Pozitif İdrar Testi Örnekleri

cok sevindim hayirlisi olsun canim bende 10 gun gecmisti bugun test yaptirdim degilisim salak bu isvicre doktorlari birsey anlamiyor yani adetim hep boyle gecikiyor diyorum normal diyorlar ya o zaman boyle nasil hamile kalcam ben

ay ruhi kız senden haber baktım bende sabah.gittin sonunda demek doktora.çok birşey yapmamaları gecikince stres oluyorsundur kıyamam ya.en kısa zamanda eminim sende kalıcaksın belkide sadece 1 ay olucak bizimkilerin arası:) :KK16:

ayyy canim benim zaten belliydi senin hamile oldugun hemen hemen allahim saglikla kucagina almak nasp eder insallah kacinci gunu yaptin test

ikinci çizgi silik çıkmıştı adetimi 1 gün geçince
3 ayrı test yaptım 3ündede silik çizgi vardı
burayada yazmıştım gebemiyim diye
2 gün geçince kan testi yaptırdım egatif çıktı zaten hastaneden döner dönmez kanamam başladı
normal edet kanaması gibi değildi
sürekli pıhtı şeklinde parçalar halinde düşüyor çok sancı yapıyordu
kan sonucumu aldım doktora sordum böyle böyle diye
geç döllenme yaşamışsın dedi
şimdi kafam karışık
kimyasal gebelik geçirmiş olabilir miyim?
yani tam oluşamadan düştü mü?
ve kan pıhtıları düşerken beyaz bişey gördüm çok küçük nokta gibiydi
kanda cıkmaması normal geç döllenme olmuş değerler tam yükselmemiş
ben kimyasaldan şüpheleniyorum
böyle bi olay yaşayan var mı?:26:

ikinci çizgi silik çıkmıştı adetimi 1 gün geçince
3 ayrı test yaptım 3ündede silik çizgi vardı
burayada yazmıştım gebemiyim diye
2 gün geçince kan testi yaptırdım egatif çıktı zaten hastaneden döner dönmez kanamam başladı
normal edet kanaması gibi değildi
sürekli pıhtı şeklinde parçalar halinde düşüyor çok sancı yapıyordu
kan sonucumu aldım doktora sordum böyle böyle diye
geç döllenme yaşamışsın dedi
şimdi kafam karışık
kimyasal gebelik geçirmiş olabilir miyim?
yani tam oluşamadan düştü mü?
ve kan pıhtıları düşerken beyaz bişey gördüm çok küçük nokta gibiydi
kanda cıkmaması normal geç döllenme olmuş değerler tam yükselmemiş
ben kimyasaldan şüpheleniyorum
böyle bi olay yaşayan var mı?:26:

Canım bence sen kimyasal yaşadın.Değerin düştüğünde kan vermişsindir.Çünkü hemen adet olmuşsun zaten.Demek değer düşmüştü.Tabi doktora daha iyi bilir.Umarım en kısa zaman da bebişine kavuşursunnn:KK71::KK71::KK71:

Canım bence sen kimyasal yaşadın.Değerin düştüğünde kan vermişsindir.Çünkü hemen adet olmuşsun zaten.Demek değer düşmüştü.Tabi doktora daha iyi bilir.Umarım en kısa zaman da bebişine kavuşursunnn:KK71::KK71::KK71:

amin canım.....
inşallah
rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

ayyy canim benim zaten belliydi senin hamile oldugun hemen hemen allahim saglikla kucagina almak nasp eder insallah kacinci gunu yaptin test

teşekkürler evanur.canım işte adetten 5 gün önce yapmıştım.birde adet gününden 4 gün sonra yaptım onda 1950 çıktı.ertesi gün doktora gittim.bu gün 4000-5000 olmuştur değerin dedi ama gözükmez daha dedi bakmadı bile.:63:

teşekkürler evanur.canım işte adetten 5 gün önce yapmıştım.birde adet gününden 4 gün sonra yaptım onda 1950 çıktı.ertesi gün doktora gittim.bu gün 4000-5000 olmuştur değerin dedi ama gözükmez daha dedi bakmadı bile.:63:

