Pozitif İdrar Testi Örnekleri

anladım cnm peki sağlık ocağında idrar testi günüm geçtikten yarın 4.günüm öğlen gitsem sonucum çıkarmıki,hani sabah ilk idrar gerekiyormuşya.

anladım cnm peki sağlık ocağında idrar testi günüm geçtikten yarın 4.günüm öğlen gitsem sonucum çıkarmıki,hani sabah ilk idrar gerekiyormuşya.

çıkar hayatım günün bayağı geçmiş senin varsa gebeliğin inşallah varDır o artık günün her saatinDe yüksektir yani öyle olması gerekir

çıkar hayatım günün bayağı geçmiş senin varsa gebeliğin inşallah varDır o artık günün her saatinDe yüksektir yani öyle olması gerekir

ayyy inş canım ya vallahi ağzından bal damlıyor,inş yarın sağlık ocağına giderim eğer gidemesemde evde gelir gelmez yaparım ,ertesi sabahta ilk idrarımla bir tane daha yaparım inş çıkar inş.
sen kaç haftalıksın cnm sat ne zamandı.

çoook yeni hayatım bugün regl günümDü benim sat 29 ekim canım 6 gün önce öğrenDim ben canım

canlar bir şey sormak istiyorum benim adetime iki gün var midem bulanıyor bazen bende bir test aldım yaptım bugün 1 dk sonra baktım sonuç negatifti yine degil dedim üzüldüm testin üzerinde 5-10 dk yazıyordu 2 saat somra banyoya gidince 2ci çizgide vardı ama koyu degildi lütfen bir fikir verirmisiniz

ben 6 haftalık hamileyim ama midem bulanmıyor neden acaba sadece midemde hazımsızlık var yediklerim ağzıma geliyor

ya anlamadigim neden 5 6 tane aliyosunuzki testten birinde pozitif cikmissa hamilesin isteee benideee suphelndirdiniz yaww

ya anlamadigim neden 5 6 tane aliyosunuzki testten birinde pozitif cikmissa hamilesin isteee benideee suphelndirdiniz yaww

hayatım ben niye hergün yaptığımı söyleyeyim hcg düşük gidiyor benim hergün hcg ölçtüremeyeceğime göre bende idrarda koyulaşıyormu diye kontrol ediyorum

meraba canım nasılsın bebişin nasıl gittinmi dr bebişini gördünmü cnm.....

hayatım hamile misin ne gün öğrendin canım insan buray müjdeli haberi yazmaz mı ayyyyy
idrar testini gördüm hayırlısı olsun kaçıncı bebeğin canım senin ilk mi
hcg baktırdın mı kaç çıktı,son sat ne gün
aaaa sende gelsene 2011 ağustos anneleri topiğine şu an topiğimiz sessiz sende gel şenlensin biraz
tekrar tebrikler canım

soru sormaktan yanıt vermemişim doktora gitmedim konuştum sadece haftaya gel dedi 8 aralıka randevu aldım sen gittin mi doktora

yok tatlım henüz gitmedim yarın gitmeyi düşünüyorum bakalım hayırlısı artık,testimi dün sabah yaptım cnm adetimi 4.gün geçince.

reglıme 1 hafta kala test yaptım sılık cızgı ben burdayım dıyor resım koymak ıstıyorum albume koysam buraya tasırmısınız

merhabalar arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza..bende 2 aydır adet görmüyorum 3hafta korunmadım 2.sinde gününde olmadan adet kanamam oldu ilkinde kahverengi akıntı şeklinde geldi,3.sünden bu yana adet görmüyorum 15 ekimden bu yana..yarın doktora çıkıcam saat 5de bende merkla bekliorum..bütün belirtileri yaşıorum nerdeyse fazlada umutlanmak istemiyorum 2 gündür kask ağrım var karnımda büyüme var ama yinede emin deilim...

ışıktan net bellı olmadı ama sılık cızgı hemen göruluyor bakınca

Benim adet döngüm 31 gündü bugün 32. gün ve test yaptım ama öğlen yaptım sabah idrarı değildi nasılsa olmayacak diye düşünmeye başladığımdan yapayım gitsin tek çizgiyi görünce acaba mı demeyi de bırakırım dedim ama aynen bu resimdeki gibi çok silik de olsa ikinci çizgi var. acaba hamile miyim dersiniz? lütfen yorum yaparsanız sevinirim... yarın sabah yine yapıcam ama merak işte :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…