Pozitif İdrar Testi Örnekleri

bi kaç arkadaşımda da hatalı sonuç vermişş hatta kan testinde bişe çıkmamış ama test pozitif.adet olacağın zaman pozitif çıkarabiliyormuşşş

test bozuk sanırım:44:yoksa niye pespembe olsunki orda??ya bomboş kalıyo,bembeyaz,ya çizginin izi oluyo çok silik,ya da mağlum pembe bi çizgi oluyo..bizim o kadar zamandır bekleyipte göremediğimizden

merhaba kızlar. ben de aranıza yeni katıldım. 11 mart beklenen adet tarihimdi. üzerinden 3 gün geçtikten sonra kanda baktırdım negatif çıktı. bu gün 12 gün geçti hala adat olmadım. dün idrar testi yaptım. 2. çizgi çıktı fakat çizgi dik değil yanlamasına ve baya belirgindi. diğer kontrol çizgiside vardı. ben bunu yorumlayamadım. test bozuk değildir dimi . sonucta 2 çizgi birbirinden ayrıydı. ve testi yaptıktan 2 dk. sonra belirdi

Son düzenleme:
testin bozuk canım bence. çünkü daha yeni bana da öyle bişey oldu ve hamile değilim...

testin bozuk canım bence. çünkü daha yeni bana da öyle bişey oldu ve hamile değilim...

bu gün sabah ilk idrarla test yaptım sonuc negatif. Ama hala kasıklarımda ve belimde ağrı var. Doktora gidip tekrar kan testi yaptırsammı diye düşünüyorum. Ama biraz beklesem daha iyi. Yaklaşık olarak 13 gün geçikme yaşandı. Belki de başka bi sorun vardır. Gitsem iyi olacak bebk yoksa üzülücem ve adte gecikmesi yaşamamın sebebini öğrenicem offf((( kahve falımda bile hamile kadınlar çıkıo. Ellerinde bebk olan falan. Son 1 haftadır her falımda hamile kadın. Nasıl sevniyorum öyle yorumladıklarında:)))) fallarda hamileyim artıkım:)

slm kızlar, benimde adetim 5 gün gecikti, bu beş günde 4 farklı gebelik testi yaptım hepsinde pembe çizgi çıktı ama çok koyu değil...bugün kan testi verdim yarın belli olacakmış ama ben çıldırmak üzereyim meraktan... 2yıllık evliyiz ilk defa bu ay korunmadı ve bu bebeği çok istiyoruz, hamileyim acaba , dayanamayacam sabaha kadar...

büyük ihtimalle hamilesin. ilk ayda tutturmanız da büyük mucize şimdiden tebrik ederim. silik bilse olsa 2, çizgiyi gördüysen gerisi gelir :)

inş cnm yaa, ama burda foruma bakıyorum yanlışlıklarda oluyor bu testlerde diyor bende strese giriyorum iyice... olursa çok ama çokkk sevineğim...

arkadaşım tebrik ederim. darısı hepimizin başına. ben şubatta düşük yaptım. ilk adetimi de gördüm. dün gece test yaptım 2 saat sonra silik çizği çıktı. sabah test yaptım iki saat sora yine belli belirsiz var. önce yaptığım testlerde günlerce bekletirdim :) bir şey çıkmazdı. iki farklı marka, iki test... bilmiyorum ne yapacağım...

silikse vardır bişey mutlaka kan testi yaptır bence

kan testi yaptıracağım ama korkuyorum. eşim benden çok ümitleniyor. ve benden çok hayal kırıklığına uğruyor. bilmediğim bir şehirde yaşıyoruz. hastaneye onsuz gidemem, gitsem de zaten eşim hastanede... offffffff offffffffff.

ama eninde sonunda gitceksin kan testi içinde progestoron sorunun yoksa bekle biraz daha idrarda koyulaşınca kesinleşir ve o zaman eşinle gidersin 5 gün bekle istersen

Sağol canım, haftaya gideceğim. o zamana kadar da sabah akşam idrar testi yapacağım :) gitti paracıklarım :)

Sağol canım, haftaya gideceğim. o zamana kadar da sabah akşam idrar testi yapacağım :) gitti paracıklarım :)

medikalcılerde ucuz testler var onlardan al bence adetin geçmesini 5 gün bekle ve kan testi en ii seçenek bence silik çıktıysa korkma tecrübem konuşuyo

teşekürler, çok sağol... senin hissettiğin şeyleri hissettim adetim olması gerekiği gün olmayınca, 6gün boyunca hergün test yaptım, önceleri silik bir çizgiydi ama son gün daha koyuydu, eşim hayal kırıklığı yaşamasın diye kan testi yaptırmaktanda korktum. ama çok şükürki hamileyim, eminim inş sende hamilesindir, içini ferah tut, iiyi düşün...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…