olsun tatlim bak hersey yoluna girdi insallah hayirlisyla kucagina aldin mi bebegini senden iyisi yok insallah bir sorun cikmaz allahim sana tatdirir annelik duygusunu...aboooo degere bakarmisin yaaa kiz ikiz falan olmasin bunlar sen hangi tedaviyle kaldin yani hap kullanarak mi yoksa normal yollardan falan mi

ay ruhi kız senden haber baktım bende sabah.gittin sonunda demek doktora.çok birşey yapmamaları gecikince stres oluyorsundur kıyamam ya.en kısa zamanda eminim sende kalıcaksın belkide sadece 1 ay olucak bizimkilerin arası:) :KK16:

insallah canim ya
cok istiyorum biran once olmasini simdi adetlendim cok sukur bitsin bir hafta sonra sogan suyu iccem o iyi gelir tahminim cunku ilk hamile kaldigimdada ondan icmistim sonrada hamile kalmisim ama mutlulugum kisa surmustu allahim bu sefer sonuna kadar nasip eder hepimize insallah

kizlar ben bugun adet oldum malesef ama asilama oldugumun ilk gununden beri hep boyle dusunuyordum yoktu hamile degilim diye dusunuyordum ve oyle oldu...ikincisinde hep umutluydum...rabbim bunu bana layik gordu demmki benm icin en hayirlisi buymus benim icin....rabbim insallah yuzume guler...artik ikinciye daha ignelere devam ikinci icin sonrada dr.gidecem kizmetse...ver artik yaribbim ver:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

kizlar ben bugun adet oldum malesef ama asilama oldugumun ilk gununden beri hep boyle dusunuyordum yoktu hamile degilim diye dusunuyordum ve oyle oldu...ikincisinde hep umutluydum...rabbim bunu bana layik gordu demmki benm icin en hayirlisi buymus benim icin....rabbim insallah yuzume guler...artik ikinciye daha ignelere devam ikinci icin sonrada dr.gidecem kizmetse...ver artik yaribbim ver:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

canim insallah tez vakitte gelir bebegin sabir gerekiyor iste insallah hepimizin yuzunu guldurur rabim

canim insallah tez vakitte gelir bebegin sabir gerekiyor iste insallah hepimizin yuzunu guldurur rabim

insallah bitanem...ben zaten hep adet olmayi bekliyordum hep oyle geliyordu icimden inanki hic uzulmedim sanirim ikincisinde ya cok uzulecem yada hayalim gerceklesecek ucacam...allahim uzultmes insallah...

olsun tatlim bak hersey yoluna girdi insallah hayirlisyla kucagina aldin mi bebegini senden iyisi yok insallah bir sorun cikmaz allahim sana tatdirir annelik duygusunu...aboooo degere bakarmisin yaaa kiz ikiz falan olmasin bunlar sen hangi tedaviyle kaldin yani hap kullanarak mi yoksa normal yollardan falan mi

kızlar ben hafta sonu kesemi gördüm.şuan herşey yolunda. haftalık dedi doktor.şuan için bir kese gördü.ama kesenin içi daha gözükmüyor tabi.o yüzden net bilemiyoruz.
canım benim tedavisiz ilk denemeydi :nazar: şans işte.Darısı en kısa zamanda sana diyorum.hayırlısıyla Allah herkese anneliği tatırsın.

kaç haftalık olduğu çıkmamış ya 5 haftalık.normal yolla canım.darası isteyen herkesin önce burada bana yoldaşlık yapmış evanur, ruhi ve temmuz'a olsun

insallah bitanem...ben zaten hep adet olmayi bekliyordum hep oyle geliyordu icimden inanki hic uzulmedim sanirim ikincisinde ya cok uzulecem yada hayalim gerceklesecek ucacam...allahim uzultmes insallah...

