düşünüyorum ama sizinde fikrinizi almak istiyorum kafam çok karışık kan testini önerecek arkadaşlar vardır ama ben Türkiyede değilim burda pat diye yapmıyorlar kan testi özel yaptırmam gerek çok da ucuz birşey değil bu yüzden gebelik testlerinde çare arıyorum..

benim de ikinci çizgi çooook silik çook dikkatli bakmak lazım benim günüm 1 gün geçti daha. bakalım nolcak ben yarın kan testi vericem sanırım.

kızlar benım de böyle silik çıkıyor testlerim ama reglim geçeli 9 gün oldu net çıkması gerekmez mi

merhaba kızlar. son adet tarihim 29 ocak. adetlerim hep düzensizddir. 5.5 yıldır hiç hamile kalamadım. 1 aşılama 3 tüp bebek denemesi. olmadı. ve hala adet olmadım. ne adet belirtisi nede hamilelik belirtisi yok. defalarca yaptığım idrar testleri hep negatif. ne olcak bilmiyorum. artık kan testi de yaptırmak iatemiyorum. bekliyorum.duacı olun Allah rızası için.

canım benim hani şu hassas gebelik testleri var ya onlardan da bi yapsan

sanırım testin bebe tıme kesinlikle hatalı bir test...başka marka al yap derim.
sayfa 104 ya da 105 te benim eklediğim link var bebetıme marka.resmen ikinci çizgi çıktı 5 dk da amaa 2 saat sonra adet oldum

yoo bence bebe time yanıltmıyor varsa var gösteriyor yoksa yok
belki seninki kimyasal gebeliktir cnım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…