canim insallah hep birlikte seniriz burda paylasiriz mutlulugumuzu bende adetim bitsin sogan kurune baslicam insallah vesile olur ya adetimi duzene sokar hemde hamis olurum insallah

kaç haftalık olduğu çıkmamış ya 5 haftalık.normal yolla canım.darası isteyen herkesin önce burada bana yoldaşlık yapmış evanur, ruhi ve temmuz'a olsun

canim cok sagol ya inan cok sevindim sonuna kadar devam etsin mutlulugun arkdanda biz gelelim hepbirlikte bende sogan kurune baslicam adetim duzensiz her ay 10 gun ileri gidiyor yumurtlama gunumu hesaplayamiyom anlayamiyom boyle olunca hamile olmamda cok zorlasiyor allah hepimizin yuzunu guldursun insallah :KK16::KK16:

canim cok sagol ya inan cok sevindim sonuna kadar devam etsin mutlulugun arkdanda biz gelelim hepbirlikte bende sogan kurune baslicam adetim duzensiz her ay 10 gun ileri gidiyor yumurtlama gunumu hesaplayamiyom anlayamiyom boyle olunca hamile olmamda cok zorlasiyor allah hepimizin yuzunu guldursun insallah :KK16::KK16:

canım soğan kürünü duymuştum.içini temizliyormuş herhalde o şekilde pek çok hamile kalan var ama klomenmi ne tam bilmiyorum forumdan okuduğun kadarıyla öyle bişey kullanıyorlar.genelde ilk aydan hamile kalmış hep bunu kulllananlar.hatta bir çogunun ikizi olmuş öyle bişey neden denemiyorsun? gerçi, bilmiyorum herkes kullanabiliyormu doktormu öneriyor ama aklıma geldi.yardımcı olmak için söylemek istedim.

canım soğan kürünü duymuştum.içini temizliyormuş herhalde o şekilde pek çok hamile kalan var ama klomenmi ne tam bilmiyorum forumdan okuduğun kadarıyla öyle bişey kullanıyorlar.genelde ilk aydan hamile kalmış hep bunu kulllananlar.hatta bir çogunun ikizi olmuş öyle bişey neden denemiyorsun? gerçi, bilmiyorum herkes kullanabiliyormu doktormu öneriyor ama aklıma geldi.yardımcı olmak için söylemek istedim.

canim klomeni neden kullaniyorlarki bide ben yurt disindayim bilmiyom varmi o ilac burda once bir temizlensin diyorum en azindan dogal ya cunku adet suzensizligim var benimde hem onada iyi gelir belki bilmiyorum allahim hayirlisiyla vesile etsin birseyleri butun isteyenlere banada senin nasil gidiyor hamis arkdasim miden bulaniyor neler yasiyorsun nasil bir duygu

arkadaşlar iyi akşamlar adet döngüsü 28 olan bi arkadaşımın 23.gününde çift çizgisi çıktı ovulasyon testinde 12.gün yumurtlamıştı tekrar yumurtluyo olabilirmi yoksa gebeliğemi işaret bu resim ekte fikirlerinizi bekliyoruz :KK16: teşekkürler ...

Eklentiler

• $Fotoğraf-0135.jpg
    $Fotoğraf-0135.jpg
    3,4 KB · Görüntüleme: 126
arkadaşlar iyi akşamlar adet döngüsü 28 olan bi arkadaşımın 23.gününde çift çizgisi çıktı ovulasyon testinde 12.gün yumurtlamıştı tekrar yumurtluyo olabilirmi yoksa gebeliğemi işaret bu resim ekte fikirlerinizi bekliyoruz :KK16: teşekkürler ...

selam tatlim ben anlamiyorum fazla ovulasyonmus veya yok tarih soyleyse bu olur su gunde falan filan ben anlamiyorum bunlari...

ama dr gittigim zaman bana klomen adin hap vermisti bu hapi kullandikdan sonra 12.13.14.ve15.gunlerde iliskide bulun demisti bana belki bundan yola cikarak bilgi alabilirsiniz bir kisimda olsa...

adetinin gunu gectidemi bu testi yapti..onuanlayamadim ben

arkadsın canım tebriklerr Allah kucagına almayı nasip etsin :nazar:

X